Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 145

  • 49 371
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 0
OФФ...яяя...

Сега да не се окаже, че и принц Алберт е поредния претендент за баща на близначките? ooooh! Whistling

Габи, все пак са седели на една маса... Ако беше турски сериал, а не действителността, би имало някакъв шанс, ама сега, надали... ooooh! hahaha hahaha

Зависи кой как вижда под масата... hahaha hahaha И защо принца да не е петия рицар, спряган за баща на малките принцеси? Какво ще му стане?  newsm78 newsm78 Да няма да ходи да копа на нивата...баща ще го правим... hahaha hahaha

# 677
  • Мнения: 10 033
OФФ...яяя...

Сега да не се окаже, че и принц Алберт е поредния претендент за баща на близначките? ooooh! Whistling

Габи, все пак са седели на една маса... Ако беше турски сериал, а не действителността, би имало някакъв шанс, ама сега, надали... ooooh! hahaha hahaha

Зависи кой как вижда под масата... hahaha hahaha И защо принца да не е петия рицар, спряган за баща на малките принцеси? Какво ще му стане?  newsm78 newsm78 Да няма да ходи да копа на нивата...баща ще го правим... hahaha hahaha

Как петия, бе?  ooooh! Имам пропуски в материала... Не са ли повече?  hahaha hahaha hahaha

# 678
  • Мнения: 3 478
Цитат
И защо принца да не е петия рицар, спряган за баща на малките принцеси? Какво ще му стане?

Защото ще трябва да роди през април, а тя, по думите й, още от началото на декември вече едва издържа...  hahaha

# 679
  • Мнения: 0
Цитат
И защо принца да не е петия рицар, спряган за баща на малките принцеси? Какво ще му стане?

Защото ще трябва да роди през април, а тя, по думите й, още от началото на декември вече едва издържа...  hahaha

Що април, Кате? Те и юли месец пак ли са се чепкали под масата? ooooh! ooooh!

# 680
  • Мнения: 3 478
Грешка, Габке! През март...  Peace
Обаче с това: ха е родила, ха ще ражда; ха утре, ха другата седмица... започна да ми напомня Бай Тошовото време и слуховете - ще вдигат цените, няма да ги вдигат... накрая ги вдигат и народонаселинето си отдъхва от слухове... Joy

# 681
  • Мнения: 10 033
Цитат
И защо принца да не е петия рицар, спряган за баща на малките принцеси? Какво ще му стане?

Защото ще трябва да роди през април, а тя, по думите й, още от началото на декември вече едва издържа...  hahaha

Що април, Кате? Те и юли месец пак ли са се чепкали под масата? ooooh! ooooh!

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Габи, признах те, най-добрата си!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 682
  • Мнения: 0
Грешка, Габке! През март...  Peace
Обаче с това: ха е родила, ха ще ражда; ха утре, ха другата седмица... започна да ми напомня Бай Тошовото време и слуховете - ще вдигат цените, няма да ги вдигат... накрая ги вдигат и народонаселинето си отдъхва от слухове... Joy

Аз залагам, че другата седмица малките бебитки ще си обуят терличките... Joy Joy

Стига са се били в коремчето на мама босички.... Joy Joy

# 683
  • Мнения: 10 240

Данче,  Hug за клипчето!

# 684
  • Мнения: 0
За Мишел с хиляди благодарности!
Не знаех, че ти си причината за излъчването на Аси в България,
но прочетох назад пост на Лина и нямам думи, с които да ти благодаря,
а и не само за това. Бъди щастлива и все така позитивна!



П.П. Та колко чифта изплетени терлички станаха вече?
Аз освен да започна шалчета, че друго не ми се отдава. Embarassed


# 685
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
За Мишел с хиляди благодарности!
Не знаех, че ти си причината за излъчването на Аси в България,
но прочетох назад пост на Лина и нямам думи, с които да ти благодаря,
а и не само за това. Бъди щастлива и все така позитивна!



П.П. Та колко чифта изплетени терлички станаха вече?
Аз освен да започна шалчета, че друго не ми се отдава. Embarassed




Да ти кажа всичко стана някак нереално, писах на Нова тв за сериала "Аси". И те взеха, че го купиха. Май пратих линк и на форума и вече няма нужда да пиша на когото и да е. Те взеха сами да се ориентират какво да купуват.

# 686
  • Мнения: 10 240
За Мишел с хиляди благодарности!
Не знаех, че ти си причината за излъчването на Аси в България,
но прочетох назад пост на Лина и нямам думи, с които да ти благодаря,
а и не само за това. Бъди щастлива и все така позитивна!



П.П. Та колко чифта изплетени терлички станаха вече?
Аз освен да започна шалчета, че друго не ми се отдава. Embarassed
Да ти кажа всичко стана някак нереално, писах на Нова тв за сериала "Аси". И те взеха, че го купиха. Май пратих линк и на форума и вече няма нужда да пиша на когото и да е. Те взеха сами да се ориентират какво да купуват.

Понякога най-нереалните "неща" се превръщат в сбъднати "неща"!
Мишел,  Hug

Фенче, и шалчета ще трябват! Зима е, а децата от Ван ще имат нужда!  Hug

# 687
  • Мнения: 10 240


Няколко топли усмивки в студения ден!  Peace

# 688
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен!
Няма ме няколко дни, но няма да ми повярвате, че съм била на пикник, защото навън е ужасен студ  Joy Joy Някои обаче са били  Hug




Мишел, Фенче, благодаря за преводите, а на Мишел и за удоволствието да гледаме Аси  newsm51

# 689
  • Мнения: 273


Няколко топли усмивки в студения ден!  Peace

Чаровник е той, а и имаме нужда от топла усмивка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт