"До последен дъх" (Acı Hayat) по bTV

  • 76 209
  • 262
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27
   Качват го във вбокс и нитрото, поне аз там го гледам, че както съм си вкъщи пак не успявам да го хвана навреме. Дими, май краят и на този ще е подобен. Не съм го преглеждала основно, гледах само последните 3 минути от последната серия, пък и с моя турски толкова и разбрах де, но видях гроба на Нермин, а Мехмед държи Филиз за ръка (ако не се бъркам де)

# 46
  • Мнения: 14 830
Сега да не го обвинят в убииство Мехмед
Филма става доста интересен. Ендер дали наистина се заинтересова отНермин или всичко е заради нараненото му его Нещо не ми прилича на много влюбен

Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 16:44 от djoleva

# 47
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
tzarina,ще трябва да са  повечко почивните дни,че сериала е 71 епизода по 1:30 мин минимум.Последната фенка на Езел го изгледа за две седмици LaughingТози сериал остава №1 в сърцето ми:love:
Присъединявам се към това мнение  Flutter  Peace

Аз също който не е гледал Езел само може да съжалявам.Мен още ме вълнува вече доста време след филма.

Ама тези дубльори направо развалят целия ефект и чар на филма.Ама защо толкова лоши ги избират те с всеки изминал филм стават по лоши.А по ДФ са направо  Sick

# 48
  • Мнения: 0
Момичета, а дали ще го качват сериала някъде,ама не в торент,че в този неудобен за гледане час направо ме вбесяват.Сега съм в отпуск ама след 01.01. newsm78 , а ми се иска да го гледам заради Кенан.Харесах го в Езел и не само него,но сценарият във втория сезон доста ме оттегчи и го минах по кратката процедура, а краят направо ме разочарова.Не обичам любовта да свършва по такъв жесток начин.Но това е ...живот, за доста хора е мрачен и нещастен!
Тука може да намерих всички епизоди излъчени до момента.

Епизоди

# 49
  • Мнения: 1
даам, става интересно. историята се заплита........!
Ако някой е гледал филма може ли да каже нещо повече за бъдещото развитие на сюжета и защо Нермин умира?

# 50
  • Мнения: 205
И аз харесах сериала,особено Кенанннн  Joy,до сега не бях гледала филм с негово участие,май е сериозен пропуск. Laughing.Сюжета е добър,типичен за турците така,че ще го гледам.И ще следя форума.

# 51
  • Мнения: 14 830
Мехмед се забърка в много сериозен проблем.Не мисля че ще му се размине току така. А Ердем продължава да преследва Нермин

# 52
  • Мнения: 205
Богатите си играят с живота на бедните - винаги е било така и явно това няма да се промени Sad
А как само зълва и снаха се оказаха на едно и също парти...като на филм .
Лоши сценаристи  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 14 830
Те зълвата и снахата хубаво се оказаха на едно място ама май и зълвата има какво да крие . как ли ще се измъкне Мехмед

# 54
  • Мнения: 205
Ох,не знам,ама май няма да имам нерви да го изгледам до край.
Предусетих нещо и реших да се поровя за да го потвърдя или опровергая,и се разочаровах,че май правилно съм разбрала сюжета/то не е кой знае колко трудно да се досети човек,ама.../


http://www.btv.bg/seriali/doposledendah/gallery/galeria/16173610 … leden_dah.html#31

# 55
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Само на мен ли ми прилича много по сюжет на един др сериал който даваха по ДФ.Поне до тук така ми изглежда но ще видим как ще се развие по натам.А ако може да пишете с бели букви това какво се случва по напред в сериала че иначе няма да ми е интересно да го гледам  Peace

# 56
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060




# 57
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060






# 58
  • Мнения: 0
Много е интересен сериала,ама тази Нермин няма ли собствено мнение?Прави каквото и кажат.Вчера на партито когато Ендер и каза да танцуват и тя върви.Или пък приятелката и каквото и каже,тя всичко прави... newsm78

Дано Мехмед се измъкне...... Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 205
Много гаден сценарий,пу...Не можаха ли да измислят нещо по-леко Бтв за този час на деня?!
Яд ме е на Нермин,но и на нея не и е лесно.В тях не се живее,не може да живее и с любимия си,всичко е толкова объркано около нея и може би за това действа така тъпо SadНо пък от друга страна може би точно този е моментът да покаже характер,а не наивност.
Интересното е,че такъв тип характер като този на Мехмет ненавиждам,обаче в случая много ми харесва,защо ли? JoyДали не е заради самия Кенан..... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт