Парфюмни размисли и страсти - 147

  • 55 812
  • 726
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 31 165
Зимна, щом си харесала Идил Сюблим, със сигурност ще ти хареса и Дуета. За мен той е много силен парфюм със сериозна трайност. Сюблима е леката му, силно разводнена версия.

# 256
  • София
  • Мнения: 158
Зимна, щом си харесала Идил Сюблим, със сигурност ще ти хареса и Дуета. За мен той е много силен парфюм със сериозна трайност. Сюблима е леката му, силно разводнена версия.



Идил Дует-а  е страхотен парфюм! Има много силно и "луксозно" присъствие за мен - аз го ползвам само в специални случаи. Стои перфектно със секси (ве)черна рокличка, от мен да знаете  Wink Mr. Green

А Сюблима съм си го заплюла като следващо завоевание  Heart Eyes Heart Eyes

Аз се извъдих страхотен почитател на Идилите  Whistling Whistling

# 257
  • София
  • Мнения: 5 562
Ехо, здравейте, момичета!  Hug Hug Hug Аз вече един път писах в тази темичка, но беше само поздравление и пожелания за новата година, които са били заметени така като гледам... Та, отново - Честита Нова Година на всички и на вашите семейства! Бъдете здрави, и много нови парфюмни и други сбъднати мечти ви желая!    bouquet

За Идилиите - и аз съм им фенка на всичките разновидности, харесват ми като аромати, много ми харесват даже.  Grinning

Аз днес съм също на Герленска вълна - сутринта си сложих Инсоленс и настроението ми е приповдигнато. Много комплименти получавам с този парфюм, нищо че не е нов аромат.  Grinning

# 258
  • Мнения: 2 575
Честита 2012 и от мен, парфюмни приятелки  Hug
Всичко вече е пожелано, аз искам само здраве и усмивките да не слизат от лицата ви Heart Eyes
И преди да зачезна отново, непременно да благодаря на Наталка за мястото на новогодишната трапеза  Hug  bouquet

# 259
  • София
  • Мнения: 849
И преди да зачезна отново

никъде няма да зачезваш  Naughty докато не споделиш (в детайли) какво ново/интересно на азиатския пазар Blush

# 260
  • Мнения: 2 575
Ели - нямах наблюдения - пълен тайландски релакс, далече от магазини и....изкушения;)
Но след 10-на дни ще имам отчет за американския, надявам се  Mr. Green

# 261
  • София
  • Мнения: 849
Ели - нямах наблюдения - пълен тайландски релакс, далече от магазини и....изкушения;)

ееее, сега и ти .. кажи поне към какви аромати имаха предпочитания маймунките  Laughing

Но след 10-на дни ще имам отчет за американския, надявам се  Mr. Green

това виж ще го чакаме с преголям интерес  Flutter пожелавам ти леко пътуване, незабравимо прекарване и изострено обоняние  Hug

# 262
  • София
  • Мнения: 158
Такаааам... да се похваля?? ..оплача??  Crazy Flutter Blush

Без да знам защо "отстрелях" една Градска Кралица в e-bay.
Ама идея нямам защо!  newsm56
Вчера вечерта нещо рових-рових и изведнъж какво ми влезе мухата- айде  ooooh!

Даже и най-малка идея си нямам дали ще ми хареса ..дали?  Whistling

# 263
  • Мнения: 31 165
Не знам дали ще ти хареса, на мен не ми, но със сигурност знам, че тя има тук доста фенове които ще те отърват на минутата ако покупката се окаже несполучлива. Как така без да искаш я отстреля? Чела ли си за нея ревюта и какво ти говори 6-то чувство? Hug  bouquet

# 264
  • София
  • Мнения: 158
Не знам дали ще ти хареса, на мен не ми, но със сигурност знам, че тя има тук доста фенове които ще те отърват на минутата ако покупката се окаже несполучлива. Как така без да искаш я отстреля? Чела ли си за нея ревюта и какво ти говори 6-то чувство? Hug  bouquet

Ами сигурно,защото много съм чела за нея, та затова.... аз имам този навик, да си пожелавам нещо, защото на другите много им харесва  Blush Blush И решавам,че и на мен ще ми хареса - глупаво  bowuu

Да, ако не ми хареса, ще я изкарам на тезгяха веднага  Mr. Green

# 265
  • Мнения: 348
И аз влизам с мисли за споделяне. Cruel intentions в крайна сметка изкарва върху мен една потна и леко задушлива жилка (сравняват го със Самсара по този показател), която ми развали цялото първоначално усещане за парфюма и то до такава степен, че вече нямам желание да го докосна за втори път. Велурът, който усещах се загуби във въпросната пот и мисля утре да си понося Градската кралица, за да си върна доброто чувство към кожените аромати. Контесо, както виждаш-винаги ще се намери някой за тази красавица, мисля, че Сънчо наскоро беше изразила огромната си любов към нея и приятно съвместно прекарване в ногодишната нощ...

Изведнъж ми се подпали чергата за Шалимар инисиал, вероятно заради описанието на Пикси, а си спомняк колко не ми хареса на китка...едно добро разносване ще ``поправи`` нещата пагубно може би? Време си ми е за нови проби от poshpeasant Laughing

# 266
  • Мнения: 18
Коя е градската кралица?

Днес нося Гучи Гилти, ммммм, бях забравила колко много ми харесва този парфюм. Перфектно се чувствам с него.

Разгаряте ми любопитството с тези Идилии. Миналото лято като си бях в БГ успях да ги душна, харесаха ми но спомена ми е вече размит за тях. Тук може и да са се появявали за малко и да съм пропуснала но сега по департмент сторовете  (ooooh! пфф че го казах) вече ги няма Confused

# 267
  • София
  • Мнения: 158


Днес нося Гучи Гилти, ммммм, бях забравила колко много ми харесва този парфюм. Перфектно се чувствам с него.




Gucci Guilty го получих днес от размяна и много, ама много ,много ми хареса  Heart Eyes
ЛМ го подуши и заключи " мирише ми на теб" - това ми е повече от достатъчно!  Flutter

# 268
  • Мнения: 2 435

Изведнъж ми се подпали чергата за Шалимар инисиал, вероятно заради описанието на Пикси, а си спомняк колко не ми хареса на китка...едно добро разносване ще ``поправи`` нещата пагубно може би? Време си ми е за нови проби от poshpeasant Laughing
gydiНе че те навивам,но Шалимар ми харесва май повече от Градската кралица,нищо че нямат почти нищо общо.

Заповядай!

пп.Валадин,отиди в някоя парфюмерия и се напръскай с Шалимара Peace

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 21:32 от goddess

# 269
  • при морето
  • Мнения: 911
От днес съм щастлива собственичка на така харесваните от мен Meteorites/Guerlain-прекрасни пудрени и мнооого срамежливи виолетки.Шишенцето е едно истинско бижу,че и кутийката даже.Тествам и два от така обсъжданите Килиани-Love by Kilian и Back to Black.Много ми харесаха.Първо си пръснах от Back to black-да ви кажа в един момент много ми заприлича на Ориентал дрийм,ама много.Медено сладък,усеща се и тютюн на по-късен етап,но ...не е това,което искам и си представях,че е.На другарчето,дето ми ги прати-  bouquet,че няма да се губя в догадки и да се терзая колко ли е хубав.Любовта ми допадна като че ли доста повече-с тая  ванилова сладост и захарност .Ммм,прияде ми се локум чак.В момента ми е на ръката и постоянно преглъщам,определено е много мой,много вкусен,много ориенталски.
 
Нат,Денси,благодаря за включването за Идили дует!  bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт