Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 224- След финала

  • 46 760
  • 724
  •   1
Отговори
# 630
# 631
  • Варна
  • Мнения: 329
Мернах нещо като агитация към турските фенове да подкрепят участие на Йозлем във Великолепния век.Ставало чрез някакъв телефонен номер...звучи малко нереално,но все пак е някакво инфо.А дори и лъжливо....по-добре от никакво,нали така.Нека си почешем малко клавиатурите.

Ето го и съобщението на стената на Ezo i Memoli страницата във фейса:
Arkadaşlar, ÖZLEM YILMAZ'ın ( Ezo) Muhteşem Yüzyıl dizisinde Görmek İstiyorsanız eğer , Bu Numarayı arayın tims productions dikkate alıyor ; 0212 324 99 86
Здравейте, приятели! Hug
Направо по въпроса- честно казано като видях каква многолика компания се събира във "Великолепния век" Rolling Eyes, разни актьори гостуват за по няколко серии и после изчезват почти мистериозно ( като оная силиконовата принчипеса smile3555 или г-жа Ергенч ) или пък ги подменят с други актьори ( сеньор Гритти, признавам си без бой гледам ВВ от самото начало и чакам всеки епизод с нетърпение, което няма абсолютно нищо общо с нетърпението, с което очаквах епизодите на "Незабравима"- ВВ просто ми е интересен като история Peace), си помислих колко добре би стояла красива и грациозна жена като Йозлем в една такава продукция. thumbsup Пък като се добави и невероятния й талант, би могло да се намери място и за нея. Да не говорим пък за Серхан, който с тая екзотична визия на арабски принц, също би могъл някак да се приобщи към елитното сосиете от звезди! Heart Eyes Ще ми се! Crossing Arms Laughing

# 632
  • Мнения: 33
Дани, мила много се размечта
аз също до някое време гледах ВВ, но все по-рядко го правя, виж нашата тема и нащия филм не пропускам и ден да видя някое клипче и да вляза в темата
ако мечтата ти се сбъдне редовно ще гледам ВВ, макар че незнам как биха стояли нашите  хубавци в този филм
http://www.youtube.com/user/rosisan22?feature=mhum#p/u/28/hvMyTTlCoLI[/video]

# 633
  • Мнения: 33
Дани, мила много се размечта
аз също до някое време гледах ВВ, но все по-рядко го правя, виж нашата тема и нащия филм не пропускам и ден да видя някое клипче и да вляза в темата
ако мечтата ти се сбъдне редовно ще гледам ВВ, макар че незнам как биха стояли нашите  хубавци в този филм
http://www.youtube.com/user/rosisan22?feature=mhum#p/u/28/hvMyTTlCoLI[/video]

# 634
  • Варна
  • Мнения: 329
Мернах нещо като агитация към турските фенове да подкрепят участие на Йозлем във Великолепния век.Ставало чрез някакъв телефонен номер...звучи малко нереално,но все пак е някакво инфо.А дори и лъжливо....по-добре от никакво,нали така.Нека си почешем малко клавиатурите.

Ето го и съобщението на стената на Ezo i Memoli страницата във фейса:
Arkadaşlar, ÖZLEM YILMAZ'ın ( Ezo) Muhteşem Yüzyıl dizisinde Görmek İstiyorsanız eğer , Bu Numarayı arayın tims productions dikkate alıyor ; 0212 324 99 86

Така ли ставало ???  newsm78  С агитация на телефон ......  Whistling Whistling
Аз никак не обичам исторически филми, no но ВВ е най- рейтинговия сериал  Peace  и ще е страхотно за кариерата на Йозлем да участва. Пък и ако ги съберат отново на екран с Бурак Йозчевит   Crazy Crazy Crazy ще е супер ....
Ама едва ли ... Thinking
Като споменаваш Бурак Йозчивит, тъкмо сега героя му във "Великолепния век"- Малкочоолу Бали бей е свободен и необвързан и макар да се зарече, че вече няма да обича след смъртта на любимата му, ако се появи някоя достойна мадама, пък и красива- да речем Йозлем newsm03 ( в интерес на истината двамата заедно стоят много добре, ама аз и друг път съм казвала, че Йозлем е като украшение до всеки мъж- толкова е очарователна!) thumbsup, няма да е никак зле да се завърти някоя любовна историйка- той има изключително много почитателки, които не вярвам да имат нещо против да пооплакнат очи с такава красива двойка, каквато биха били двамата с Йозлем! Peace

# 635
  • Мнения: 33
Нещо много обречени са всички женски образи в този филм, не ми се иска хубавото ни момиче да го гледам в такава роля. Много ще ми е интересно да я видя в облекло  от този период. Хубавелко как ли ще изглежда  потури и калпак, май само за това си струва да им дадат по някоя роля

# 636
  • Варна
  • Мнения: 329
Дани, мила много се размечта
аз също до някое време гледах ВВ, но все по-рядко го правя, виж нашата тема и нащия филм не пропускам и ден да видя някое клипче и да вляза в темата
ако мечтата ти се сбъдне редовно ще гледам ВВ, макар че незнам как биха стояли нашите  хубавци в този филм
http://www.youtube.com/user/rosisan22?feature=mhum#p/u/28/hvMyTTlCoLI[/video]
Ох, това клипче е великолепно! newsm03 Двамата заедно са неотразими Heart Eyes Heart Eyes- някаква необяснима магия витае около тях, прекрасно е... Two Hearts
Само че те са актьори, работохолици, и за двамата е добре да участват в различни проекти, да експериментират с нови партньори, да не бъдат белязани и запомнени само с по една роля, пък била тя и толкова ярка и запомняща се- като Харун за Серхан и Еда- за Йозлем. Е, Йозлем опита нещо различно, но по една или друга причина не се получи, макар че даде всичко от себе си дори и в толкова посредствена продукция като "Детектив Мемоли". Не знам какво стана с тоя сериал Thinking- имаше хляб в него, идеята не беше никак лоша, доста реклама, актьорите бяха добри и симпатични, някой ли го провали тоя проект, какво стана- не ми е ясно! Thinking Карай, мина и замина! Whistling
 Ама това, дето Серхан потъна в дън земя- никак не ми се нрави! Naughty Все някакво инфо трябваше да изскочи отнякъде, що за мълчание, що за конспирация?! Тоя фейс всеки ден го пощя с надеждата да намеря нещичко, ама йок! Crossing Arms

# 637
  • Варна
  • Мнения: 329
Нещо много обречени са всички женски образи в този филм, не ми се иска хубавото ни момиче да го гледам в такава роля. Много ще ми е интересно да я видя в облекло  от този период. Хубавелко как ли ще изглежда  потури и калпак, май само за това си струва да им дадат по някоя роля


Абе, то и аз не си представях Бурак Йозчивит с бръсната глава, чалма, мустаци и кожени дрехи Rolling Eyes, ама ето! Че и хубавец на всичкото отгоре, истински красавец- много му отиват! yes И Мехмет Гюнсюр не си го представям с чалма и дълга роба, ама ето че и той ще се появи скоро като порастналия Мустафа! Rolling Eyes
 Ако му измислят подходящо облекло и го гримират добре, Серхан би бил отново неотразим в каквато и да е роля! thumbsup Да не говорим пък, че аз всякак го харесвам, така че нямам нищо против калпака и потурите Laughing- само да се покаже! Heart Eyes

# 638
  • Мнения: 33
Все нещо от някъде ще изскочи,  ние търпеливо ще чакаме,  пак ще чоплим и  сравняваме, но хубавците си няма да изоставяме
и нещо за лека нощ  

# 639
  • Русе
  • Мнения: 2 331


Добро утро! Hug Hug Hug

# 640
  • Мнения: 46
 Добро утро и прекрасен ден lovekiss



# 641
  • Мнения: 9
Добро утро



            Една усмивка и цъфнаха бадемите веднага,
                засмукаха пчелите розов цвят.
                Една усмивка само -
                и вече друг е тоя свят.
                Една усмивка -
                и до болка синьо е небето,
                гушат се една във друга планините
                и въздухът е опиянен.
                Една усмивка -
                и не ми трябва нищо друго;
                една усмивка стигна,
                за да е цялата вселена в мен.


                                            Дора Габе
Усмихнат ден на всички  Hug Hug Hug

# 642
  • Русе
  • Мнения: 2 331
Православната църква чества Свети Антоний Велики – Антоновден.В народния календар Антоновден се празнува за предпазване от болести.Според една легенда имало двама братя близнаци Антон и Атанас, които изобретили ковашките клещи. Затова именните им дни се честват един след друг и на тези дни празнуват всички ковачи, железари и ножари.

Имен ден празнуват: Антон, Антония, Антоан, Антоанета, Антонина, Андон, Андония, Донка, Доника, Дона, Тончо, Тонка, Тонко, Тони, Тоня.

Честит Имен Ден!
С пожелание за много здраве и упоритост,за да следвате мечтите си,и много смелост-да ги осъществявате!



Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 09:26 от winona

# 643
  • Русе
  • Мнения: 2 331



Като "Първа клюкарка" бързам да постна първото дело на Ейдин! smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10

# 644
  • Мнения: 570
Добро утро! Hug Hug Hug
Честито на всички именници!Да са живи и здрави,безброй незабравими моменти! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
На всички желая един чудесен ден ,изпълнен с много усмивки и добро настроение, и с огромна доза търпение ,докато чакаме нови проекти на нашите любимци!

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 11:12 от nadejda 76

Общи условия

Активация на акаунт