Отговори
# 690
  • Мнения: 24
racholina Грешката е в моя телевизор  Embarassed  Мисля за Хепатит А а пиша Ц. Мерси че ме поправи  Hug

# 691
  • В сърцата на моите трима мъже!!!
  • Мнения: 91
 newsm44 Живко ще избира подарък за момиченце!

# 692
  • Мнения: 5
newsm44 Живко ще избира подарък за момиченце!

Еееее браво!!!!  Grinning
Хайде да видим на нас какво ще ни се падне, че нямаме търпение вече! Wink

# 693
  • Мнения: 15
Мартиииииии, цун, цун, цун!  Hands Clap

# 694
  • Мнения: 3 622
Ние ще избираме на момченце, но въпреки това избора на Марти ми харесва  Hug
А и подаръка вече съм го решила

# 695
  • Мнения: 138
о, виждам, че някой вече са щастливи от късмета, който Марти им определи
Много ме радвате  Hug
Някои от вас вече си получиха адресче, други ще получат малко по-късничко. Имайте още малко търпение.

набързо влизам да честитя на Йоанка
Мигео, честит рожден ден на Йоанка. Желаем й да е здрава, да се учи добре, да бъде винаги първа в спорта и усмивката никога да не слиза от прекрасното й личице. Много, много целувки от нас

# 696
  • Мнения: 77
И Калоян ще избира подарък за момченце  Simple Smile newsm44

Мигео , честит рожден ден на Йоана, да ти е жива и здрава и да расте много,много щастлива!

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 15:20 от vikiimm

# 697
  • Мнения: 7
Мами  Hug

sirence честно да си кажа, като карах към работа си поплаках малко  Embarassed И аз не знам защо, някак мъчно ми беше, че не съм с нея и ми беше тегаво цяла нощ. На втората вечер и третата само се присещах за нея или нещо свързано с нея .... и пак Cry Явно ще си е така.
Мъжа се справя. Малко му е трудно със размразяването на кърмата, ама Кати му помага като не отказва шишето. Много се притеснявах как ще е със заспиването, защото тя само на гърда заспиваше, но щом си изпие млякото се намества и си заспива  Heart Eyes Трябва само да я подържи малко да заспи дълбоко и е готова.

за подаръците веднага щом получих съобщението се захванах да го правя Simple Smile Ще бъде 100% handmade от мен. Дано се хареса на получателя Simple Smile

Честит рожден ден на Йоана   bouquet



Много ми липсвате, но с работата после съм като пристрастена и не се отделям от Кати. Поплитам разни неща за приятели, захванах се и още едно хоби... а и спя понякога  Joy Нямам време да пиша, но ви чета  Sunglasses
Тази нощ ще ми е по-свободна и ще вляза да попиша повече Simple Smile
Мноооого  Hug и   bouquet

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 14:33 от Magica_de_Spell

# 698
  • Мнения: 9
 Марти, браво ! Аз и Белослава сме големи късметкийки!

# 699
  • Мнения: 40
Честит рожден ден на Йо - да е все така добра кака и послушна дъщеря. И понеже разбрахме,че обича мъфини (Sirence - Facebook е виновен да знаем)

Ние имаме доста време до рожденика/рожденичката Stuck Out Tongue,така че ще имам време да творяяяяя  newsm44


matza83 -понеже само ти попита,та да не тормозя и другите ето така:
Скрит текст:
избрала съм ето такива кутийки за подаръци на всеки гост (подаръка ще са бонбони):. Върху тях ще има бебенце с името на госта.
Такава декорация ще има на всяка маса:
Отделно съм поръчала балони с надпис и салфетки с надпис: Анастасия на 1годинка.
Поканите ще са нещо такова (не са довършени още)

# 700
  • Мнения: 13
Ура! newsm44  newsm44 newsm44 И ние вече знаем кого ще изненадаме за рождения ден! Много се радвам, че Марти направи точно този избор. Благодарим ти, Марти! Heart Eyes  Hug  Heart Eyes
 Чаках да си получим името на детенцето и тогава да започна да мисля, какво ще е най-подходящото подаръче. Силно се надявам да успеем да зарадваме както него, така и неговата мама. Имаме доста време да мислим и избираме ...

# 701
  • Мнения: 24
Ехаааа и аз си имам избранниче  Hug мнооого се радвам и се надявам да ни харесат подаръка  Hug Мартииии бравос  Hug

Олееелеее маринелс ти 2-ра свадба ще правиш  Mr. Green ей голям мерак, много ти се радвам  Hug

# 702
  • София
  • Мнения: 160
И Виктор ще избира подарък на мадама newsm44
Марти, имаш една почерпка от нас!


За теглото Според табличката сме отличници за теглото, а за ръста сме малко повечко, ама за ръста едва ли има значение. Малко ми е чудно обаче, защото ние и двамата с таткото не сме високи.
Според теорията за утрояването на теглото, ще излезем над нормата. Виктор се роди 3100, а вече е 9050, но не мисля, че изглежда дебел. Важното е да са здрави децата, а не толкова да влизат в някакви норми.

# 703
  • София
  • Мнения: 24
Супер newsm68 И Моника ще избира подарък на момиченце  и то с рожден ден близо до моя и на моя съпруг. Много се радвам за избора и се надявам моя подарък да хареса на малката рожденичка  newsm47

Благодаря на sirence, lilyrose и Марти за организацията и избора  smile3525

# 704
  • Мнения: 107
Ееее Марти какво хубаво дете си ми избра  Hug
Не е момиченце , но пък ще му изберем нещо хубаво тези дни.

Честит рожден ден на Йоанка , да е жива и здрава и да си изкарате много хубаво!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт