Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 035

тази нощ удържах фронта благодарение на бибата чак до 6:50 Simple Smile ако я нямаше бибата трябваше още в 2:30 да я храня...
Искре, а каква ти е идеята да не я храниш? Това че досега е пропускала нищо не значи, може в момента да има по-засилен растеж и да има нужда от повече кърма и затова да се буди нощем за хранене. И не ти ли е по-лесно принципно да я нахраниш и да заспите, а не до 6.30 да тикаш биберона в устата просто, защото досега тогава се е будила за сукане?
Аз да чукна на дърво за сега май успях да преборя болестите и при мене, и при Ина, а Ема успяхме засега да я опазим Praynig Обаче вече ме хващат лудите в това време от стоене вкъщи с двете деца, чудя се какво да ги правя.
Фио, аз също не виждам къде точно са предимствата на зимното бебе, особено след като съл гледала лятно Crossing Arms

# 676
  • Мнения: 16
Здравейте, мами на ноемврийски бебета! Бих ли могла да се включа в "клуба". Казвам се Силвия, 33 г., Варна и съм мама на Ана. Нашето дългоочаквано дете се роди на 01,11,2011 със секцио.
Мерки при раждане - 3220 гр, 49 см, при изписване 3030
                   20,11      -3500 гр
                    06,12     -4200 гр, 52 см
                    13,01     -5000 гр, 58 см.
Кърмих до 20,01 и за съжаление се наложи да прекъсна поради мои здравословни проблеми.
Детето расте спокойно и щастливо, коликите преборихме с Колийф, спим през нощта и гугаме през деня.

# 677
  • Мнения: 195
Много мила тема за двете чертички  Heart Eyes сега си припомням и си събирам мислите да споделя как точно се случи...
Фио те и при нас плановете бяха за пролетно или лятно бебе, но...

Мамчета искам да ви помоля ако нашата кака ви харесва да дадете глас за нея като отворите снимката (3-та колона, 5-ти ред усмихнатото момиченце с блузката в бяло и розово рае и сиво коте) и натиснете бутона "харесва ми". Ако копирате линка си излиза направо нейната снимка. Благодаря!!!   Hug
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150651015180638.44063 … 00637&type=1#!/photo.php?fbid=10150651016975638&set=a.10150651015180638.440636.318912300637&type=3&theater

# 678
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Добре дошла silvia29 Grinning. И ние само с колийф си оправяме коликите!!! Надявам се по бързо да изчезнат вече и да ги спирам тея капки Simple Smile

# 679
  • Ловеч
  • Мнения: 144
Добре дошла Силвия!
Искам да попитам мамите, които дават Колийф, дали се запичат дечицата? Понякога ми се струва, че много се напъва и по-трудно ака, затова го давам 1-2 пъти на ден newsm78

# 680
  • Мнения: 16
Благодаря за посрещането. Докато бяхме на кърма и колийф пълнехме памперса по 3-4 пъти на ден. След като минахме на НАН1 и колийф 1-2 ... от 10 дни сме без капки и пак си я вършим тази работа по-скоро веднъж на ден. При нас не се е получавало запичане. Ако ми се стори, че се напъва правя масаж на корема в посока на часовника или леко караме колело с крачета ... до час се получава резултата.

# 681
  • Някъде там
  • Мнения: 886
И аз да отговоря Peace. Ами откакто и давам капките на всяко хранене и започна да си ака нормално по 3-4 пъти на ден и пръцка постоянно. Моята мадама е изцяло на АМ и в началото и давах само BIO GAIA но имаше много силни коликите и се принудих да и давам и нещо друго и  ми препоръчаха Колийф. Лилия и преди и сега винаги се напъва като ака Embarassed. И то напъни ама .....

# 682
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2
Бубее тя се събуди мляскайки и си отвори очичките... аз подадох биба и тя я пое... и след това не се е будила... само си смука бибката, иначе налита на пръстите си... не е ревала... Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 86
Добро утро.
Заради това лошо време ние си имаме баба в къщи, не може да се прибере, пък камоли да отиде на работа, ако случайно си стигне в къщи. Нито такси, нито градски транспорт, нито нейната кола може да издрапа до тях. Добре че  ние живеем близо до болницата кадето тя работи. А пък на нас ни е добре, все пак си е от помощ и се радвам, че не дава съвети и не ни се бърка в абсолютно нищо. Оф, аз викам вече да се оправя, че на вън не е за излизане направо. Дано другата седмица е поне малко по- добре, че трябва да се замъкнем до невролога. Все пак от преди месец съм записала час и ще умра от яд, ако го изтървем. То детето вече самичко взе да си се върти, но все пак да го види, че това дясноооо...
Аааа, щях да забрава- добре дошли на новите мами.

# 684
  • Някъде там
  • Мнения: 886

ДНЕС МОЯТА ДЪЩЕРИЧКА ПРАВИ 3 МЕСЕЦА


Ето и една виртуална почерпка cheers

# 685
  • Добрич
  • Мнения: 8
Добре дошли нови мами!
Голяма зима ей.
На нас тъкмо ни пристигнаа уреда за сребърна вода. В крайна сметка си поръчахме, че то иначе готовата много скъпо излиза за цяло семейство.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 321
Момичета, въпреки че вече е ставало дума и предполагам че ще има интерес, да ви попитам дали се интересувате: утре Ла Лече Лига ще провежда УЕБИНАР НА ТЕМА "ЗАХРАНВАНЕ". Ако има желаещи Ivy  от ЛЛЛ ще постне линк.

# 687
  • София
  • Мнения: 48
Добре дошли на новите майчета и от мен!

elita82, честита 3та месечинка!


Момичета, въпреки че вече е ставало дума и предполагам че ще има интерес, да ви попитам дали се интересувате: утре Ла Лече Лига ще провежда УЕБИНАР НА ТЕМА "ЗАХРАНВАНЕ"

 newsm10 Аз проявявам интерес. Стига и бебко да е кротък, ще се присъединя. Мерси за инфото, minch!

# 688
  • Мнения: 3 595
Момичета, въпреки че вече е ставало дума и предполагам че ще има интерес, да ви попитам дали се интересувате: утре Ла Лече Лига ще провежда УЕБИНАР НА ТЕМА "ЗАХРАНВАНЕ"
newsm10 Аз проявявам интерес. Стига и бебко да е кротък, ще се присъединя. Мерси за инфото, minch!
Привет момичета  Hug
Уебинарът на тема "Захранване на бебето" ще бъде утре 9.02, четвъртък от 14 часа. Стаята за уебинара ще бъде отворена 10-15 минути по-рано на този адрес: http://www.anymeeting.com/lllbg1.   bouquet

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 13:43 от Ivy

# 689
  • Мнения: 69
Здравейте,
моля да ни приемете във вашата дружинка: Аз съм на 26 г. - София, а бебчето ми се казва Десислав. Роден е на 14.11 със секцио. Мерките при раждането му бяха 3080гр. и 50см.

Общи условия

Активация на акаунт