Нарекох те Фериха ~ 89 ~"Ако можех да ти кажа колко много те обичам.......

  • 24 234
  • 735
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 180
Сиси здравей маме Hug
Просто си мисля че с Чаатай или някой на възраст близка до найната повече ще си подхождат PeaceАма пък щом са харесват да си са вземат с Джахид. Simple Smile
Hug Hug  Права си, мамче, по-добре с някой по-близък до нейната възраст, но тя си знае.
Peace

# 76
  • Мнения: 180
Сега като сме тръгнали да ги нищим Чаатай не си ли падаше по каки? Peace

# 77
  • Мнения: 56
Който пита за наградата и часа то си пише на нея , компромиси няма  tooth tooth tooth

[/i]

# 78
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Здравейте, момичета!

Благодаря за ароматното кафе с рими - ще си взема от него, че имам нужда от малко енергия.

За всички, които ценят качественото кафе и.....още нещо.
Заповядайте. Hug

Кафето ухае и разнася навред аромат,
усмихнете се, от утрото се разбира,
как ще мине до края денят?!


Искам да попитам посветените - Джахит разведен ли е, или вдовец? Колко е годишен, не е ли около 30-те? Чернобялата снимка, на която е с дъщеря си е много хубава...

# 79
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Сега като сме тръгнали да ги нищим Чаатай не си ли падаше по каки? Peace

По-скоро си пада по каквото (му) падне...  Wink За сега "каки", след някоя друга година и по по-малки.
Защо по каки - той посочва все известни манекенки, актриси, които години са градили имиджа си и няма как да не са вече каки. Май бяха писали даже, че казал, че за него майка му е най-красивата жена (много мило)... Има време да се огледа, човекът.

# 80
  • Мнения: 0
Мери  bouquet, страшна песен. Аз отдавна се каня да гледам този филм.
Наде  bouquet. Взимам си от кафето.

Ферда, Парс е на 38 год., според мен разликата е твърде голяма, но ако са щастливи заедно и се обичат, годините не са толкова важни. Всеки да си живее живота както си иска.

# 81
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Esi, мерси за информацията. А знаеш ли, дали е разведен или е вдовец? Рядко се случва мъж да поеме грижата за детенцето си, браво на него.

# 82
  • Мнения: 180
Здравей Ферда Simple Smile
Ами Чаатай го спрягаха и с Селин абла WinkСега каки.Като стани кат Джахид и с по-мали каки Laughing

# 83
  • Мнения: 180
Esi, мерси за информацията. А знаеш ли, дали е разведен или е вдовец? Рядко се случва мъж да поеме грижата за детенцето си, браво на него.
Джахид май е разведен,но дали детето е при него?

# 84
  • Мнения: 2 449
  Ферда, Джахит е на 38 години,но за мен не му личат.Завършил е икономика и започва да работи в Мин. на икономиката им май, на 24 години заминава за Швейцария вече женен и работи в банковия сектор.Пишеше,че става най-младия директор в банка,но точно на каква позиция не съм сигурна NaughtyДокато е в чужбина се увлича по фотографията.Ходи наколко пъти  на арт-училище по фотография през летата в Арл-Франция.Отказва се от банковата служба-посвещава се на фотографията и се връща май преди 3-4 год в Тр. като фотограф.За мен е доста интересна личност заради тази му биография:Гоген/фр.художник/ в турската фотография Naughty Naughty Naughty

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 15:19 от mariola_sha

# 85
  • Мнения: 0
 Ферда, Джахит е на 38 години,но за мен не му личат.Завършил е икономика и започва да работи в Мин. на икономиката им май, на 24 години заминава за Швейцария вече женен и работи в банковия сектор.Пишеше,че става най-младия директор в банка,но точно на каква позиция не съм сигурна NaughtyДокато е в чужбина се увлича по фотографията.Ходи наколко пъти май на арт-училище по фотография през летата в Арл-Франция.Отказва се от банковата служба-посвещава се на фотографията и се връща май преди 3-4 год в Тр. като фотограф.За мен е доста интересна личност заради тази му биография:Гоген/фр.художник/ в турската фотография Naughty Naughty Naughty
Май сме чели една и съща статия. С жена му са върнали в Истанбул, защото на нея са й предложили доста висок пост. Не пишеше обаче нищо за развода му и при кого живее дъщеря им, ти знаеш ли? И аз не съм очаквала такава биография от него.

# 86
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Здравей Меги. Според коментарите ви (дали Хазал би му гледала дъщеричката на Джахит) останах с чувството, че е сам с момиченцето (т.е. че детето въобще няма майка)...

Иначе Селин само с Чаатай ли я спрягаха или и с други манекени, че край нея красиви момчета сигурно бол.

Мери, мери за подробностите. Според това, което пишеш и на мен ми се струва интересен човек с широк спектър на занимания. И годиинте наистина не му личат, всъщност е в разцвета си.

# 87
  • Мнения: 0
Здравей Ферда Simple Smile
Ами Чаатай го спрягаха и с Селин абла WinkСега каки.Като стани кат Джахид и с по-мали каки Laughing

Ами Чагито и Селин абла са неразделни, как да не се усъмни човек. Но не мисля, че е имало и може да има нещо между тях.

# 88
  • Мнения: 2 449
  За мен Джахит изглежда на 30 и никак не му личат годините.Според мен се развежда в началото на 2010 година newsm78 newsm78 newsm78Защото от статията,която четох имаше отговор,че "за
него семейството е най важно."За какво се развежда  newsm78 newsm78 newsm78 ами откарал е с тази жена 15 год.-време е за нова,криза на връзката и каквото ви дойде на ум след толкова години брак и то сключен когато си бил под 25 Sick Sick Sick Sick Sick

# 89
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Аз наистина мислех, че Джахит е на 28-30 год. и това не ми се струваше кой-знае каква разлика с Хазал.

Общи условия

Активация на акаунт