През новата година да е здрава ФЕВРУАРСКАТА дружина!- Тема 25

  • 25 039
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
 HugЗдравейте в новата темичка благодарим на Ади.Честита Коледа на всички мами и дечица нека бъдат много много здрави и усмихнати.
И аз не можах да пиша по празниците бяхме на гости при дядо и баба и прекарахме много хубаво Simple Smile.
Да се оплача малко от Теди не ме оставя и за секунда в момента в който я оставя самичка и започва да плаче....даже направо се дере не признава нито баща си нито баткото си...и така нямам спокойствие и две минути ако може навсякъде да е с мен ще е мирно и тихо...
Сега изчезвам че сме гладни и недоволстваме.
Пожелавам ви много весело посрещане на новата година!

# 31
  • Мнения: 103
Ади, Стани, благодарско за новата темичка  Hug   bouquet

# 32
  • Мнения: 3
Амидала аз ползвам тези donesimi.com и ползвам икономичната тарифа и съм доволна. Не знам защо тези ми се струват най-професионални, може би защото сайтът им е хубав  Blush От както въведоха икономичната тарифа струва колкото всички други куриери, дори и по-евтино  Peace
за друго няма време, супата ми се стопли  Crazy
цун цун

# 33
  • Мнения: 103
така и така Миленкаа е заговорила за първия рожден ден, та да ви питам вие какви подаръци смятате да вземате?
Аз сега установих че от висчки познати с Бебоци само Ради е получила 3 подаръка от Дядо Коледа, всички са били с над 5 броя подаръци  Sad

поправям се, получи 4 броя  подаръци и 50 лв с които смятам да и купя дървен конструктор, ама пак не е честно ,защото под елхите на всички е имало адски много подаръци  Cry

# 34
  • Мнения: 292
Бобчо, то пък за какво си се притеснила  Crazy Подаръците са най-най-неважното нещо. А пък на тази възраст и нищичко не разбират или помнят. Голяма работа, че е получила "само" 4 подаръка. Само да сме здрави и да сме заедно .  Peace

Като казах здрави и... дреб е със сополи от ваксината протв грип. Не знаех що е то сополи  Crazy Не му се отразпват по никакъв начин освен , че си ги бърше с ръкав или с език  Laughing Аз не си бих и не знам дали няма да се разболея от малкия , но с всичката храна , която поемам , би трабвало да съм заредена с всякакви витамини и не само  Laughing

За първи рожден ден не знам какво ще правим . Не ми се ще да е лудница. Искам и аз да му се насладя, а не да тичам да правя и уреждам всякакви неща. Ще видим.

# 35
  • Мнения: 991
Аз ако знаех какъв "успех" ще пожъна с подаръците, щях просто да му взема един кашон!  Tired
Днес за капак баща му му купи кучето на Фишър прайс!  #Cussing out Щяхме да се хванем за косите насред Джъмбо, но той рече и отсече!

# 36
  • Мнения: 292
Абсолютно.. Най-голямо внимание беше обърнато на панделките , които лепнахме отгоре.. Пакет от 30тина за $ 1.50. Затова няма да се извърляме за рождения ден. Само за торта може да се поотпусна , ама то е защото много обичам да ги ям. А кучето на ФП е най-разпространената играчка във форума  Laughing Само баща му и чичо му правят простотии с него. Бъркат му в дупето и натискат коремчето и се кефят като кученцето каже - "о, ти си забавен", "о, гъделичкаш ме"... Какво да ви кажа...

# 37
  • София
  • Мнения: 721
Lena  hahaha Неизживяно детство  bowuu

# 38
  • Мнения: 2 590
Ние нямаме кучето на ФП и не мислим да го купуваме, струва ми се неоправдано много пари.
А под елхата на Краси да споменавам ли, че имаше 1 подарък? Бобчо олекна ли ти?
Имаше и разни други, но тях ги получи по-рано и ги беше виждала, то не, че и този не го видя предварително  Whistling
Малка е, не разбира още, следващата година ще се постарая повече  Laughing

# 39
  • Мнения: 292
ак съм аз  Laughing Кучето му го поради 16 годишния му чичо, който хич не се вълнува от деца. И според мен и неоправдано скъпо. Даже и азбуката свърша до Р ...Тук е $ 19. 20 и пак ми се струва скъпо.
Йоанка, видях , че Криско е с къса коса. Още по-красив.
Спирам се..

# 40
  • Мнения: 43
Привет в новата темичка  Party Благодаря на Ади и Стани  Hug
Моите пак са подкашлящи, след  като преди 3 дена спрях сиропи и капки  smile3511 Ама айде няма да се оплаквам, че да ни върви на хубаво в темичката  Grinning
Пепи и той имаше един подарък под елхата, с който общо взето не  се занимава  Whistling Не мисля, че е ощетен, още по-малко, че разбира нещо. Получи и един по-ранен от дядо си, който на третия ден вече беше изпочупен  Mr. Green Като порастне и почне да си иска това и онова ще има повече  Mr. Green
Честито на новопроходилите и на новоозъбилите се  Mr. Green  Hug
От днес остава един месец до първия рожден ден  Party
Лека нощ  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 4
Благодаря за хубавата темичка на Ади и Стани   bouquet

За подаръците, Дани получи доста на брой - за голяма радост на сестра му  Laughing, която беше много по-впечатлена от него, даже май неговите подаръци й харесаха повече от нейните, нали са за друг  hahaha. На Дани опаковките му бяха също толкова, че и по-интересни, понеже не му давах да ги лапа  Crazy.

Честито и от мен на новопроходилите ни дечица!

За РД подарък не съм мислила, но все ще му вземем някоя нова играчка. И сума ти народ гости планираме да каним, та подаръци пак ще има... ако не той, поне Рая ще е супер доволна  Joy.

# 42
  • област Варна
  • Мнения: 270
А пък Соня нямаше нито един подарък под елхата. Всичките си ги получи още в началото на декември лично от майка си неопаковани. До сега не се е оплакала, че е сърдита.
За първия рожден ден си мисля за една триколка, ама не съм го доизмислила още и от тези книжки дето са с пъзели вътре.
Тя даже и от елхата не се впечатли. Ако и бях подарила живо животно щеше да е най-щастлива, ама е още малка. За сега се задоволява с кучето на комшията. Качва се на спалнята и му подвиква през прозореца.

# 43
  • Мнения: 103
добро утро поспаланки и поспаланковци  Hug

# 44
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Бонбончо е на фризьр днес, нали вече ходи (уж де  Mr. Green) и сега с прическата да заприличамалко на мъж  Sunglasses Сега чакаме да ни вземат даже.

Кучето кво да ви кажа (пиша) и на мен и майка ми много ни хареса, най-вече ние играем с него  Blush

О кафее  Crazy Мони снощи се буди  Tired вчера много  му се радваха и както не вярвам в такива неща, май са го урочасали  Sad

Общи условия

Активация на акаунт