Британците, британците! - Стрррой се за брит-подаръците! - тема 41

  • 16 240
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
А, нЕма грижи. Ей тука едната: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=630143.0
Темата си е добре, ама се появи една уфсъ...

# 16
  • Мнения: 3 736
Кой те нарече плиткоумна? Ша я гази танк, днес съм набрала инерция от сутринта.  Twisted Evil И кой, кой посмя да налази... ъъъ, кой ти беше мъжът?  Embarassed

# 17
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Кой те нарече плиткоумна? Ша я гази танк, днес съм набрала инерция от сутринта.  Twisted Evil И кой, кой посмя да налази... ъъъ, кой ти беше мъжът?  Embarassed

 smile3532

Ей го, бре! Британец, та дрънка:

# 18
  • Мнения: 3 736
Кой е па тоя, освен че е челсист, което автоматично ми го вкарва в графа "Анти".  hahaha

А оназ уфсъ е няква твърде изтрещяла даскалица, то жал да ти стане.  Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз й треснах плиткоумието в простата тиква Simple Smile Дано да направи връзката. Но силно ме съмнява.

# 20
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Не е просто Челсист, а е Капитанът на Англия,което означава, че е най-важният футболист на Кралицата, така че покажи РИСПЕКТ! Naughty

# 21
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не е просто Челсист, а е Капитанът на Англия,което означава, че е най-важният футболист на Кралицата, така че покажи РИСПЕКТ! Naughty

 hahaha hahaha hahaha

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Не е просто Челсист, а е Капитанът на Англия,което означава, че е най-важният футболист на Кралицата, така че покажи РИСПЕКТ! Naughty

 hahaha hahaha hahaha
Брях!
 hahaha
Иначе си е грозник от класа  Mr. Green Sunglasses

# 23
  • София
  • Мнения: 6 210
Не е просто Челсист, а е Капитанът на Англия,което означава, че е най-важният футболист на Кралицата, така че покажи РИСПЕКТ! Naughty
Пък аз прочетох Челист  Joy и си викам "Бре, какви таланти се раждат в британско"  Joy!

# 24
  • Мнения: 3 736
Него ли го плюха мощно след последното им участие на международен форум (  Joy Joy Joy)? Казвам да. Риспект нанайци.  smile3534 Къ са казваше, уа, Джон не беше ли, Нечий?  newsm78

# 25
  • Мнения: 9 144
Джон Тери, същия  Thinking

# 26
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Къ са казваше, уа, Джон не беше ли, Нечий?  newsm78

 smile3532

# 27
  • Мнения: 9 144
Не беше ли секс-скандал  Mr. Green

# 28
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Йеееее, никой няма да ми го пипа! newsm44


Ириноооо,  fight

# 29
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Вени и аз така прочетох Blush hahaha hahaha hahaha

Све горкичката Hug Hug Hug,как може такаво нещо стой си тука при нас Hug Hug Hug и няма да имаш проблеми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Ей, тръгвам за България, да не изпишете тая, че и нова да почнете Mr. Green

Лек път Гея и полека по Бг пътищата,че тука конспирацията е навсЕкъде  newsm43
Другата седмица,ако се организирате нещо за след 26 във ВТ свиркайте  Whistling Whistling Whistling

Последна редакция: ср, 21 дек 2011, 19:48 от plami89

Общи условия

Активация на акаунт