Отново сама

  • 5 990
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
не съм го приела ,просто го изслушах и казах ,че трябва да помисля.За пореден път му обясних........Помага ми , понякога взима детето от градина  , гледа го когато уча /студентка съм/ .Както и горе казах ,не е лош ,но на два месеца превърта . Проблема е ,че е много емоционален и чуствителен , докато аз съм спокоен човек при мен всичко си има логика и такива спонтанни изпълнения не са ми по вкуса .Направо незнам какво да го правя .Моли за още един шанс ,щял да се промени ,нямало да се повтори ......ей такива от тоя сорт .
Здравей,доколкото разбирам поведението му вече се повтаря....
Мисли какво причинявате на детето ти с всички раздели и събирания....
Не мисля,че трябва да даваш пореден шанс,знам,че е трудно....особенно по празниците!
Мъчно ми е за детето ти!

# 16
  • Мнения: 29
не от два месеца ,може би не съм се изразила правилно .През два месеца го прави тоя номер с тръгването и връщането ./от почти една година/

# 17
  • Мнения: 131
още по-лошо!

# 18
  • Мнения: 54 444
Защо от два месеца? Какво е станало?

Аз разбрах , че периодично , през 2 месеца , нещо му става и се изнася . Tired

# 19
  • Мнения: 29
и на мен ми е мъчно за детето, какво ли си мисли , първо си тръгна баща и , сега .....и това.Детето наистина много се привърза , обаче имам усещане че не го приема като възрастен човек , а като другарче за игри тъй като много си играят заедно .Много тъпо положение , което сама си причиних ,защо ми трябваше това ......много съм смотана.

# 20
  • Мнения: 29
Защо от два месеца? Какво е станало?

Аз разбрах , че периодично , през 2 месеца , нещо му става и се изнася . Tired
да точно така , почва да драматизира и си тръгва

# 21
  • Мнения: 2 510
Съжалявам, но такъв човек ти не трябва.
Може и да е за добре да посрещнете празниците сами с детето. Ако се постараеш няма и да разбере загубата и ще я приеме по - лесно.

# 22
  • Мнения: 1 128
Аз бих дала само 1 шанс, повече не. Ти си дала вече предостатъчно! Кажи му, че като порасне и стане уравновесен мъж да ти се обади, че това не е държание на отговорен родител ( защото той се опитва да го играе такъв ), че не искаш дъщеря ти да приеме това за нормален модел на семейно поведение.

# 23
  • Мнения: 2 799
И ако след нови 2 месеца пак го избие на чувствителност и емоционалност и се подбере с багажчето за лека ваканция без вас, но пък му щукне наново,че се е наиграл и иска пак да се върне и да го раздавате семейство и така докога - до 10-я, до 20-я път.
На делата по-вярвам, а те вече 4рикратно са ти доказали, че не е за теб тази връзка.
Не се ли предполага една връзка да е съзидателна и да внася спокойствие, а не да те превръща в развалина.
И не, не си смотана - просто режи рязко и безусловно.
Не си жертвай нервите и здравето, а най-вече психиката на детето.
Помощта му в поиграването и попазването на малката,за да учиш е пренебрежимо малка на фона на глуповатото му и неосъзнато поведение.
Ай, сиктир от ненаиграли се и неориентирани индивиди - ти да не си опитна мишка, че да ти се пробва на гърба.

# 24
  • Мнения: 183
Ай, сиктир от ненаиграли се и неориентирани индивиди - ти да не си опитна мишка, че да ти се пробва на гърба.

+1
 

# 25
  • Мнения: 403
Самотна майка съм от една година и няколко месеца .Срещнах един мъж , с който заживяхме заедно .Бях изпълнена с толкова надежди , а и с детето се разбираха добре.В началото 2-3 месеца всичко вървеше долу горе добре .После се почна сърдеше за цяло и нещяло един път не съм го послушала и не съм направила каквото той иска , после защо говоря по телефона с БНД , друг път ме обвини ,че си пиша смс /което не беше така/  следеше ме непрекъснато , просто щом не съм на работа няма вариант той да не е с мен .Поводи за ревност не съм давала ,но това не му попречи да си съчинява,сърдеше се  ако напр.го накарам да направи нещо вкъщи , абе за всичко може да се разсърди ,първо заплашваше ,че ще ни напусне , после почна да си събира нещата и да си тръгва , после се връща и така няколко пъти /приблизително на два месеца по веднъж  / Сега пак е във фаза ,преди една седмица ми каза ,че понякога не ме обича ,няколко дни по късно ,се разсърди ,защото когато съм отивала на коледно парти от службата не съм се сетила да му кажа ,че искам да е с мен и естествено пак ще си тръгва .Ама под тръгване разбирайте ,че си събира нещата и се изнася и после пак се нанася .Нещо много ми дойде . И вече се питам с мен ли нещо не е наред или попадам на ....просто ми идва да се гръмна .......лошото е ,че и детето свикна с него ...

Ха! Все едно чета за нашия БНД - капризи, сърденици, следене, изнасян - нанасяне ! Само `дето последното му изнасяне беше преди да се роди дето ...после искаше да се връща, ама аз го наритах  и повече не го пуснах в къщи!

# 26
  • Мнения: 7 006
.......лошото е ,че и детето свикна с него ...

А,те за това иде реч!И в темата за второто дете също...За това..мислете!Не е номерът да заживеете с някой.Колкото и да го правите от добри намерения,колкото и да сте тъжни и самотни,колкото и да искате детето  ви да има баща..Имайте си връзки,колко щете,ама мноооооого,мнооооого,хубаво мислете,и преценявайте,преди да допуснете един човек в живота на децата си.Щото ти,ще се оправиш.И да ти се иска да се гръмнеш..ще ти мине.Но децата..един несполучлив опит,втори,трети...защо допускате да стават свидетели на побни неща?Ей това не разбирам?Три пъти мери,един път режи!

Иначе,спор няма..изритвай го тоя неудачник,и другият път умната   bouquet

# 27
  • Мнения: 403
.......лошото е ,че и детето свикна с него ...

А,те за това иде реч!И в темата за второто дете също...За това..мислете!Не е номерът да заживеете с някой.Колкото и да го правите от добри намерения,колкото и да сте тъжни и самотни,колкото и да искате детето  ви да има баща..Имайте си връзки,колко щете,ама мноооооого,мнооооого,хубаво мислете,и преценявайте,преди да допуснете един човек в живота на децата си.Щото ти,ще се оправиш.И да ти се иска да се гръмнеш..ще ти мине.Но децата..един несполучлив опит,втори,трети...защо допускате да стават свидетели на побни неща?Ей това не разбирам?Три пъти мери,един път режи!

Иначе,спор няма..изритвай го тоя неудачник,и другият път умната   bouquet

 Peace
Твърдо подкрепям това! За себе си съм решила - моят дом е светая светих на моето дете !!! Гости - да... идват пият кафе и си отиват. Такива дето да преспиват месец, два или година, нямат място в къщи. 

# 28
  • Мнения: 497
  bouquet Здравей ! Не виждам положителност в тази връзка нито за теб нито за детето  и за приятелят ти също .  Hug Помисли си ,дай си време   и сама ще можеш да се справиш  мисля!  bouquet Успех !!

# 29
  • Мнения: 31
Ай, сиктир от ненаиграли се и неориентирани индивиди - ти да не си опитна мишка, че да ти се пробва на гърба.

+1
 
Или пък детето ти...не допущай и то да страда.

Общи условия

Активация на акаунт