Солене на водата за къпане на бебето...защо?

  • 27 809
  • 153
  •   1
Отговори
# 105
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Ето,пак ще докажа грубостта си и ще ти кажа,че защитавайки осоляването,за мен ти автоматично го одобряваш.Това ти поведение насърчава други жени да го правят.За мен хора,които осоляват децата си,са инквизитори и би трябвало да бъдат преследвани от закона.Те нанасят телесна повреда на малките си деца.Ти няма как да докажеш дали конкретната статия е преувеличена или не,дори и да искаш. Wink Много лошо впечатление прави обаче,как се опитваш да омаловажиш тази грозна и смъртоносна практика като изтъкваш някакви безумни аргументи в нейна защита. Rolling Eyes
Нямало как да знаем дали има смъртни случаи едно време.Ти сериозно ли го вярваш това? ooooh!
В кой век живееш?
Четем ти постовете,и още как.Такива глупости си написала в повечето,че ум да ти зайде.
Ето част от безумията:
Цитат
"бебе починало от прекомерно осоляване", не означава, че наистина е точно така.
Цитат
. И реших, че на се умирали понеже всички абсолютно всички около мен и около близките ми и около всички тях, които са биле осолявани и са солили бебетата си не е имало и един дори мъничък проблем от това.
Цитат
Но в миналото не е имало смъртни случаи от соленето, а сега го има...
Сравняваш също така соленето със захранването,което си е направо смешно.  Rolling Eyes
А ти можеш да кажеш на всички колко са груби и зли,но ти правиш много по-лоша услуга на детето си от нас. Mr. Green

# 106
  • Мнения: 1 298
Никога не съм слагала сол във водата за къпане.
Не виждам причина, да правя подобно нещо.

Не съм мазала и с мас. Маста ми е адски гнусна.
Мирише ми на животно, на гадно.
Интересно, какво толкова ценно има в нея?

# 107
  • Мнения: 2 216
Никога не съм слагала сол във водата за къпане.
Не виждам причина, да правя подобно нещо.

Не съм мазала и с мас. Маста ми е адски гнусна.
Мирише ми на животно, на гадно.
Интересно, какво толкова ценно има в нея?
Безплатна е Joy Joy

# 108
  • Мнения: 403
Ето,пак ще докажа грубостта си и ще ти кажа,че защитавайки осоляването,за мен ти автоматично го одобряваш.Това ти поведение насърчава други жени да го правят.За мен хора,които осоляват децата си,са инквизитори и би трябвало да бъдат преследвани от закона.Те нанасят телесна повреда на малките си деца.Ти няма как да докажеш дали конкретната статия е преувеличена или не,дори и да искаш. Wink Много лошо впечатление прави обаче,как се опитваш да омаловажиш тази грозна и смъртоносна практика като изтъкваш някакви безумни аргументи в нейна защита. Rolling Eyes
Нямало как да знаем дали има смъртни случаи едно време.Ти сериозно ли го вярваш това? ooooh!
В кой век живееш?
Четем ти постовете,и още как.Такива глупости си написала в повечето,че ум да ти зайде.
Ето част от безумията:
Цитат
"бебе починало от прекомерно осоляване", не означава, че наистина е точно така.
Цитат
. И реших, че на се умирали понеже всички абсолютно всички около мен и около близките ми и около всички тях, които са биле осолявани и са солили бебетата си не е имало и един дори мъничък проблем от това.
Цитат
Но в миналото не е имало смъртни случаи от соленето, а сега го има...
Сравняваш също така соленето със захранването,което си е направо смешно.  Rolling Eyes
А ти можеш да кажеш на всички колко са груби и зли,но ти правиш много по-лоша услуга на детето си от нас. Mr. Green


И така "мила моя" без да си достатъчно информиране недей да знаеш толкова, първо никъде не съм казала, че соля детето си явно все пак не четеш! И не я соля защото е напълно излишно, ако беше прочела правилно щеше да си направиш извод, ама хайде от мен да мине! Торо казваш, че няма как да докажа дали една статия е достатъчно достоверна, а ти можеш ли? Знаш ли колко много смъртни случаи /точно смъртни случаи, които нямало защо да преувеличават/ на които е имало три различни варианта за причината на смъртта.
Казваш, че хора като мен /отново без да знаеш/ трябва да бъдат преследвани от закона, ти запозната ли си със закона, твоите думи
Освен да ви умре някое бебе пред очите,та да повярвате,не виждам какво друго. ooooh!
според теб какви са? Това да напишеш подобно нещо незнам какъв човек трябва да си! АМа вече стана ясно май! Другото, което отново се бях пояснила, но кой да ти чете не сравнявам захранването със соленето давах пример, друг е въпроса дали можеш да направиш разликата!
И сега слагам край на този безсмислен спор, така де ти ако искаш продължавай да бъдеш все така "мила"  Laughing
Приятен ден!

# 109
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Стана ясно,че солиш водата на детето си,а ние не.Ей това стана ясно. Mr. Green

# 110
  • Мнения: 84
Ох, тези бабини дивитини не знам защо изобщо ги пробутват още...на мен се опитаха да го пробута и да мажа и малкия с мас се опитаха да ме накарат и накрая дерматолог каза на майка ми, че тъй като на Кико му е много атопична и чувствителна кожата маста би предизвикала дразнение дано скоро тая "мода" да се махне...как ли пак няма да мирише детето ако не го осоляваш

# 111
  • Мнения: 1 354
Никога не съм слагала сол във водата за къпане.
Маста знам, че запушва порите.

# 112
  • Мнения: 32
от самото раждане се къпем предимно двете под душа Simple Smile без сол и подправки и все още не я мажа с нищо освен ако не се е зачервила или нещо такова Simple Smile

# 113
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Е,ти пък!Ръсни й малко пиперец,не се стискай. Laughing

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 26 656
Чувала съм за къпане на малки бебета с отвара от орехови листа,мисля,че е по-безобидно от осоляването

# 115
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 915
Да бе, безобидно.
Защо изобщо трябва да се слага нещо в добавка към водата?

# 116
  • Sofia
  • Мнения: 26 656
Казват,че ореховата шума заздравявала костите на малките деца...не съм го правила за моите,само дъщеря ми съм мазала със свинска пречистена не осолена мас/преди 23год/,з-то това препоръчваха педиатрите,сина ми съм мазала със преварен чист зехтин/преди 12год/,отново по тяхна препоръка,не са се обривали и от двете мазнини...

# 117
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Е,ти пък!Ръсни й малко пиперец,не се стискай. Laughing

Въй! Майтап, майъап, ама сега се сетих, че майка ми правеше компреси с ракия и черен пипер за болно гърло. Shocked

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 26 656
А на мен като малка са ми правили компреси от хардал/синап/...как щипе самоооо и гори кожата,ужас....

# 119
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 915
Това пък с каква цел?

Общи условия

Активация на акаунт