Спонтанен аборт и живота след това...

  • 3 925
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 472
Мили момичета, каквото и да ви кажа сега знам, че няма да ви успокои. Имам два спонтанни аборт в много ранна бременност. След втория и " случват се такива неща" и още полово "повечко секс трябва"  Shocked започнах сама да търся проблема- не ми се правеше бебе. Бях сломена.  Всички около нас раждаха или бяха бременни, а аз на никъде. След гинекологични прегледи и  изследвания, които нищо не показаха стигнах до генетичната лаборатория в Майчин дом и за изненада на всички, се оказах с тромбофилия. Вече поне имах диагноза и няколко месеца  по-късно бях отново бременна. След 9 мес. изпълнени със страх, при всяко ходене до тоалетната първо поглеждах бельото да няма кървене и близо 200 ежедневни  инжекции   се роди моето слънце. Няма ден в който да не благодаря на Господ, че ме дарил с това щастие.

 Не се отказвайте.  Болката минава трудно. Търсете нови лекари и се консултирайте, дори да не получавате разбиране от лекари и близки.

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 15:57 от d_e_v_a

# 16
  • Мнения: 1 544
Фраксипарин, предполагам?
Браво на теб!

# 17
  • Мнения: 4
Здравейте,  Hug  на всички минали през това! На мен ми се случи преди два месеца бях в 5 г.с. Искам да ви задам един въпрос колко време след това може да има коластра в гърдите ?

# 18
  • Мнения: 3 242
в 5г.с няма как да имаш коластра .

# 19
  • Мнения: 4
Да, но е факт! Имам вече едно дете и знам кое какво е, знам че звучи налудничаво. Интересува ме отговор на въпроса , ако някой може да ми каже нещо ще съм благодарна ! bowuu

# 20
  • Мнения: 1 941
За съжаление и на мен ми се случи и снощи в 12 г.с. загубих бебенцето си. В приемното на Шейново долу нямах разкритие, бебето си мърдаше и шаваше и тъкмо се зарадвахме и почнаха едни небивали контракции и докато ме качат горе просто за половин час изхвърлих плода. Ама долу 100 часа писаха направления, диагнози, аз им казвам, че от мен се излива кръв на литри и се гърчех в контракции, но те не - да пишат. Без да съм специалист все си мисля, че по -адекватна реакция освен 2 инжекции папаверин и изхода можеше да е друг. Поне да бяха опитали да влеят малко магнезии....  Cry
В Шейново крака ми няма да стъпи повече.

# 21
  • Мнения: 1 045
Здравейте,  Hug  на всички минали през това! На мен ми се случи преди два месеца бях в 5 г.с. Искам да ви задам един въпрос колко време след това може да има коластра в гърдите ?

Аз имах един месец след аборт в 11 г.с.

# 22
  • Мнения: 1 086
За съжаление и на мен ми се случи и снощи в 12 г.с. загубих бебенцето си. В приемното на Шейново долу нямах разкритие, бебето си мърдаше и шаваше и тъкмо се зарадвахме и почнаха едни небивали контракции и докато ме качат горе просто за половин час изхвърлих плода. Ама долу 100 часа писаха направления, диагнози, аз им казвам, че от мен се излива кръв на литри и се гърчех в контракции, но те не - да пишат. Без да съм специалист все си мисля, че по -адекватна реакция освен 2 инжекции папаверин и изхода можеше да е друг. Поне да бяха опитали да влеят малко магнезии....  Cry
В Шейново крака ми няма да стъпи повече.

Понякога живота ни прави изненади.
И да търсиш и да не тъсиш вина в лекаря, това няма да ти върне бебето.
Казвам ти го от личен опит, защото аз загубих своето в напреднала бременност.
Обвинявах всички около мен, включително и себе си.
Живота ми е много по-хубав от както приех нещата и осъзнах, че нищо не мога да променя.
Единственото което мога да направя е да работя за ново бебче.

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт