Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 94-тa тема

  • 181 138
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 234
И аз да се запиша да следя темичката с един хлебен пудинг със стафиди и банан



и едно здравословно вкусно хлебче Ръжен хляб с овесени ядки

# 16
  • Мнения: 9 109
Мина, днес (т.е. вчера) цял ден се опитавм да ти напиша, че този венец е чудесен!   bouquet
lu4a ,  много празнични кексчета  Peace
Петя, и пилешкото, и лазяната са много апетитни!  Heart Eyes
Пеп,  Hug благодаря ти!

От мен еклери с шоколадов крем

# 17
  • Мнения: 29
Момичета поздравления за красотите ,които правите в кухнята-вие сте моето вдъхновение в кухнята.Благодарение на вас и моето семейство се храни с нови неща.Пожелавам ви весели празници,бъдете живи и здрави вие и вашите семейства.Весело прекарване на празниците newsm51

# 18
  • Мнения: 1 639
вечерята от снощи - яйца по панагюрски

# 19
  • Мнения: 1 352
lux, пропуснала съм кога си родила. Честито!!! Пожелавам ти весело и здраво бебче!

В новата темичка се записвам със снощните кюфтенца с гъбен сос и картофена салата:


елхички на Йоли:


Весели празници, момичета!!!

# 20
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
 Да се запиша и аз в новата темичка:

Топящи се снежковци и меденки
 

                             

  Пожелавам ви весело посрещане на празниците и вкусни трапези!!!

# 21
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Пепика,мерси за новата темичка!  bouquet

Влизам да пожелая на всички ви весело посрещане на празниците и само прекрасни неща да ви се случват през новата година! newsm51

Да не е само гол запис едни линцерови сладки набързо,има и още снимки на сладки,ама нямам време за качването им.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 283
Показвам си пробната содена питка за довечера, че като на млада булка ми възложиха задачата "Питката!". Но.. аз съм с тренинг от форума и знам, че за да няма изненади, всичко трябва да ми е минало през ръцете Mr. Green Laughing вкуса ще оценим малко по-късно, но наистина е много мека и бухнала. Направих я с 50:50 бяло и грахам брашна по рецептата на TheNMaster  bouquet  bouquet
Ето я и нея:

# 23
  • Мнения: 6 301
Извинявам се, че питам тук, но се надявам на бърз отговор,понеже след час ще слагам да пека - чесновата питка кога се намазва с чесновата паста - преди печене или след като се опече?

# 24
  • София
  • Мнения: 15 466
Извинявам се, че питам тук, но се надявам на бърз отговор,понеже след час ще слагам да пека - чесновата питка кога се намазва с чесновата паста - преди печене или след като се опече?

 Чесъна гори при печене, аз мисля, че трябва след това, но не съм много сигурна.

# 25
  • Мнения: 2 774
Извинявам се, че питам тук, но се надявам на бърз отговор,понеже след час ще слагам да пека - чесновата питка кога се намазва с чесновата паста - преди печене или след като се опече?
Мажеш с пастата и печеш  Peace.
Става  Crazy вкуснотия.

# 26
  • Мнения: 6 301
Благодаря ви момичета, Весела Коледа  Hug

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Весели празници момичета!Да сте живи и здрави-вие и семействата ви!
И за да не ви изгубя десерта за утре:

 Шоколадов мус с бадемова платка и портокалови корички

# 28
  • Мнения: 148
Весели празници момичета и много вкусни трапези!
Аз ще ви поажа моето творение което довърших  и хората за които беше толкова я харесаха че във момента преливам от гордост и прекрасно чувство.

# 29
  • Мнения: 0
Wow! Фантастична е ditsan! Браво!

Уютни и щастливи празници на всички!

Общи условия

Активация на акаунт