Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Мълчаливите" - скоро по ШОУ ТВ

  • 53 721
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Гърция
  • Мнения: 1
Хайде и аз да цопна в темата. Hug
Благодаря за темата  bouquet

Не знам дали има нещо ново и различно в тази статия, но да я сложа Peace
http://www.haberciniz.biz/suskunlar-dizisi-tanitim-fragmani-izle … izle-1236862h.htm

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 02:57 от Bayraktarova

# 46
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Хей, хей,  добро утро на новосформиращата се групичка wavey wavey wavey wavey

Прелитайки над фенските страсти насам натам виждам, че в две темички се радват на факта, че Рина – рина днес става по-хубава, защото това си е типично за козирозите -колкото по-зрели, толкова по красиви. Но аз се питам защо не и в трета темичка на очакващи буйни страсти момичета.
 
 
Аз искам да пожелая на Рина всичко каквото тя си пожелае сама, а ако имах възможност щях да й пратя много, много кокичета. Защото те според мен носят невероятното усещане за сила и енергия. И за да бъде обичана, мно-ого обичана като това цвете – символ на пролетта и победата над студа



А Мурат явно още не ни е забелязал, че да се отбие с кафенце, но ако някой го прикотка ще е добре Joy Joy

# 47
  • Мнения: 10 240
Ванина, благодаря за пожеланията и кокичетата!   Hug Hug
По-хубава не зная дали ставам, но с повече приятели- определено!  Hug Hug Hug
Обожавам кокичета!  Hug

Заповядайте!

 

Водя и Мурат! Той вече ми подари рози!  Wink
Дано днес ми подари и новинка! Peace

 

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 10:30 от rina-rina

# 48
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Елдо, хайде скокни де Hug Hug
Скокни докато не съм избягала, че ако знаеш от какво бягам Blush ooooh!

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 10:33 от vanina707

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Ванина, привет на теб и всички останали момичета.
Първо да изчета това, което сте написали в новата тема - благодарности на Мишел.

Честит празник на Рина. Много здраве, късмет и приятни мигове.

 bdbaloni

# 50
  • Мнения: 167
На чаровната Ранка пожелавам здраве и любов Hug  bouquet


Хубав повод да скокна и аз в темата Grinning

# 51
  • Мнения: 1 863
  Привет и от мен! Hug

  Моите благодарности към Мишел за инициативата да ни събере в така чакания проект.



  Присъединявам се и аз към вас с надеждата  - Нова година - нов сериал с Мурат. Simple Smile Пожелавам успех на целия екип на сериала и прекрасни мигове на всички в темата. Надявам се на нови творчески вдъхновения от този проект. Радвам се, че има инфо за превод, което е прекрасно.

  Честит рожден ден, Рина!
С пожелание за здраве, семейно щастие, много истински приятели и весели мигове!
Весел празник!

# 52
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Мишел, към благодарностите може ли едно предложение newsm78
Гледам четирите странички на темата и си мисля. Тук набързо скокнаха много момичета - едни привърженички на Туба, други на Нургюл, трети и на двете, четвърти, на никоя от двете и може би на някоя друга, например Берен. Но всичките те като че ли са тук заради актьора Мурат.

Та по повод тия мисли, не е ли добре в темичката неговото име да стои по-напред от заглавието на дизито. Да се вижда, че именно той със своето актьорско майсторство ни обединява тук. За филма още нищо незнаем кажи речи. Но ще го гледаме поне в началото заради него, защото той наистина си заслужава.

Това разбира се е само предложение, може би към втората тема, защото незнам дали може да се редактира заглавието на тази. А и дали групата е съгласна с нещо такова newsm78

# 53
  • Мнения: 10 240
Елдо, Мел, Таня, благодаря за пожеланията!   smile3525 smile3525 smile3525 smile3525
Докато не ни кажат кои ще са другите участници ще си се радваме само на Мурат!


# 54
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Рина, а аз се радвам и на втория известен участник - Шарп Акая. Ако играе така както игра в Езел, ще ми напълни душата.

# 55
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Мишел, към благодарностите може ли едно предложение newsm78
Гледам четирите странички на темата и си мисля. Тук набързо скокнаха много момичета - едни привърженички на Туба, други на Нургюл, трети и на двете, четвърти, на никоя от двете и може би на някоя друга, например Берен. Но всичките те като че ли са тук заради актьора Мурат.

Та по повод тия мисли, не е ли добре в темичката неговото име да стои по-напред от заглавието на дизито. Да се вижда, че именно той със своето актьорско майсторство ни обединява тук. За филма още нищо незнаем кажи речи. Но ще го гледаме поне в началото заради него, защото той наистина си заслужава.

Това разбира се е само предложение, може би към втората тема, защото незнам дали може да се редактира заглавието на тази. А и дали групата е съгласна с нещо такова newsm78


Промених заглавието, дано не засегнем фенове на други участници в сериала. Определено Мурат ще е в главната роля.

# 56
# 57
  • Мнения: 1 863
  Е не точно съдия, но се надявам да е в съдебната система. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 9 749
Two Hearts ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  РИНА  newsm59 ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА Two Hearts

Привет ,момичета Hug много ми допада новото заглавие Peace
И аз харесах  Акая в Езел  Hug сигурна съм ,че ще направят страхотни роли и двамата...
голяма мистерия-кои ли са останалите, newsm78  а коя ще е дамата Heart Eyes

# 59
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Мишел  Hug Hug тенкс за единомислието и бързината. Ама ти си си сърцат уредник на темата. Що се дърпаш. Заедно с усърдните Рина и Кеии ще сте страхотен екип. За наша радост, кеф и спокойствие де  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт