Джансел Елчин и Фахрийе Евджен - "Лъжовна пролет", преди и след *19*

  • 31 628
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 497


       Исках да постна само сцената с отчаяния Ахмет  ,че дъщеря му признава за баща не него , а Неджет . Ами то детето не е виновно.....не успях само нея и затова я изтрих.
       Да Рими ,мисля ,че това е актрисата ,която игра майката ня Кадир.
Изобщо ,много от актьорите от СЛ виждаме и в Аси и в ПС.

Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 20:12 от sebilMM

# 16
  • София
  • Мнения: 7 886
riminiii точно тя е .Ма като майка на Неджет си е направо достолепна  Joy Joy Joy

Иф пишеше си в прав текст нещо за Алпите newsm78 не кой да е планини hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 1 095
riminiii точно тя е .Ма като майка на Неджет си е направо достолепна  Joy Joy Joy

Иф пишеше си в прав текст нещо за Алпите newsm78 не кой да е планини hahaha hahaha hahaha

Много се радвам..., то от 2005 година само работа. Явно понякога трябва да се случват и такива неща, че да може човек да се "запре" малко..., да обърне внимание и на себе си (не само на зрителите и почитателите... hahaha hahaha hahaha hahaha)


Себи,   Hug страхотно клипче...

# 18
  • София
  • Мнения: 7 886
Така е Кали само дето не могат да се хванат двата края, още ли са там или от в къщи се пише Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Себи Hugщо го махна клипчето.

# 19
  • София
  • Мнения: 30 142
момичета, не мога да ви смогна на писането  Peace

Тинче, чудесна тема   bouquet

# 20
  • Мнения: 14 497


   Шатци, то това което изтрих беше целия първи епизод на 38 серия на СЛ-  ,исках само началото да пусна ....как играе този Джансел . Не е за вярване.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 886
Себи Hug много важно ,че е била цялата първа част на 38 епизод, ние нали си харесваме филма   bouquet ще си я изгледаме с кеф  Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 15
Там ще да са още, снощи Аязма пада катастрофално с 4:1. ooooh! Joy

Какво ли е замислил треньора, освен да върне на всяка цена осмицата. Praynig Joy Joy



От друга страна аркадашите нещо пишат за сряда. newsm78

"çarşamba alperköy" ?

# 23
  • Мнения: 14 497

                

# 24
  • Мнения: 1 095


       Исках да постна само сцената с отчаяния Ахмет  ,че дъщеря му признава за баща не него , а Неджет . Ами то детето не е виновно.....не успях само нея и затова я изтрих.
       Да Рими ,мисля ,че това е актрисата ,която игра майката ня Кадир.
Изобщо ,много от актьорите от СЛ виждаме и в Аси и в ПС.

Не знам вашето мнение, но на мен таки актриса много ми харесва. (мисля, че тя е с български корен)



А ето и още един "образ"... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 15

И той тук достолепно го раздава, брат на Гюзде, богатият наследник на сладкарска империя.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 7 886
Като се разрови човек колко познати муцуни има.За мен освен тези и Шармашък и Али от Аси , които по понятни причини първо съм видяла там  Joy Joy Joy
riminiii срядата преваля, ако го бъзикат нещо ще се разбере утре newsm78

# 27
  • Мнения: 1 095

                http://www.vbox7.com/play:7cf3c31970&start=5


За мен тази сцена направоооо..., това дете какъв шок изживява, но шокът е и за Ахмет.
Да си баща... и да не си баща (да не те искат)..., не по негова вина...

# 28
  • Мнения: 1 095
Като се разрови човек колко познати муцуни има.За мен освен тези и Шармашък и Али от Аси , които по понятни причини първо съм видяла там  Joy Joy Joy
riminiii срядата преваля, ако го бъзикат нещо ще се разбере утре newsm78

Шатси, някъде се появява и Аслан от Аси... hahaha hahaha hahaha и пак от Аси (боже забравих и името), жената, която им беше прислужница (тази, която е отгледала Аслан)...

# 29
  • София
  • Мнения: 7 886


А тука сама каза кой е баща и .  Sick Sick SickСлед 3.15 минута , не че преди това не е интересно Hug

Кали вярно как можах да забравя майка Фатма и Аслан  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт