Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът свърши,но емоциите остават~ 79

  • 43 857
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 432
Момичета, сетих се да попитам нещо от филма, което ми убягва или поне не мога да си спомня цялата рецепта. Бихтер направи чай за Бехлюл, когато имаше температура, а след това и Фирдевс направи същия чай за Бихтер, когато уж не се чувстваше добре. Някоя от вас спомня ли си точно как се прави този чай? newsm78

# 676
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Момичета, сетих се да попитам нещо от филма, което ми убягва или поне не мога да си спомня цялата рецепта. Бихтер направи чай за Бехлюл, когато имаше температура, а след това и Фирдевс направи същия чай за Бихтер, когато уж не се чувстваше добре. Някоя от вас спомня ли си точно как се прави този чай? newsm78


ММММ да как да не я помня взимаш всякакви плодове слагаш ги да се варят всичките заедно запарваш ги за малко и слагаш мед ама колко лъжици беше сега ще го намеря Simple Smile

# 677
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Момичета, сетих се да попитам нещо от филма, което ми убягва или поне не мога да си спомня цялата рецепта. Бихтер направи чай за Бехлюл, когато имаше температура, а след това и Фирдевс направи същия чай за Бихтер, когато уж не се чувстваше добре. Някоя от вас спомня ли си точно как се прави този чай? newsm78




Ето я рецептата Simple Smile ама съвсем точно казана на Сюлеиман от 12:36 мин там започва рецептата Simple Smile

# 678
  • Мнения: 432
Момичета, сетих се да попитам нещо от филма, което ми убягва или поне не мога да си спомня цялата рецепта. Бихтер направи чай за Бехлюл, когато имаше температура, а след това и Фирдевс направи същия чай за Бихтер, когато уж не се чувстваше добре. Някоя от вас спомня ли си точно как се прави този чай? newsm78




Ето я рецептата Simple Smile ама съвсем точно казана на Сюлеиман от 12:36 мин там започва рецептата Simple Smile
Ти си супер, винаги намираш това, което ми трябва, много ти благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 679
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Моля пак заповядай  Flutter Тия дни разполагам с време а и преглеждам пак серийте да си призная така  Crazy за незнам кой път вече загубих бройката

# 680
  • Мнения: 3 371
Добра вечер , дружки ! Hug
Славенка , Лудостче , Роминка ,  newsm51 newsm51 newsm51 благодаря ви от сърце за подкрепата ! Имах нужда ! И продължавам да имам ! Hug

# 681
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10



Beren Saat and Irfan Değirmenci in the Ceremony to get their awards..

# 682
  • Мнения: 3 371
Момичета , не трябваше ли тази вечер да е връчването на наградите за екранна  двойка , която спечелиха нашите любимци ? newsm78

# 683
# 684
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Момичета, не съм писала често в темите, само ми се иска да кажа, че сериалът ми липсва и все още седи едно силно чувство на неудовлетворение и съжаление, че филмът свърши така. Искам пак да са екранна двойка или двойка в реалния живот.

# 685
  • Мнения: 3 371
Любовта е броене
... с нечетни числа,
за да има несвършен
стремеж към хармония.
Не е болест, но с белези
... до старостта
отболяващо
кожата помни я.

Тя понякога съмва
сред сухи листа,
често тъне в едно
своенравно неверие.
Лош плувец е - потъва
до дъно в страстта.
Вае облаци
в пропаст от изневери.

Ражда звуци, но
всъщност е тишина,
допир, полет, игра,
проза в стихотворение.
Носи име на мъж,
името на жена,
а е всъщност дете на света -
вдъхновение.

# 686
  • Мнения: 3 371
Момичета, не съм писала често в темите, само ми се иска да кажа, че сериалът ми липсва и все още седи едно силно чувство на неудовлетворение и съжаление, че филмът свърши така. Искам пак да са екранна двойка или двойка в реалния живот.

 Hug  bouquet Hug
На всички ни много липсва филмът и това да се наслаждаваме на любимците ни заедно ! Peace
 Но , съвсем скоро , ще имаме удоволствието да ги гледаме заедно в игрален филм ! PeaceНа предната страничка има инфо! Hug

# 687
  • Мнения: 1 012
Госпожата, бъди сигурна че винаги те подкрепям



малко детинска картинка, но е от любимата книжка на дъщеря ми и изразява искрено приятелство..

# 688
  • Мнения: 0
Добра вечер , дружки !  Hug

От обикаляне по магазините и работата покрай другото , не ми остава много време да съм с вас , но вечер ви хвърлям по едно оченце , че ми е любопитно да видя какво си правите !

Госпожата , имаш и моята подкрепа , не знам за какво става въпрос , но стискам палци и с двете си ръце !  newsm51

Кралице ,  newsm51  колко много Киво , какво чудо !  #Crazy  С часове да гледаш и пак да се не нагледаш !  Whistling

Аз преди малко изгледах Кузейчо и направо нямам думи !  #Cussing out След като тези сценаристи са решили да ни побъркат момчето от мъка се чудя защо не са  сложили името на филма " Каква е вината на Кузей ". То между Фатмето и Кузей не виждам много разлика - и двамата са едни страдащи души , за които щастието е някакъв мираж , само където единият страда от потъпкана гордост и чест , а другият - от прекалена гордост и чест ! Аман , бе ! Няма ли лъч надежда за тези двамата ? Имам чувството , че им се изсипа цялото нещастие на земята и все им е малко ! Не знам какво да кажа вече... Съжалявам , ама много се ядосах и не се сдържах...

Оставям ви мили момичета !   bouquet   Hug Приятна вечер !

# 689
  • Мнения: 3 371
Госпожата, бъди сигурна че винаги те подкрепям



малко детинска картинка, но е от любимата книжка на дъщеря ми и изразява искрено приятелство..


Благодаря ти , мила ! За мен това е много ценно ! newsm51

 bonita_M ,  newsm51! Много ти благодаря ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт