През новата година да е здрава ФЕВРУАРСКАТА дружина!- Тема 25

  • 25 072
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Юхуууууу  wavey

Лори аз оправих зверски подсеченото дупе на Йоан с Павлодерм и пудра  Peace Подозирам, че пудрата беше най-ефикасна в случая. Дано бързо му мине, че от това им е ужасно дискомфортно на бебоците  Hug
Като сподели за твоя проблем с вестибуларния апарат си спомних какъв ужас преживя моя мъж преди 3-4 години. На два пъти получаваше ужасни кризи, като не можеше да се вдигне от леглото от световъртеж и не понасяше никаква светлина. Един невролог му постави ужасна дигноза за някакъв синдром, чието име не помня, нелечим и периодично проявяващ  се. Но! изписаните хапове не го облекчаваха и в крайна сметка кризата минаваше и заминаваше за 3-4 дена, независимо какви лекарства пиеше. Доста по-късно един разбиращ лекар ни светна, че най вероятно кризите са били причинени от растящи шипове в основата на тила, притискащи вестибуларния апарат. Боляли само докато растат и предизвиквали подобни симптоми. Оттогава, да чукаме на дърво, не е имал пак проблеми. Вкъщи все още имаме опаковки Бетасерк, които в крайна сметка не помагаха  Peace Дано бързо ти минава, че много добре помня колко ужасно се чувстваше мъжът ми от световъртежа  Hug Силно ГУШ и скорошно оздравяване  Hug

За друго нямам време да пиша  Whistling
Амидалка много готина тая кола  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 115
Освен растящите, наместващи се шипове подобна е картинката при  мигрена Peace. Лори, пудра и судокрем пробвай Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 2 484
Между другото за моя изненада тези дни Ванката преоткри ринговете, дето ги има от 2 месеца и вече успява сам да ги нанизва  Heart Eyes




Олеле, добре че ме подсети...Бяха ни подарили едни рингове, аз ги прибрах и така си и останах в гардероба, неизползвани.

# 63
  • Мнения: 17
ЧЕСТИТА КОЛЕДА, МАМИ И БЕБЧЕТА! ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ, РАДОСТИ И ЗДРАВЕ! Hug

Липсвате ми, ама нещо не мога да смогна, защото непрекъснато има какво да дооправям тук. Бъдни вечер и Коледа си изкарахме чудесно. Подаръци - мисля, че всички бяха доволни от подаръците. Но не мисля, че количеството е от значение. Бобчо,  Hug

Болните бебоци да оздравяват бързичко, за да посрещнат здравички новата година.

Да се похваля, че Елиза вече хапва доста добре, но все повече налита на нашата храна и вече е опитвала всякакви "гнусотии", като пържени картофи, пържени филийки и т.н, защото не търпи отказ. Това дете тотално ми разби идеята за захранването, което не ме притеснява, а по-скоро се забавлявам на особеностите и. В този смисъл, Евилката, остави го другарят да си избира и да яде каквото иска, защото с бебе на глава не се излиза. Опитвай се да не му се ядосваш. Докато се борех с капризите на моята маймунка си спомних, че баба ми казваше, че бебетата знаят какво искат и няма да останат гладни.

Борянка да вземе и тя вече да похапва добре! Наде Hug

Лори, пожелавам ви през новата година да забравите ходенето на лекар и да ни радваш с
постиженията на Бобо!

 / При мене Мустелата действа безотказно!/

Сори, че не мога да коментирам всички постове, ама ще ми стане бая дълъг поста. Иначе всички съм ви прочела с радост и интерес!
Целувки за всички, които правите деня ми по-интересен, забавен и смислен!
Обичм ви! Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 991
Здрастииии!

Айде по едно за отскок! Аз нали не пия ...  Blush



Аз колкото бях ядосана вчера за това куче, днес още повече ме е яд! Малкият не му обръща никакво внимание, НИ - КА - КВО! Баща му философски заключи, че щял бил да започне да си играе с него!  Shocked

Болничките да оздравяват бързо и Наденце всички знаем, че Борянка си е добре, просто е малко по - специална!  Heart Eyes

Аз нали ходих на невролог, когато ми беше зле и ми каза, че ми бил по - чувствителен вестибуларния апарат, което не знам какво точно ще рече. Като малка ми ставаше лошо като пътувахме, но сега нямам проблеми. Нервната ми криза се състоеше в ужасно гадене и позиви за повръщане и световъртеж! И сега някой път като ми се мотае главата и ме е шубе да не се повтори историята от август месец, че тогава ми беше много зле ...

За подсечено не знам ... При нас само се е зачервявало, но Павлодерм определено не му помогна, аз съм най - доволна от Судокрем.  Peace

Никито, а дано през Новата година да смогваш по - често! Радвам се, че не си ни забравила!  Hug

# 65
  • Мнения: 17
Евала мацки! Как успявате да сте толкова редовни,не знам! Моето дете хем не ходи,само се влачи и разхвърля и пак не успявам  Laughing
Лори, важното е че са открили какъв е проблема и скоро със сигурност ще се почувстваш много по-добре! А срещу подсечено дупе (аз едно си знам и си го повтарм периодично  Mr. Green)- Веледа! За мен са най-добрата бебешка козметикал. Много бързо действат при Крис. Hug
Ники, радвам се че писа Hug Включвай се когато можеш.
Марулче Hug и ти, както и Деси и Хепи скоро не е писала,абе страшно много мами,които така или иначе няма как да изброя- обадете се как сте!
Амидалка, този голям хубавелко какво се е разсополивил така упорито?Да му изям аз големите бузки и очички! Heart Eyes Я бързо да да се стяга сладурчето,че да не притеснява мама. Бързичко да се оправят всички болни,стига вече,ама та му хааа! Crossing Arms

Подаръците- Крис имаше 2 под елхата (то и на снимките се виждат)- 1 за Коледа и 1 за Именния му ден. И не мисля догодина,по-догодина, камоли след повече години да му подаряваме повече подаръци. Според мен е редно да знае,че на празник може и да получи подарък,но не и да очаква сбъдване на всичките му желания от мама и тате... сега ако ние му избираме играчките,след време той ще си поиска и апартамент и кола, вила и яхта за.... деня на детето примерно  Mr. Green та такава е моята философия и не смятам,че го ощетяваме по този начин Peace
Иначе уолкъра му е забавен,играе си с него,бута го лазейки засега Laughing А къщичката с топките го заинтригува точно за около 15-ина минутки,след което  се опита да излезе от нея,не успя,обърна я,избута всички 200 топки от вътре и започна да крещи да го извадим от там Joy А тази къщичка е егати палатката,заема половината хол,та реших да му я прибера за по-нататък,сега играчки има достатъчно да се забавлява.. Ей го  Laughing


ПП. Бързам д асе редактирам, Хепи току-що е писала Hug

# 66
  • Мнения: 2 590
Под "догодина ще се постарая повече" имах предвид, че поне ще го опаковам, защото и нашия подарък не беше опакован(въпросното кубче от Лидъл), а не че ще купувам повече подаръци  Peace Peace Peace

А сега освен, че не играя с играчки особено , като повечето деца налита на телефони и кабели, така налита и на чехли, много обича да издебне някой и да му оближе подметката  Sick
И май за допълнителен подарък ще и купя едни нови гумени чехли , да си ги ближе колкото иска  Mr. Green

Най-добрия крем за подсечено дупе е един правен в една варненска аптека, не е по-рецепта, а там го правят, разфасоват и само им казваш, че искаш от тяхното кремче. Вече пращам в няколко български града на приятелки и всички ми се обаждаха да искат пак от него  Wink Просто защото няма грешка, а и е на скромната цена от 2.50лв

# 67
  • Мнения: 17
И понеже предния пост ми стана много дълъг,а сега ми се е паднало да пиша,да ви досъдя с още един Mr. Green
Наде- Борянка в едната крайност, Крис в другата, и на мен не ми е лесно- няма изхранване ова дете,ама на теб със сигурност ти е по-трудно,дано днес да е бил старта на доброто хапване! Hug
Браво на Елиза!В крайна сметка си има собсвен вкус детето,важното е,че си хапва Heart Eyes
Крис яде по 3 пъти на ден твърда храна по 200-220 мл,след което ми се кара,че не му давам още,рита и блъска по стола ядосан Mr. Green иииии му давам оризови вафлички да ръфа, за д ен си разширява стомахчето.Иначе вода никаква не пие- максимум по 20 мл на ден,НО срам,не срам аз все още го кърмя по 5 пъти на ден Blush Не зная колко кърма има,но той си иска да суче и мисля да го оставя сам да се отбие,докато имам възможност ще го кърмя щом иска.
Има ли и други кърмещи се все още по 4-5 пъти на ден???

И още един въпрос от мен към софиянки
 Мислим да празнуваме рожденният ден на Крис в БГ,моля да ми препоръчате някое хубаво местенце с детски кът,подходящо за такъв празник

Ако ще идваме до БГ,поне трябва да имам някаква представа къде ще празнуваме,иначе ще си се съберат баби и дядоци да си пийнат и толкова- ни деца,ни празник ще усетим Tired

ПП. Бенджи,много си права- дай му кабели,контакти, мишките от компютрите, кошчета за боклук и прахосмукачката и парцала,както и моите домашни чехли,неговите ботуши и обувки и няма по-щастлив и доволен от него Joy Но и с музикалните играчки много си играе. Направи ми вчера впечатление,че си извадил от коша с играчки един гумен камион, който има светещ буркан и се активира като се натисне. Та аз му бях показала от къде се пуска преди 2-3 седмици и от тогава не си беше играл с това камионче,а вчера го извадил и си пуска мелодийкака,изслушва я и като спре пак натиска и пак слуша, демек помни момчетоооо, да не ми се прави на разсеян, изхващах го!  Mr. Green

Последна редакция: чт, 29 дек 2011, 13:27 от Totoni

# 68
  • Мнения: 17
Totoni, аз кърмя поне толкова, ако не и повече. като се присети маймунката и ме полазва и започва да дърпа и да си иска.  Mr. Green
 детски кът - не мога да помогна, защото още не съм проучвала.

# 69
  • Мнения: 194
Момичета, имам си нова прахусмукачка Party Борянка се казва тя Tired
Абе така е като майка й не я храни ,то гледа да си намира детето Crossing Arms, с тези малки щипчици как ги хваща трохите (които преди това тя е натрошила Laughing), хапва си тапет, шкурка Shocked , гирлянди, абе каквото докопа SickМай всички са на едно дередже ooooh!
Тони, дано верно да се започне един по-добър период с това ядене Praynig
Днес ми уважи Naughty пъстървата във фолио със зеленчуци,но понеже беше по-гъстичко го разредих със доматения сос от второто от ДК Laughing, ми хапна си детето и доволна май остана Rolling Eyes
Та да благодаря на Лори за идеята за риба във фолио Peace Hug
Хайде стига ви толкова че се разписах повече от обикновенното Blush

# 70
  • София
  • Мнения: 721
Тотони много хвалят един ресторант Спаго (имат сайт разгледай го) за тази цел. Иначе няма много подходящи ресторанти с детки кът в София. Виж детски клубове бол, ама няма как да се направи софра там  bowuu
Наде пробвай Борянка с храна от вашата (безсолна разбира се). Въпреки 100тината ми опита да бутам пюре, моя човек си иска от масата   chef
Ааа и Теди- браво че се разписа Simple Smile

# 71
  • Мнения: 61
Еххххх, пък ние не купихме подарък на бебето - честно! Получи достатъчно от роднини и приятели, просто преценихме, че има предостатъчно играчки, към които не проявява интерес, та милата беше пренебрегната от нас Blush, за това пък батковците са доволни и получиха, каквото желаеха.
Искам да споделя за един подарък за възрастни, с който "избих рибата" - поръчах от сайт за снимки да направят за прабабата и прадядото "картина" с  Peace изпратена от мен снимка на баба и дядо с всичките им внуци. Искрено се радваха като малки деца, а и аз съм много доволна, защото признавам си трудно измислям какво да им подаря. На дядо подарих и термо-чаша, защото обича да пие чай. Чашата е черна, но като се налее гореща течност от двете и страни се появяват снимки пак на внуците.

За ресторант СПАГО - удобно е за деца, но детският клуб е 2 етажа по-надолу от ресторанта.  Има мисля и бебешки клуб - дават ти лаптоп, за да виждаш какво се случва вътре в стаята.

Лично аз съм на мнение, че детските клубове са подходящи за рождени дни на деца на 3 и повече години, защото тогава наистина се заиграват едно с друго, като са по-малки не си обръщат внимание. Скоро бях на РД на дете на 1г - честно да ви кажа изморих се. Едно бебе като ревне, всичките го последваха. Малко по-големите хлапета едвам ходеха, та майките им трябваше да тичат подире им през цялото време, реално идеята да се видим с приятелките ми, не беше осъществена, защото ние буквално само се "видяхме". Всеки се занимаваше с детето си и беше едно хаотично брауново  движение.  В тази връзка  ресторант с детски клуб е по-добре определено. Peace

иначе, ето няколко клубчета, в които сме били на детски РД-та:
http://o-cafe.bg/bg/za_decata
http://www.sakrovishte.com/our-clubs
http://www.mentovnosorog.com/index.php?action=setType&time=14
http://lionking-bg.com/

Пожелавам ви весело посрещане на Новата година и никакви болести повече!

# 72
  • Мнения: 60
Здравейте, дами Hug Hug Hug

малко късно но ВЕСЕЛА КОЛЕДА - много здраве, щастие и късмет пожелавам на всички от сърце.

Тези дни не мога да смогна да се добера и аз до компа, но ще наваксам.
Ние сме добре Симеонче получи много подаръци но въпреки всичко предпочита опаковките им  Laughing Laughing Laughing
Вече е супер стабилен в ходенето, даже почти бяга. Приберем ли се в София ще правим питка, че то срамота  Embarassed Embarassed Embarassed

Сори че така телеграфно, но  не съм ви и чела тези дни, само отгоре отгоре

за подсечено дупе - лично аз съм най-доволна от Судокрема

Хубави почивни дни и много усмивки
ако има още болни бързо да оздравяват  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 73
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Лори сигурно вече са ти писали, но и аз да не пропусна  Mr. Green аз мазан със судо крем но един път като го измих със смрадлика и се оправи. И при нас между другото е за 2 път.

# 74
  • Мнения: 186
Има ли желаещи за кафе с курабийки?



Аз не съм мърдала от нас от понеделник и ми е докривяло нещо...

Общи условия

Активация на акаунт