Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
Шамар може да има, ако З. реши да се првзема и да се прави на интересна. Иначе си  искаше
точно това.

# 16
  • Мнения: 2 282
Понеже гледах филма на части, та сега го догледах, ми направи впечатление, че след като се обзаведоха със спалня, не дадоха К. да спи на дивана. Щяха да го подчертаят този момент. Хандан  каза нещо такова, ама на тая вещица не й вярвам. Но дори и да е така, ще има случай  К.да се напие по някакъв повод и ще обърка вратите на къщата. Laughing
Като цяло най-итересни ще ми бъдат Дж и Симай като очевидци на случилото се. В каква посока ще променят отношението си към К.

# 17
  • Мнения: 75
Тепърва всички ще се влюбват в Кузей Thinking
Симай няма да  го пусне лесно, и във Зейнеб ще има пак забранена любов Peace
Аз пак очаквам в бъдеще нещо м/у Кузей и  Бану, може би като се разбере за лекарствата които приема тя, и истината за вината на Гюней Thinking

# 18
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Дано не бъркам, но имам някакъв спомен, че някой ми беше казал, че Къванч произлизал от семейство на потомствени сладкари, та оттам и името му. Е, ще има възможност да се "влее" в семейния бизнес, дори и само на на филм. Mr. Green Mr. Green
Ох, сладичкото ми сладкарче. Heart Eyes Heart Eyes Сладкишчето ми то.

# 19
  • Мнения: 0
Забелязахте ли, след като настани снахата в къщи, Сами кой сериал гледа по телевизията? - "Каква е вината на Фатмагюл". Чуваше се сладкото гласче на Берен Саат  Joy

# 20
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
По едно време преди 5-6 години имаше и фурна във Варна , където го  продаваха но я затвориха. Варненци не оцениха вкусовите му качества Joy Но наистина е много хубав

По-скоро цената идваше висока. Вярно че сладкиша е обемен, но като грамаж... И аз си ги спомням, бяха вкусни...

Дано не бъркам, но имам някакъв спомен, че някой ми беше казал, че Къванч произлизал от семейство на потомствени сладкари, та оттам и името му.
Преди да се преместят в Истанбул, в Адана са имали сладкарница, която се е казвала Mavi Köşe...

sara bri, Благодаря ти за мелодията. Съжалявам че беше с текст, но така беше във фейса на Тойгар, а не и знаех заглавието ... Hug

# 21
  • Мнения: 8 417
Не мисля, че трябва да се претоварва със снимков
материал. Началните страници стават много ''тромави''.
Нямам предвид да се претоварва, а да има нещо такова. Както написах, не настоявам, просто препоръчвам, но и да не се съобразите - няма значение. Hug

# 22
  • Мнения: 432
Видяхте ли какво пишееееее, много се зарадвах, дано не е само слух, но май си е истина. Бтв са закупили Кузей Гюней Simple Smile)))))) През 2012 ше го гледаме по Бтв.

# 23
  • Мнения: 3 371
 sara bri ,  Hug и там съм ги хапвала , а и Малострански намнести - имаше ги почти навсякъде ! Аз бях там в началото на ноември , но Коледният дух витаеше във въздуха , както и аромата на греяно вино с канела , което мнооого си вървеше с този сладкиш ! Blush

 tara_lezhka  , Hug вчера не успях да ти благодаря за инфото за Белчим !  bouquet
Аз като име я свързах с Берен , сетих се ,че последно бяха заедно на един концерт , но нещо като визия ми убягна !  Peace

Видяхте ли какво пишееееее, много се зарадвах, дано не е само слух, но май си е истина. Бтв са закупили Кузей Гюней Simple Smile)))))) През 2012 ше го гледаме по Бтв.

Къде го пише , мила ? Дай линк , моля те ! Praynig

# 24
  • Мнения: 432
По нова телевизия ще излъчат "Езел"

# 25
  • Мнения: 432
sara bri ,  Hug и там съм ги хапвала , а и Малострански намнести - имаше ги почти навсякъде ! Аз бях там в началото на ноември , но Коледният дух витаеше във въздуха , както и аромата на греяно вино с канела , което мнооого си вървеше с този сладкиш ! Blush

 tara_lezhka  , Hug вчера не успях да ти благодаря за инфото за Белчим !  bouquet
Аз като име я свързах с Берен , сетих се ,че последно бяха заедно на един концерт , но нещо като визия ми убягна !  Peace

Видяхте ли какво пишееееее, много се зарадвах, дано не е само слух, но май си е истина. Бтв са закупили Кузей Гюней Simple Smile)))))) През 2012 ше го гледаме по Бтв.

Къде го пише , мила ? Дай линк , моля те ! Praynig
http://telenovellasbulgaria.blogspot.com/p/blog-page_11.html
заповядай  Hug

# 26
  • Мнения: 432

Нещо съвсем се обърках, ами Кузей?

# 27
  • Мнения: 432
"Каква е вината на Фатмагюл" ще стартира през януари. Сега разбрах.

# 28
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Не знам за вас, но аз почти нищо не разбрах от написаното в този блог. 
"Диема Фемили ще повтори само сезон 1 на "Малки жени",а след това ще излъчи и премиерни епизоди." Уж само 1 сезон, пък после някакви премиерни епзоди. После пък изведнъж се заявява, че повторение на малки жени нямало да има.  newsm78 newsm78Не че ме интересува особено де.
Бтв спирала турските сериали, но пък била купила Великолепния век. Той щото никак не е турски.
После изведнъж някаква Незабравима се появява.
Хич не ми се вярва да са купили Кузей Гюней без дори един завършен сезон. Няма такава практика, доколкото ми е известно. Що се отнася до Езел, това го чета от май 2010 година. Досега не съм чула която и да било телевизия да се кани да го излъчва.

# 29
  • Мнения: 3 371
Не знам за вас, но аз почти нищо не разбрах от написаното в този блог. 
"Диема Фемили ще повтори само сезон 1 на "Малки жени",а след това ще излъчи и премиерни епизоди." Уж само 1 сезон, пък после някакви премиерни епзоди. После пък изведнъж се заявява, че повторение на малки жени нямало да има.  newsm78 newsm78Не че ме интересува особено де.
Бтв спирала турските сериали, но пък била купила Великолепния век. Той щото никак не е турски.
После изведнъж някаква Незабравима се появява.
Хич не ми се вярва да са купили Кузей Гюней без дори един завършен сезон. Няма такава практика, доколкото ми е известно. Що се отнася до Езел, това го чета от май 2010 година. Досега не съм чула която и да било телевизия да се кани да го излъчва.

 Laughing Laughing Laughing горе - долу и аз това разбрах ! Ще се радвам да са го купили , но не ми се вярва , без да е завършен ! Освен и те да залагат на сигурния успех на филма ! Peace
Пишеше , че и "Нарекоха те Фериха " е купен !

Общи условия

Активация на акаунт