bremenna li sam..?!

  • 4 475
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 335
Ами на мен ми се е случвало да ми закъснява и да имам зацапване (розово, кафеникаво) по 4-5 дни и тогава да ми дойде.... Така е трудно да се гадае Simple Smile По-спокойно, изчакай с хапчетата да установиш първо дали си бременна, а после реши какви действия да предприемеш. И всъщност на 10ти ден от закъснение на мен са ми установявали бременност с вагинален ултразвук. Иди на друг лекар според мен.

# 16
  • Мнения: 2 562
Лелее,сменяй тази лекарка веднага!Как така само с опипване по корема при съмнение за бременност Shocked На 15 декември всичко щеше да се види на  ехограф.А и сега си 7-8 седмица,още по-лесно става установяването на бременността Peace

# 17
  • Мнения: 15 032
Отиди на друг лекар! Не може да позволиш такова отношение към здравето ти!

# 18
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
И двата пъти ми установиха бременността при 1 ден закъснение с коремен ехограф. И то не много нов, в държавна болница. Че то аз виждах яйцето без напрягане, камо ли доктор. 11 г.с. ми се вижда несериозно късно за каквато и да е реакция. недай Боже извънматочна - до тогава може да се случи най-лошото, даже е твърде вероятно. В 6-7, айде 8г.с. се вижда сърдечна дейност.

# 19
  • по света
  • Мнения: 1 587
Според мен си бременна,повтори си теста и най-вероятно чертичката ще е доста по-ясна.

# 20
  • Мнения: 10
Болките не са много силни получавам ги когато ставам рязко от седнало или легнало положение

# 21
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Болките не са много силни получавам ги когато ставам рязко от седнало или легнало положение

Утре на лекар.  smile3513

 Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
иди на друг лекар, вече достатъчно ти е закъсняло , за да се види ясно. Според мен е напълно вероятно да си бременна(да не кажа, че така както го описваш си си 98% бременна за мен). Какъв е този преглед без ехограф,  я иди на нормален преглед и то още утре сутрин.

# 23
  • Мнения: 10
Стига да има свободни часове при този лекар който ми казаха

# 24
  • Варна
  • Мнения: 283
С добър ехограхски апарат и добър лекар, сърдечните тонове на плода могат да се видят още на 14-18 ден от бремнността. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
и все пак с болки и течение - не отлагай. В кой град си? само 2-ма гинеколога ли има?

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 20:14 от Angel_Dust

# 26
  • Мнения: 10
Ами не но ми го препоръчаха казаха че бил много добър

# 27
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
те къде живееш.....преглед с опипване на корема...ужас  ooooh!

# 28
  • Мнения: 15 032
Ами не но ми го препоръчаха казаха че бил много добър
То и този, при когото си ходила, не е бил много добър. Но ми се струва, че всеки друг след него би си направил труда да те погледне на ехограф. 

# 29
  • Мнения: 2 562
11 г.с. ми се вижда несериозно късно за каквато и да е реакция.

Ами няма как да е 11 г.с защото последната менструация е била на 1.11...До днес са към 8 седмици Peace Така че не е съвсем късно,но трябва да се види от специалист!

Общи условия

Активация на акаунт