Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 9

  • 48 724
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 192
2в1  Hug
В новата тема да се запиша с два филма.

"Welcome to Dongmakgol", който започва като комедия и завършва по корейски.
В разгара на корейската война,войници от двете старани (+ един американски пилот) попадат в застинало във времето село (корейската версия на Шангри-Ла) след някои грешки и разрешаване им всички разбират, че всъщност не са толкова различни,че могат да работят, живеят и .... заедно.

"Duelist", които изгълтах на един дъх и то вчера Grinning.Красота (не само Dong-won Kang)! Филмът е много фееричен и с много интересен подход при заснемането.Не мога да го опиша с думи Blush.Трябва да се види,но определено е красив с декорите,с костюмите, с музиката,с редуването на кадрите,с битките, които са по-скоро танц. Нали знаете,че в индийското кино интимността се представя като танц,тук е нещо такова и за това не ми липсваха тези моменти.За първи път гледах подобен филм.Сюжета просто остава на заден план, предполагам, че и за това е така простичък (да не се разбира лош).От тези филми е,които трябва да гледаш и чуеш, за да усетиш.

И разбира се  - Jumong(още не е станал крал,дори Song Il Gook още не се появил с брада.)

Петъчно Whistling  Laughing Embarassed
Скрит текст:




# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 55
Момичета,пожелавам ви весело посрещане на новата 2012 година!



# 17
  • MJF
  • Мнения: 8 590
Изгледах Fighting Spirit, но нали гледам онлайн и нацелих много лош превод. Геройски го издържах до края само заради актьорите и нетърпението ми. Актьорите, вкл. двете деца играят чудесно. Коментарът ми е -става за гледане- нищо повече. Прилича ми  на американска подукция по начина на разказване на тази история. Актьорите ми бяха интересни с напевния начин на говорене този път  Simple Smile, това ми беше изненадата. Ким Сун А тази година 2 пъти изигра чудесно терминално болни герои и предлагам 2012 да продължи с други героини. Виждам качен и You're My Pet но превода е със същото лошо качество и нямам желание за повече мъчение. Ще чакам друг.


Здраве, повече поводи за усмивки и щастливи моменти да има през 2012 за всички нас  Hug Hug Hug newsm67 cheers

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Стахотно 2в1   bouquet ще посрещнем 2012 год. с нова тема  Hug
Много благодаря, весело посрещане на новата година и повече свободно време целогодишно за почивка с любимите ни сериали и герои  Hug

# 19
  • Мнения: 0
Весело посрещане на Новата година на всички!

Нека следващата 2012  бъде по-добра,по-богата и мирна година!
Бъдете здрави,обичайте и бъдете обичани,мечтайте и постигнете мечтите си!

Честита Нова Година!!! Hug

# 20
  • Мнения: 6 762
Весел празник на всички  love001!

Нека Новата 2012 да бъде изпълнена само с прекрасни и щастливи моменти. Бъдете най-вече здрави, усмихнати, обичани, обичащи и късметът да бъде винаги с вас.

 newsm51 cheers

Последна редакция: сб, 31 дек 2011, 18:30 от 2в1

# 21
  • BG
  • Мнения: 4 456
Весело посрещане на Новата година и от мен  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 15 463
Хайде, да ви е честита новата 2012 година! Много успехи, любов, здраве, късмет и всичко, което си пожелаете! Наздраве!

# 23
  • Bilbao España
  • Мнения: 2
Честита Нова Година!Бъдете живи,здрави и  много щастливи! Hug
Feliz año nuevo! newsm24

Последна редакция: нд, 01 яну 2012, 01:56 от dani_mar

# 24
  • Мнения: 6 762
Честита Нова 2012 година!


Честит празник на всички именици!
Нека името ви да ви носи много здраве, радост, сбъднати мечти и много, много късмет!

# 25
  • Bilbao España
  • Мнения: 2
Честит празник на всички именници,много здраве,щастие и късмет!Поздрави и наздраве!

# 26
  • Мнения: 21
Честита Новата 2012 година на всички и запис от мен!   ura

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ! И МНОГО ПАРИ, ЗА ДА СИ КУПИТЕ ВСИЧКО ОСТАНАЛО!

# 28
  • Мнения: 174


Честита Нова година мили дами! Да сте живи и здрави! Много, много усмихнати и много, много богати на емоции и преживявания през Новата година, и естествено, богати и в буквалния смисъл на думата. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 6 762
Старата година си замина с много награди и много наградени. Много познати лица, много любимци Wink от популярни драми и повечето от тях коментирани и в нашите теми .....

2011 KBS Drama Awards  ,  SBS 2011 Drama Awards  ,  2011 MBC Drama Awards

А новата идва с нещо ново от сладурите от MBLAQ

Общи условия

Активация на акаунт