Парфюмни размисли и страсти - 147

  • 55 874
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 129
Когато тръгнеш да плащаш дава варианти да се регистрираш като гост или да направиш постоянна регистрация.

# 76
  • Мнения: 17 546
Когато тръгнеш да плащаш дава варианти да се регистрираш като гост или да направиш постоянна регистрация.
Благодаря! Hug Вчера това не се случваше.

# 77
  • София
  • Мнения: 158
Момичета, на кой друг парфюм / може би женски?  newsm78/ ми напомня The One Gentleman DG - в базата?
Направо мира не ми дава цял ден - ужасно ми е познат и не мога и не мога да се сетя!!!

# 78
  • при морето
  • Мнения: 911
Някой може ли да ми поръча Навегар,ако да-да ми пише на лични! Praynig Praynig

# 79
  • Мнения: 813
Благодаря за поздравите мили дами Embarassed

# 80
  • София
  • Мнения: 849
тази сутрин станах с неистовото желание за тубероза (Нати да не чете  Wink)
грабвам аз The Iceberg Fragrance, който по мои спомени е туберозен и смело се офъщявам .. 3-4-5-6 фъс и оооооо, ужас, никаква тубероза  Shocked чудих се аз, чудих, къде е избягала, пък накрая отидох, измих се и се полях с Н.В. класическата отрова  Heart Eyes а там освен тубероза и жасмин - ох, ах, и така ..кеф Laughing

а на The Iceberg Fragrance толкова му се ядосах, че го засилих в размените без капка угризения - ще ми се скръндзи той на туберозата пък  Crossing Arms

между другото, видяхте ли че някой в страницата на Килиан във ФБ беше писал, че на някои са изпращали един пауч с 10 мостри (мисля всички досега получихте такива), а на други 2 пауча с по 5 от не-знам-кои-си серии - да не би пък тези, които ще ги получаваме (евентуално) по-късно да сме от тази втора партида  newsm78 аз ужким доста раничко се регистрирах   Rolling Eyes но да видим, де, то даже ще е по-добре ако се получават различни неща, тъкмо чрез обмяна ще можем да пробваме по-голям асортимент  Flutter

# 81
  • Мнения: 2 677
Туберозата в Beyond Love наистина ми дойде ужас на ужасите, чудя се да му давам ли изобщо втори шанс  Mr. Green За сметка на това Cruel Intentions  и Liaisons Dangereuses ме очароваха. Сега ще пробвам и Love - май ги подкарах по азбучен ред...
Интересно ми е дали някой е получил пробички от Ауд-овете?

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
При мен няма аудове, сетът е от 10 мостри. С удоволствие прочетох брушурката преди да отворя парфюмчетата.
Засега пробвах само Back to Black - харесва ми, въпреки че медената сладост е малко в излишък.

# 83
  • София
  • Мнения: 285
И аз пробвах засега само Back to Black, само на върха на пръстите (пипнах до пръскалото). Дълго време ми миришеше като стар дървен шкаф, напоен с някакво лекарство (някъде по спомени от детството ми).

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Получих ги най-накрая Килианите  Whistling
10 броя в един пауч  Peace
Мисля да започна тестовете с туберозения  Crazy

Разнежена, да си жива и здрава!  Hug  bouquet

# 85
  • Германия
  • Мнения: 71

Мисля да започна тестовете с туберозения Crazy


Тези са ти под ръка и имат изгодна кислородна терапия  Whistling. Бог да те пази и закриля. ooooh!

# 86
  • Мнения: 2 445

И понеже съм си подстрекател, ето какъв прекрасна разпродажба на Л'Артизан има в момента, само че нещо от Щатите не работи. Кажете при вас става ли (Силве, има и Навегар! за 35 паунда):
http://www.artisanparfumeur.com/sale/sale/
Този линк не ми се отваря,а като вляза в сайта,не виждам къде им е разпродажбата #Cussing out
Може ли линк,моляяяяяяяяяяя Praynig

# 87
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Силви: http://www.artisanparfumeur.com/sale/sale?countryZoneCode=74DA53 … PageHeaderR1Col4b Силви  Hug

Аз не познавам нищо на марката, а имам и други набелязани таргети за сега и ще подмина, разпродажба или не... Насреща съм за "моите момичета", те си знаят кои са за помощ.. и те си знаят за каква.  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 652
тази сутрин станах с неистовото желание за тубероза (Нати да не чете  Wink)
грабвам аз The Iceberg Fragrance, който по мои спомени е туберозен и смело се офъщявам .. 3-4-5-6 фъс и оооооо, ужас, никаква тубероза  Shocked чудих се аз, чудих, къде е избягала, пък накрая отидох, измих се и се полях с Н.В. класическата отрова  Heart Eyes а там освен тубероза и жасмин - ох, ах, и така ..кеф Laughing
И аз съм тази вечер с нея, по домашному. Ама в моето шише са турили вишни. Grinning

Няма ги и моите проби, понеже видях, че си питала по-назад. Днес почти минах през пощенския клон, ама забравих да влезна да питам. Embarassed

# 89
  • Мнения: 2 445
Паяче  bouquet съкровище

Сега изпаднах в дилема Navegar ili L'eau du Naveagteur,помагайте бързо,очаквам гласовете ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт