Обикнах едно дете / Bir Çocuk Sevdim - по Kanal D в петък - 4 тема

  • 34 739
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 240
Ехаааа,имаме си втори трейлър  newsm44 Ринка   bouquet И каква стана тя-Синан и Дерин се сгодяват,Сема отвлече Хасан  ooooh! работата става все по-заплетена  newsm78 Ама пък от друга страна това е много добре-значи още много серии ще я разплитат  Wink

 

 

 

# 16
  • София
  • Мнения: 1
Е, ама тя каква стана??? newsm78
БорбЪта сега за кой ще е за Хасан?
За кой и кой кого??? Ха-ха.
Дали ще се включи вече и Еминето с врътките към Бекир?
Кой с кого  Туран- Сабахт-Есма??
Много въпросителни ????

Синан изглежда доволен на така наречения годеж.
Дали и той крои планове и номера?
Бабчето къде ще влачи детенцето???

# 17
  • Мнения: 10 240
Приемам, че Мине ще предпочете Тимур и Синан, който не иска да повярва в решението и, се съгласява на годежа.

Къде ще отведе Хасан баба му? newsm78 newsm78
Не само Мине, но и Тимур ще е съсипан.
Ако края на епизода е как тримата / Мине, Тимур и Хасан / са заедно бързо ще си го върнат.




# 18
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте, сега се прибирам и какво да видя: информация бол. Започвам да превеждам подред.
информация от предишната тема за 16-ти епизод:
Туран и Тимур са в опасност. Мине казва на Синан, че той е бащата на сина и. В същия момент тя получава лоша новина. Мине изтичва в болницата.
От друга страна Дерин също получава лоши новини и Синан се озовава до Дерин,
Всички чакат със страх, заради куршум, който е бил за Туран. Всички се молят и скоро причината за тази стрелба ще е ясна и всички ще знаят за Туран и Сабахат. Опасността не е преминала. Полицията търси Ихсан, но той е изчезнал.
Синан отива в болницата да види Мине и сега положението е много трудно за нея, защото тя не може да напусне болницата. Мине и Тимур са по близки след този инцидент.
Дерин и Бекир кроят тайни планове. Синан научава и се ядосва. Но събитията се случват по неочакван начин.

# 19
  • Мнения: 10 240
Дани,  Hug Hug !

Имаме и два фрагмана, но превод само за единия.

Събитията са едно през друго! Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1



Дани  Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Елиа, / нали може да се обръщам така? / поздравления за новата тема! newsm10
  Аз вече изгледах преведените серии и чакам с нетърпение следващите / преведени /.
   В главата си имах някои мисли относно видяното досега, но ето че, гледайки подсказките за 16 епизод, снимките с прегърнатите Мине и Тимур, разбирам, че моите мисли са доста остарели и не са  вече за споделяне.
  Това показва, че действието е динамично, че образите се развиват, естествено в различни посоки, според това, какво искат да ни внушат авторите - т.е. коя любов трябва да тържествува.
В момента аз имам едни предпочитания, но не знам как ще бъде след време.
  Да изкажа и моите благодарности на момичетата от екипа, който ни предоставят епизодите с превод и субтитри!  

# 22
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
репликите от фрагмана:
Туран: Името му е Ихсан и той безпокои моя приятелка.
Ердал: Коя е тази приятелка, за интимна ли става дума?
Сюрея: Виж, всички са живи. Това е, което е важно
Ердал: Баща ни си е живял живота, а ние не сме съзнавали.
Туран: Иска ми се този куршум да ме беше улучил.
Тимур: Мине...
Мине: Тук съм, с теб съм. Видях колко си уморен. Това беше всичко за мен.
Синан: Спомни си, че те попитах дали го обичаш? Дойдох да получа отговора. Това, което видях е достатъчно за мен. Ти го обичаш.
Мине: Той е мой съпруг
Синан: Истина ли е това, което чух?
Мине: Не знам дали е истина, но това е реалността.

# 23
  • София
  • Мнения: 1
 Hug Здравей renibo.
Добре дошла, радвам се, че филма те е впечатлил при този избор от сериали.
Ами то така почва, разни мисли, предположения, догадки, а после режисьор и
сценаристи ни разказват играта.  Wink
Какво очаквахме, какво ни предлагат - "де" ще видим в 16 епизод.
Гледай с нас  bowuu и дерзай  Wink

   bouquet   bouquet   bouquet

Заслугата за тази прекрасна тема е изцяло на Ринка и момичета,
които превеждат сериала   bouquet,
моята работа е минимална - аз само я пускам.

Последна редакция: ср, 28 дек 2011, 22:24 от eliadn

# 24
  • Мнения: 0
Момичета за малко реших да вляза в темата и какво сварвам Rolling Eyes втори фрагман и много
интересни работи виждам,че ни чакат в петък вечер Peace
Динах ви е превела подсказките и фрагмана,че аз нямам време от другият ми ангажимент  #Crazy
Сериала си ни е много добър и по-интересен става Peace Peace

# 25
  • Мнения: 10 240
Качих първия фрагман с превода на Дани в канала във Vbox- а. Дано обработката му свърши скоро. Peace
За втория обаче превод няма!

Лати, толкова събития ни чакат в петък, че няма да можем да премигнем с очи да не изпуснем нещо!  Hug

Ренибо, смело си пиши и за предишните епизоди- какво ти е направило впечатление, какво те е развълнувало!  Hug Hug

# 26
  • Мнения: 10 240
Bir Cocuk Sevdim 16 ep. fragman 1- bg sub




Докато напиша поста и той се появи!  Peace

# 27
  • Мнения: 10
  Здравейте  Hug   Елиа благодаря за новата тема

 Това че Мине казва на Синан за детето малко ме изненада, очаквах по-нататък да се изясни това .
След като и Ердал научи за авантюрите на баща си , не мисля че децата а Туран ще го зачитат за нещо , много ги разочарова
Тая , майката на Синан акъл има ли , да отнема детето от майката ,мислех че се вразумила ама работите стават по-зле.Ама тя тази Дерин ми струва че ще ги" излекува" двамата с Бекир ,невинна изглежда ама да видим,  тоя дето я притеснява за пари  Thinking

# 28
  • Мнения: 10 240
Гале, Дерин не ми изглежда никак невинна.  Wink Но ако някой може да "излекува" Бекир това ще е тя!
Емине също може да го "полекува", но дали ще има смелост да го направи?  newsm78

Дерин му знае "кирливите ризи" , заедно кроят планове. Докога ли ще са комбина снаха и свекър?
А и Бекир с финансовите си проблеми ще се пече на два огъня! Като прибавим и Емине стават три.
Сема в един миг се усмихваше на годежа, в другия -  взе детето. На Бекир ще му се стъжни съвсем!
Но и на Туран бей никак няма да му е леко- да си спомни как размахваше пръст пред Мине и я отпращаше от дома.

# 29
  • София
  • Мнения: 1
 Здравейте  Hug   Елиа благодаря за новата тема

 Това че Мине казва на Синан за детето малко ме изненада, очаквах по-нататък да се изясни това .
След като и Ердал научи за авантюрите на баща си , не мисля че децата а Туран ще го зачитат за нещо , много ги разочарова
Тая , майката на Синан акъл има ли , да отнема детето от майката ,мислех че се вразумила ама работите стават по-зле.Ама тя тази Дерин ми струва че ще ги" излекува" двамата с Бекир ,невинна изглежда ама да видим,  тоя дето я притеснява за пари  Thinking

Пак изгледах втория фрагман и ми се струва, това може ли да не е годеж м/у Синан и Дерин, а просто презентация/представяне на новото партньорство м/у тях - новата фирма за сосове??? Много доволен изглежда Синан.
А това за майката на Синан, те в бъркотията и притесненията в болницата с раняването на Тимур да са забравили да вземат детето, нали тя го гледа в забавачницата. Може би го прибира сама и да се разминават с Мине. Сема е добронамерена.
И аз очаквах по завързано да е обявяването на бащинството на Синан.
Но, да не забравяме, че гледаме сериал  Wink и ние сме само зрители  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт