"До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV

  • 76 203
  • 262
  •   1
Отговори
# 195
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Те от какво не ни лишиха сега спряха и Легендата за Испания......но това е друга тема......Кой ги избира и решава тези неща,нямам думи просто,но за съжаление не ни остава друго освен да се съобразяваме с телевизията,пак добре че не го спряха,а решиха да го дават по 1 серия все пак.

# 196
  • Мнения: 152
Стават банални вече с тоя Листопад..  #2gunfire

Честно казано вчерашната серия ми беше тъжна заради Нермин и бебето, сега хубаво бабичката не харесва Нермин, ама чак пък да направи такова нещо..


П.С. Сигурно още сме държи след родилната депресия затова ми стана мъчно, иначе последните серии не я понасям..  #Crazy

Те от какво не ни лишиха сега спряха и Легендата за Испания......но това е друга тема......Кой ги избира и решава тези неща,нямам думи просто,но за съжаление не ни остава друго освен да се
съобразяваме с телевизията,пак добре че не го спряха,а решиха да го дават по 1 серия все пак.


Да, и дано да са го купили целия, да не стане както с Мечтатели..

# 197
  • Мнения: 14 830
В интерес на истината днес ми стана жал за Нермин. Загуби бебето си по жесток начин.Нормално е  Ендер и Филиз да не и вярват че майка им е направила всичко, та кой би повярвал че има такова чудовище за майка.Сега ако във Нермин наистина е останала някаква гордост ,вече наистина нищо не я задържа при Ендер
Дано тази гадина Белкъз и дебелия и грозен съпруг да си получат заслуженото

# 198
  • Мнения: 27
В интерес на истината днес ми стана жал за Нермин. Загуби бебето си по жесток начин.Нормално е  Ендер и Филиз да не и вярват че майка им е направила всичко, та кой би повярвал че има такова чудовище за майка.Сега ако във Нермин наистина е останала някаква гордост ,вече наистина нищо не я задържа при Ендер
Дано тази гадина Белкъз и дебелия и грозен съпруг да си получат заслуженото
Peace Да, това би било най-правилното решение. Ако Нермин не си тръгне сега, ще затвърди мнението ми, че е слаба жена, неспособна да разсъждава адекватно. Crossing Arms Ако реши да напусне Ендер, може и да има малък шанс да си върне Мехмет, но ако не го направи и предпочете лукса и бляскавия живот, ще се погуби напълно. Много ми е изкуствена тази актриса, не ми харесва как играе, не влага никакво чувство в ролята си.  Thinking

# 199
  • Мнения: 22 867
И тая гад Бекир пак оцеля....... #2gunfire

# 200
  • Мнения: 14 830
И тая гад Бекир пак оцеля....... #2gunfire
Да оцеля....засега.
Имам чувството че Ендер обича Нермин но сега повече от всичко иска да се ожени за нея само за да нарани Мехмед.Но както видяхме и тя не се отказа от Ендер въпреки че вече няма бебе.

# 201
  • Мнения: 22 867
.........Но както видяхме и тя не се отказа от Ендер въпреки че вече няма бебе.

Аз си мисля, че е при Ендер, само защото Мехмед се държи дистанцирано и студено с нея. Ако имаше само някакъв знак от негова страна, струва ми се не би останала и минутка при Ендер, според мен тя не го обича. Peace

# 202
  • Мнения: 0
.........Но както видяхме и тя не се отказа от Ендер въпреки че вече няма бебе.

Аз си мисля, че е при Ендер, само защото Мехмед се държи дистанцирано и студено с нея. Ако имаше само някакъв знак от негова страна, струва ми се не би останала и минутка при Ендер, според мен тя не го обича. Peace
Нермин със сигурност не обича Ендер, но пък и не ще да изпуска питомното за да гони дивото. Не може така. Щом иска да е с Мехмед, нека да остави Ендер и да се опита да си го върне. Тя какво очаква от леглото на Ендер, да скочи директно в леглото на Мехмед Naughty

# 203
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 204
  • Мнения: 205
И сега пак ме питайте защо не искам Филиз да бъде с Мехмет... Ами защото не обичам подводниците като нея.Уж мисли за Нермин а тича след Мехмет!-ето това не приемам!!!Добре,Нермин си изяжда сама хляба при Мехмет,но като е така Филиз защо я излъга че излиза с дружка,а не и каза истината?Както вече казах,Нермин няма да е с Мехмет,като го иска за себе си,може поне да е открита!

# 205
  • Мнения: 14 830
И сега пак ме питайте защо не искам Филиз да бъде с Мехмет... Ами защото не обичам подводниците като нея.Уж мисли за Нермин а тича след Мехмет!-ето това не приемам!!!Добре,Нермин си изяжда сама хляба при Мехмет,но като е така Филиз защо я излъга че излиза с дружка,а не и каза истината?Както вече казах,Нермин няма да е с Мехмет,като го иска за себе си,може поне да е открита!
Според мен Филиз не е сигурна още в чувствата си , да не говорим че незнае  на Нермин в следващия момент какво  ще и роди мозъка.А и като вземем в предвид отношенията на семейството и с Мехмед изобщо не се учудвам че се крие. Аи в крайна сметка не е длъжна да дава обяснения точно на Нермин къде отива и с кого. И огкъде да е сигурна че Нермин няма да се ядоса и да каже на всички че тя се среща с Косовалъ

# 206
  • Мнения: 205
Не е длъжна по принцип,но това не значи,че трябва да лъже.А Нермин няма да я предаде,не е такава ролята и,най-много да се скарат.Невежеството и неопитността на Нермин и изиграха тази жестока шега.Тя няма право да се сърди,че Мехмет продължава по пътя си,но аз не бих действала като Филиз.

# 207
  • Мнения: 0
Нермин никога няма да знае какво иска. В един момент иска да е с Мехмет, а в следващия с Ендер. Тя е противоречива личност, а на мен такъв персонаж не ми допада.  newsm11 newsm11 newsm11
Фелиз в началото е неуверена, но след това знае какво иска и как да го постигне. Тя търпи развитие в положителна насока. И накрая тя е тази дето печели (образно казано)  Simple Smile

# 208
  • Мнения: 368
Здравейте момичета...
И аз съм фенка на филмчето....
Днес реших да изгледам и финала..
И честно да си кажа....направо се ужасих...
Просто една толкова хубава любов (за мен)...да свърши такаа...голям рев му ударих...
Много се надявам БТВ да не постъпят с него както постъпиха с други и да го излъчат до край...

# 209
  • Мнения: 0
Здравейте момичета...
И аз съм фенка на филмчето....
Днес реших да изгледам и финала..
И честно да си кажа....направо се ужасих...
Просто една толкова хубава любов (за мен)...да свърши такаа...голям рев му ударих...
Много се надявам БТВ да не постъпят с него както постъпиха с други и да го излъчат до край...

Как са постъпили БТВ? Относно любовта, честно казано на мен не ми въздейства. По скоро гледам филма с надежда да се случи нещо между Филиз и Мехмед.

Общи условия

Активация на акаунт