Дениз Чакър в Iffet / Целомъдрие/ - Тема 4

  • 24 283
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0

Добро утро  Hug
Да се запиша и аз в  новата темичка,която още с първата страница създава голямо настроение!!!

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 15
Добър ден от мене  Party Party

Къде да всички тука   Crossing Arms Crossing Arms съвсем сама съм  Tired

# 17
  • Мнения: 371
Нека първо да допишем старата тема и тогава тук!!!!

# 18
  • Мнения: 11
 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3506 smile3506 smile3506

къде сте банда
голяма пустош

# 19
  • София
  • Мнения: 627


Добро утро , заповядайте на закуска

# 20
  • Мнения: 1 296
Кори, аз може ли да се курдисам на закуската с тази чашка, на лошото момче Embarassed?

# 21
  • София
  • Мнения: 627
От тази чаша и аз пийвам ....

Какво става с това селце , никой ли няма да обсъди последния преведен епизод и да  съчувства на Иффет каква Пепеляшка беше , само че без щастлив край все още  Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 1 296
Кори, селото е в новогодишна творческо-заслужена отпуска Joy

# 23
  • Мнения: 371
Какви отпуски, какви 5 лева  Thinking работя тука като невидяла  #Cussing out всички клинети сега са се сетили  Close

Аз малко се разочаровах от Иффет... пак казвам не очаквах толкова бързо да започне да харчи пари!

# 24
  • София
  • Мнения: 627
Творците - може , а потребителите къде са  Laughing Laughing
Шегувам се хора ... приказка да става .
Жалко че утре няма да има епизод , очаквам нещо по така след последния полу скучен епизод  Tired Цяла серия в затвора с Али Ихсан или Иффет с Джемил се джафкат .
В крайна сметка Али Ихсан освободиха ли го ?

# 25
  • София
  • Мнения: 627
Иффет мисля ,че беше много добронамерена когато пазаруваше , не случайно направиха препратка към "Хубава жена"
Не е в стила и да харчи и  разполага  , но пък и тя е човек  Peace и сигурно ако Али Ихсан не я беше поканил вечерта на събирането - нямаше и да отиде да пазарува

# 26
  • Мнения: 371
Благодарение на показанията на Джемил го освободиха  Wink

Иффет адски много ми хареса с тоалетите, които пробва  Wink Да, Али Ихсан й каза да пазарува, ама тя пък като изтървана  Laughing

Според мен е обидно да я сравняват с героинята на Хубава жена, защото Иффет не е с него запари парите му  Crossing Arms и не упражнява професията въпросната героиня  Naughty ама айде сери да става  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 296
Ееее, не сте честни Whistling
Ифетка си нямаше една свястна дреха като хората, модерна и актулна, добре си напазарува някои неща.
Съгласете че, ако се ожените за мъж с ранга и парите на Али Ихсан не може да продължавате да ходите с клош поли от 80-те години и басмените ризки Naughty
Освен това не е важно колко пари е похарчила, а дали ще запази чистотата на душата си.

# 28
  • София
  • Мнения: 627
tzarina Съгласявам се  поста ти Peace

клюки Аз сравних само пазаруването на Иффет с филма , за другото е ясно че нямат общо , особено с професиите  Laughing
Но пък филма си беше с хубав край и се оказа че Вивиан го обича и не е с него за парите баш  Wink
Както и да е , да не се отклоняваме по-вече  Peace

# 29
  • Мнения: 11
Добро утро,къде сте момичета.тука мн зле бе  #Cussing out  Sick

дано да по аромата на кафе и чай да се появите  Hug Hug





Мел,забрави ни  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Моренка,гладни ни останахме вече и ти не влизаш да драснеш някой ред Grinning

Миме,какво става с теб и ти се загуби по трасето Hug

Пипи,а ти мила newsm78

proudgirl,а теб мн отдавна не съм те засичала,дано си ок  Hug

и на др момичета,никакви ви няма,какво се случва

Клюки,ами ти бе мила.стига купонясва,ела малко тук Hug

Царинка и корициму,най -редовни,страхотни сте Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт