Отговори
# 60
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
Получих си картичката от Пловдив - Sabrina благодаря за хубавите пожелания!



С две ръце съм ЗА идеята на Sirence за подаръците - и да се уговорим по-отрано! newsm10

Кръщаването най-вероятно ще съчетаем с първия рожден ден - още не сме го решили на 100 %. Ще сме около 20-25 човека - родители,сестра ми, сестрата на мъжа ми със семействата си,баби и дядовци. Толкова хора вкъщи няма как да се съберем - така че някъде навън.

# 61
  • Мнения: 24
Еййй малко остана и Кооолееедааа  Heart Eyes

Аз да се включа преди да натоваря багажа и да ме отнесе вихрушката  Mr. Green
кафе  Sunglasses

Снощи нямах много време да пиша, но имах много интересна случка след партито в детската градина на каката. Докато я чаках да се облече, при мен дойде една баба и ми каза, че нейния внук много харесвал Димана, но тя не му обръщала внимание и му връщала всички подаръчета, които той и правел и той много страдал и плачел в къщи  Shocked Аз я погледнах учудено, какво ли всъщност се очаква от мен в случая, а тя ми каза да си поговоря с Дидката и да съм я уговорила да не се държи така с нейния внук.  newsm78  Аз си мислех че такива неща се случват на един по късен етап  newsm78 не им ли е много рано на тез деца да имат такива дерзания.  newsm78  Абе целия ден ми беше много странен и каръшки  ooooh! В последния момент се оказа че трябва сама да ходя на тържеството   ooooh! по пътя едно куче ми изкочи на пътя и го блъснах и сега съм със счупена броня, а какво стана с него  newsm78 не знам  ooooh! На тържеството останах без ръце в опитите си да снимам и да удържам малкия хулиган да не пипа фотото, да не ми бърка в устата, в очите, в носа  Crazy и да пазя да не гепи и фотото на съседа  ooooh! И се прибрах изтощена емоционално и физически.  Tired Е и аз ви се наоплаквах  Laughing
А как сте с преобуването ей този мой синковец ми стапя бушоните  ooooh! и тъй като не мога да я свърша тази дейност докато лежи, той не лежи  Crazy и го правя докато е прав, голям зор е  Whistling

Пенмар, кукуминдрела, Весет0 Страхотни са малките джуджета  Hug

Кати Това е купичка звезда - оригами и след това поставена върху квадратно парче хартия и вързана. Опитах се да я намеря някъде в нета, но нещо не можах да я открия.  newsm78 Иначе много лесно се прави. Аз до сега не съм си заключвала ключовете, но си те представям каква картинка сте били  Joy Ех лято, лято.  Confused  А как обичам черешииииии  Whistling

Таша и аз с отрязано пликче ги украсявам  Mr. Green

Nadya81 Честита месечинка на Живко.  Hug

Честита месечинка на всички които са навършили 9-10 месеца. На Андреа на Майкси , на Марио на сиренце, Ади на Лъки  Hug

Мегио, Весето Радвам се че са харесали сладките  Hug

Чао и хубави празници. Надявам се че ще успея да се вкл. и да ви ги честитя  Hug

П.П. Кати Открих я  Peace http://origamite.com/origami-kutiya-tip-zvezda/ Най добре се получава от хартия която прави хубави ръбове, иначе трябва да лепиш с тиксо.  Peace

redreny2000 Честита месечинка и на адаша  Hug Много е хубав кекса-венец.   chef

Сиренце Много ми харесва инициативата ти  Peace Аз съм ЗА

Рачолина страхотен е Ники  Hug

стига толкова съм писала  hahaha  отлитам   afwitch

# 62
  • Мнения: 44
Мигео  Hug Hug Hug Приятно ми е, че ви хареса писъмцето.

Радвам се, че ви харесва инициативата, но нека я наричаме на Лилироуз-Сиренце, защото тя Лилироуз е в основата й Simple Smile

Мама Веси, от утре е Марио на десет месеца, но благодаря! А за каръшките неща - да остават назад в миналото !

Рачолинка, стархотен ви е тоалета, както ти и писах преди, и особено Ники в него   Hug

# 63
  • Мнения: 30
Мами,проверявате ли си пощенските кутии newsm78

# 64
  • Мнения: 138
 santa2
Д.К. преоблечен като пощальон  newsm78 мина току-що през нас и донесе две писма - от София и от Пловдив. Така ми повдигнахте настроението, момичета  Party Нещо започнах да се притеснявам, че празникът наближава, пък аз нещо изоставам с подготовката, но зарязах всичко. Ена и Сиренце, много благодаря  Heart Eyes Целувки на Ева и на Марио

Сиренце и на мен ми се въртеше подобна идея, но не я бях доизмислила. Много хубаво, че "пусна мухата", за да се организираме по-отрано  newsm10

# 65
  • София
  • Мнения: 160
mama_vessy, sirence, много сте мили Heart Eyes Hug Изненадахте ме много приятно!

mama_vessy, картичката творение на Димана ли е?

Имам още едно писъмце, което трябва да взема после от пощата, че вчера не се намерихме с пощаджийката, въпреки че си бяхме цял ден вкъщи.

Благодаря на всички за честитките за Виктор и за кулинарните му аматьорства!

Много се радвам, че се включих в мартенската дружинка, момичета!

Аз съм ЗА идеята за подаръците!

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 15:20 от redreny2000

# 66
  • Мнения: 160
Сиренце  и на мен ми харесва идеята. За картичките много късно видях какво сте си намислили и не успях да се включа Simple Smile

Радвам се, че джуджанка ви хареса. Лъки не се притеснявай и нашите снимки са предимно несполучливи. С мъжа ми отдавна разбрахме, че нашето момиче няма да си изкарва парите като фотомодел - хахаха Simple Smile Не и се отдава.

Усещам как всички са с приповдигнато настроение и това много ми харесва Simple Smile))

# 67
  • Мнения: 40
Получих си картичкитееееее  newsm44 newsm51 newsm44 newsm51 newsm44

Многоооооо благодаря на Tasha и сиренце. Прегръщам Ви силно и Ви целувам

# 68
  • Мнения: 15
santa2
Д.К. преоблечен като пощальон  newsm78 мина току-що през нас и донесе две писма - от София и от Пловдив. Така ми повдигнахте настроението, момичета  Party Нещо започнах да се притеснявам, че празникът наближава, пък аз нещо изоставам с подготовката, но зарязах всичко. Ена и Сиренце, много благодаря  Heart Eyes Целувки на Ева и на Марио
Еее, тъкмо бях започнала да се притеснявам. Как никой до сега не каза, че е получил нещо от мен. Много се радвам, Лилироуз, че е пристигнала картичката. Целувчици от нас! Heart Eyes
Иииии, да се похваля, че и аз получих картичка по съседски/така да се каже/от Лъки!!! newsm68 Много, много ви благодарим с Ева за прекрасните пожелания, Лъки и Ади! Hug Hug
Страхотно настроение лъха от темичката ни.
Сиренце, аз съм за идеята. Peace
Мама Веси, това, което описваш от тържеството ми е много познато. Laughing Днес бяхме на коледно такова на Емо и просто едва издържах накрая. Ева през цялото време искаше на ръце/ а бях правостояща/, почти една снимка няма свястна заради нея. По едно време се закроти, бях я пуснала да стъпне на пода и какво да видя-госпожицата чопли дамската чанта на жената до мен. Embarassed Беше хванала ципа и опъва ли опъва. ooooh! А баткото, милия с 38.5 Т танцува и много добре се справи. Heart Eyes
Още ще пиша, ама сега Ева ме вика.

# 69
  • Мнения: 624
Имам си красива картичка с много мили пожелания и подаръчета за каката. Sirence Hug Hug Hug Много, много благодаря!
Идеята с размяна на подаръци за рождените дни е чудесна!

# 70
  • Мнения: 44
Тъкмо бяхме навън за пръв път с шейната и каката ни братовчедка - без която няма как да тегля сам Марио - и видях пощальонката да излиза от нашия вход. Абе викам си - може и за мене да има още нещо - и какво да видя - две пловдивски картички!!! Едната - специално писана за Марио в рима от истинска поетеса -  Hug - Ена, неслучайно повечето заглавия на темичките ти ги измисляш;  а другата - рисувана и изработена от нежна по душа художничка  - Лъки - и двете естетически прекрасни  newsm44  Hug  Hug  Hug  Благодаря ви, мами, много се зарадвах!


Jozyy  Hug
РедРени  Hug
Маринелс  Hug

Лилироуз, Hug -  ние на теб ти благодарим, че с тази твоя хубава идея така приятно ни поразтърси предколедно и всички се заредихме  с положителна енергия!  Hug

Да ви кажа, че съм изумена от скоростта, с която пристигат тези картички, и то по най-натоварените с пратки празници - ще взема да напиша хвалебствен е-мейл до Български пощи - засега нямат никакви издънки.

# 71
  • Мнения: 3 622
marinels надявам се да съм те зарадвала поне малко

Момичета ние ще пътуваме утре сутринта
Ще прекараме на вилата празниците
Та от сега искам да ви пожелая на вас и на семействата ви една Весела Коледа
Нека е изпълнена с много положителни емоции, красиви подаръци и усмивки

# 72
  • Мнения: 16
Я да се отчетем - 9м и 6 дни и тежим цели 9 кг. И сме високи 73см.

# 73
  • София
  • Мнения: 181
Здравейте,
днес по обед тъкмо преспах Диванела и се звъни на пожар, отварям и пощальона ми се усмихва насреща.Носеше още две картички
-СТРАХОТНИ
Hug , от Сиренце  bouquet Heart Eyes и Мама Веси  bouquet Heart EyesМомичета, мноого ме зарадвахте и сте истински поетеси, нямам думи и тези сладки стикери от Марио Wink

Аз до сега пекох сладки и направо каталясах.Направих и джинджифиловите, още топлички ги дегостирахме с малкия Mr. Greenмного са хубави-Мама Веси благодаря за споделената рецепта  bouquet
Весето, ами кой знае къде съм гледала, че не съм го видяла този сладкиш Heart Eyes

Аз също се присъединявам към идеята с подаръците Peace

# 74
  • Мнения: 30
Момичета аз съм от тези дето не пишат ,а само четат ,влизам да Ви честитя предстоящите Коледни празници и да ви пожелая много здраве и късмет!
Обичайте и бъдете обичани, Весели празници

Общи условия

Активация на акаунт