Как боята за коса може да падне по-бързо?

  • 32 062
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 081
Remover-а не е ли много вреден за косата?

Не

# 16
  • Мнения: 5 062
Тези методи стават ли за боядисана в черно коса? От доста време не съм я боядисвала, над половин година, но черното си седи. Добре, че малко се поизми и няма проблем с израстналата- и тя е тъмна. Иска ми се пак червенокоса да стана, но с тая черна коса  Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
Пробвай с римувъра на "Black" да видиш каква червенокоска ще станеш.. Laughing
Аз редовно се боядисвам, но преди няколко дни реших да пробвам този римувър да видя какви ще ги свърши, в резултат от корените до ушите бях много светло червено, надолу естествено тъмно червено Crazy.От "Елгон" бях по доволна, пак имаше червено, но по към кафяво стоеше някак, по мек беше нюанса, но за съжаление май не го произвеждали вече, поне така ми казаха в парфюмерията.

# 18
  • Мнения: 2 081
Тези методи стават ли за боядисана в черно коса? От доста време не съм я боядисвала, над половин година, но черното си седи. Добре, че малко се поизми и няма проблем с израстналата- и тя е тъмна. Иска ми се пак червенокоса да стана, но с тая черна коса  Rolling Eyes

Аз свалих черното с римуъвър на BES , косата не изгаря . В началото ще си доста шарена , но е нормално

# 19
  • Мнения: 1 907
Римувъра си е силна химия, не знам защо казвате, че не вреди на косата  Thinking
Ако искаш да свалиш тотално цвета и да го промениш основно- тогава да, заслужава си, но не забравяйте, че след това трябва пак да я боядисате с желания, или близък до желания цвят.
За изсветляване с тон-два и то на само веднъж боядисана в по-тъмен цвят коса (каквото разбрах, че е желанието на авторката на темата), не мисля, че си заслужава такова силно третиране  Peace

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте дами, съжалявам, че подновявам толкова стара тема, но се нуждая от съвет. До сега съм се боядисвала 3-4 пъти един тон по-светло от моя цвят (кестеняв). Днес опитах с тъмно русо, но стана по-тъмно и от естествения ми цвят. Цвета не е лош, но не искам толкова тъмно. Бих искала съвет какво от това, което сте изброили да използвам, за да ми падне боята по-бързо. Не искам да я горя излишно...

# 21
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
отиваш в СПА център, където има парна баня (не сауна), измиваш косата, подсушаваш я леко - да не тече вода и слагаш богата маска (ако нямаш - към маска добавяш мазнина) и постояваш в парната баня - колкото издържиш, излизаш да починеш и охладиш - можеш д облееш тялото с хладна вода и пак влизаш и така поне 5-6 пъти  Peace

# 22
  • Мнения: 0
Благодаря ти a.l.e.n.a Simple Smile А с някаква домашна маска с кисело мляко, оцет или тривитаминол?

# 23
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
може но да няма кисели продукти (без оцет), не слагай и ракия/алкохол, по добре масла, ако слагаш тривитаминол - да е малко, хубаво е и да не е само масла  Peace

аз съм го правила с купени маски, маслени и ефектът беше поразителен

# 24
  • Мнения: 27
Дали с remover може да падне и русата боя Thinking newsm78 моята е тъмно кестенява но отгоре е боядисана с русо

# 25
  • София
  • Мнения: 3 840
Тоест, обезцветена? Това няма как да се махне, защото е липса на пигмент.

Общи условия

Активация на акаунт