Отговори
# 15
  • Мнения: 144
Ехааааааааааа, ЛейдиииииииииииииииHug smile3535  261uu Big Ups страхотен е клажът! Много ми харесва как са подредени всички адашчета! Simple Smile  Hug

Аз на бързо да кажа, че също си имам нови попълнения в отбора на коледното настроение: Нади, Диди (Смехи) и Марвиииииии!  Heart Eyes Hug Страхотни, страхотни! Благодаря ви момичета! Аз чакам от МИла, Съни  newsm78 (май само те ми останаха...) Наде, много поздрави на Коко за прекрасната картичка! Диди, много мила и красива картичка! Марвииии, ти си уникум да знаеш (лошото малко е, че от пътуването малко се е посчупила елхичката, но все още е невероятно красива!)  Hug Flutter

Аз сложих боба да се кисне, мисля утре да го правя, заедно с чушките. Питката и нея утре, обачееее  Tired имам голям проблем - нЕма голяма и дълбока тава и сега да видим къде ще я пека тази питка....  Whistling

Хайде, оставям ви, че мъфини ме чакат.   chef

  bouquet

П.П. На пътуващите, лек път и много весело посрещане на празниците и повече почивка!!!  Hug Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 1 540
Лейди, много благодарим за колажа, много е весел, а дечицата ни са бонбончета  Hug

# 18
  • У дома
  • Мнения: 59
Марвинааааааааааа, имаме си пощаааааааааааааааааааа, страхотна коледна елхичка и  много хубави пожелания Hug Hug Hug

Лейди, колажът е един път  Hug  Hug  Hug

# 19
  • Мнения: 66
Lady V  моя бебок защо го няма на колажа аз качих снимка?
Тини ми какво се моткате правете братче или сестричка на Алекс  Wink

# 20
  • Мнения: 6 713
Лейди, много е красив колажа!! Благодарско и за темичката!!! Hug Hug Hug

Момичета, да ви пожелая весели Коледни и Новогодишни празници!! Много здраве, радост, щастие и късмет!!! Много подаръци за всички дечица!!! Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 167
И аз задавам същия въпрос като Легео,как успявате да правите толкова неща и то такива хубави.Как ви оставят децата?Вчера и аз правих коледни курабийки,еми отне ми около 4 часа и първата и втората тава ги хвърлих,че изкарах от фурната черни елхички Mr. GreenНики постоянно се вреше до мен и добре,че беше свекърва ми иначе незнам дали изобщо щях да направя нещо.
Сложих ги в една кутия и в неделя ще ги ядем,дано само не си счупим зъбите Joy
Моето мъниче е добре,няма темп,не кашли,според мен бе излишно да ни изписват антибиотика Confused
Днес го изкарахме за 10-15 мин,не искаше да се качва в шейната Grinning,после походи по снега за малко и се прибрахме.
Лурдес,и Ники е такъв,постоянно мрънка,ако не му дадеш нещо,опитва се да удря или да плаши hahaha като вика.
Лейди,прекрасен колаж,притесних се,че Ники го няма,но го видях накрая Mr. Green
Сигурно,няма да имам възможност да се включвам затова
  santa2 Wine Glass  love001

# 22
  • Мнения: 186
Смехи- просто за запис цъкнах на някой си емотикон Mr. Green Mr. Green
Цвети- като тръгне на градина( не ясла) мятаме второто , че да има време и за трето

Вчера правих втори тур на арменските сладки, станаха още по- хубави.Мириамс newsm20
отделила съм в една кутийка на нося и при свеки, ама незнам как ще удържа мъжо.
Утре по обед пътуваме към Бургас, че да може малкият да си вземе съня в колата.Ще се вклиУчвам пак дотогава.Може би..............
Все пак ако не успея, Весели празници на всички, здрави и усмихнати да ви завари Коледата Hug

# 23
  • Мнения: 3 500
Ехо. Хайде на коледната темичка!
Лейди, супер е колажчето!   bouquet

# 24
  • Мнения: 6
Лейди стахотна си,много хубаво е станало колажчето със снимките.
Момичета днес пуснах остатъка от картичките,дано ги получите другата седмица.
Пожелавам на всички весело изкарване на Коледа,и да са здравички децата,което всъщност е по важно. Heart Eyes Hug

# 25
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Ейй,много сте бързи нова тема,че и цели 2 стр.  Crazy

Смехи, невероятно стихче си ни спретнала,в прекрасна картичка! Мнооого ти благодаря! Hug
Марв, реших да си взема и моята картичка,обаче пощ.станция,която са ми дали на известието била закрита преди година и сега трябва да ходя в централна. Така,че тази приятна задачка я оставям за утре,че днес вече са финализирали дейността. Crazy
Лейди,много хубав подарък!
didan с теб сме на едно и също мероприятие  hahaha И моят свекър днес е рожденик! Да ви е жив и здрав и весело изкарване!

Човек,като ви чете с толкова много кулинарни изкушения започва да си задава въпроса откъде да мине по-напред?!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 99
Здравейте.
Вместо запис, да ви питам нещо, ако си спомняте. Моя приятелка е бременна и на БХС-то й излязъл резултат 1:140. Съветват я да прави амниоцинтеза, което е скъпо и рисковано Sad Вашите показатели какви бяха?

Лейди, много хубав е станал колажа, нищо че аз не намерих време да пратя снимка. Другия път!

# 27
  • Мнения: 129
Хипо Възрастна ли е ? Знам, че коепицентапада колкото е по - възрастна . Моя беше  към 300 някъде. По-скоро моя съвет е да направи още един път БХС, ако малко са мръднали докато измерват големината на бебето, също може да са изместен резултата. Аз бих направила още един БХС но при друг   доктор, който носи резултата в друга лаборатория.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 904
Да се включа отново да ви пожелая весело посрещане на празника и да са ни живи и здрави сладките мъничета

# 29
  • Мнения: 486
Честита нова темичка ,прекрасен колаж!

Оле,до сега към нищо млечно не е реагирала,хапва си кис.мляко,сирене,масло ,кашкавал ,но пр.мляко ooooh!

Благодаря ви за баните,тези дни като ми остане време ще пусна някоя снимка.

Аз току що опаковах двата подаръка от ДК -скейборд за каката и образователно столче на Фишър-прайс за Мони и ги скрих прилежно.Чакам да дойде каката от училище и да занимава сестра си докато аз правя арменските сладки и баклавата.Иначе днес каката имат коледно парти в училище и всеки да носи почерпка.Ние занесохме две торти и децата бяха мн щастливи.Сега я чакам да разказва.
А  щях да ви казвам,каката ни втора година изпраща писмото до ДК с пощенска марка в кутията и после от пощата ни връщат на нашия адрес писмо от ДК напечатано.Та вчера получихме и тя си умря от кеф  Heart Eyes  .Та имат такава услуга от пощата да знаете.

Днес си изкарах всички картички разглеждах си ги ,четох си ги ,толкова е вълнуващо .Много е интересно как от картичката придобиващ някаква представа за човека като душевност ,не знам вие дали усещате таова нещо ,но на мен ми е мн интересно!

Хипо,под 250 стойност показва висок риск ,т.е.прави се амнио.Наша позната имаше такава ниска стойност и правиха амнио ,резултата беше перфектен и си роди живо и здраво дете ,та амниоцинтезата е сигурна ,но БХС-то никак .Успех на приятелката ти!

Общи условия

Активация на акаунт