Списък с коледни желания и списък с коледни мечти.

  • 3 191
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
William Buttler Yeats - Aedh Wishes For The Clothes Of Heaven

Had I the heavens' embroidered cloths,
Enwrought with golden and silver light,
The blue and the dim and the dark cloths
Of night and light and the half light,
I would spread the cloths under your feet:
But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Превеждам най-съществената за мен част:

"Но, бидейки беден, имам само мечти;
Разстлал съм мечтите си под твоите нозе.
Стъпвай леко, защото вървиш по мечтите ми"

# 16
  • Мнения: 69
 За разлика от детето..чиито коледни желания сбъдваме,а мечтите му все още са реалност...при мен е обратно:)Желанията ми отдавна не се сбъдват..даже не си ги пожелавам вече,но мечтите-винаги ги е имало.Поради скорошната раздяла мечтаех и повярвах на приказките на съпруга си,но уви....не сбъдната мечта:) За празниците щяхме да сме семейство заради детето(а аз се надявах,че не само)...човека в момента се весели с приятели по мъжки:) На Коледа при мен не стават чудеса...пожелавам ви при вас да се случват! Весели празници!!!

# 17
  • Мнения: 54 425
Усмивка* , пожелавам ти следващата Коледа да бъде различна - изпълнена с радост и красиви емоции ! Hug

# 18
  • Мнения: 2 510
Усмивка* , пожелавам ти следващата Коледа да бъде различна - изпълнена с радост и красиви емоции ! Hug
Такива пожелания ни трябват на всички.
И аз се присламчвам.  Embarassed

# 19
  • Мнения: 54 425
Усмивка* , пожелавам ти следващата Коледа да бъде различна - изпълнена с радост и красиви емоции ! Hug
Такива пожелания ни трябват на всички.
И аз се присламчвам.  Embarassed

Пожелавам ти го от сърце , Снежи ! Hug

# 20
  • Мнения: 6 214
Даже не следващата Коледа, а по-скоро!
ох, ако тия мъже ни мислеха толкова, колкото ние тях, щеше светът да е друг Simple Smile.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 349
Даже не следващата Коледа, а по-скоро!
ох, ако тия мъже ни мислеха толкова, колкото ние тях, щеше светът да е друг Simple Smile.

Ех тия мъже, тия мъже! Къде го сееш, къде никне!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 214
Даже не следващата Коледа, а по-скоро!
ох, ако тия мъже ни мислеха толкова, колкото ние тях, щеше светът да е друг Simple Smile.

Ех тия мъже, тия мъже! Къде го сееш, къде никне!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Точно, ама кой да се усети  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 6 477
Най-важните желания тази Коледа ми бяха да сме живи и здрави всички в къщи! Тайничко молех дядо Коледа да ми донесе добър хистологичен резултат - сбъдна се! Hug Hug Hug
Сега вече можех да си пожелая да имам добра работа....ако може да я сменя с нова, щото я чакам от миналата година....Паричките да стигат за важните неща.....
Нещо принца изпадна тази година от класацията на желанията.....ама ако Дядо Коледа реши да донесе бонус.... Wink Wink Wink

# 24
  • Мнения: 2 510
Моят принц не беше и в желанията.
Дано желанията ми се сбъднат през новата година / най-вече здраве/.
Иначе, желания и мечти имам цял списък за още един живот минимум.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 477
Снеже, ако има прераждане - значи списъка с желанията ми е готов за следващия....Щото за голяма част от тях е вече твърде късно в този....
Та затова и аз вече по-скромно го давам Grinning

# 26
  • Мнения: 69
Усмивка* , пожелавам ти следващата Коледа да бъде различна - изпълнена с радост и красиви емоции ! Hug

happy mama  bouquet благодаря ти Simple Smile иска ми се целия този кошмар да е зад гърба ми.

Нека новата година да е по-добра,усмихната и донесе на всички ни това за което мечтаем  Hug

# 27
  • Мнения: 1 610
Аз си пожелах здраве- разбира се и още работа.
В баницата ми се падна шефско място....искам го!!!...
абе и работата на там се завърта тези дни.... smile3508

Пожелавам късмет на всички и не спирайте да мечтаете! Пожелавайте си всичко... Peace

# 28
  • Мнения: 54 425
Аз си пожелах здраве- разбира се и още работа.
В баницата ми се падна шефско място....искам го!!!...
абе и работата на там се завърта тези дни.... smile3508

Пожелавам късмет на всички и не спирайте да мечтаете! Пожелавайте си всичко... Peace



Ами , хайде , дано станеш шеф !  bouquet

# 29
  • Мнения: 132
Нетипично за децата, моята дъщеря искаше само 2-3 неща, за разлика от мен.Ох, да имам свободата и да започна на чисто моят нов живот...

Общи условия

Активация на акаунт