Отговори
# 705
  • Мнения: 17
Джемрето и тя започва яко да далдисва! Обикаля, гледа, не я свърта на едно място.
А наш левент какъв хубав младоженец!!! Нищо, че е намръщен.
Предстои отново много интересен епизод.

Лека нощ и успешна седмица на всички!

# 706
  • Мнения: 1
Тези решения на сценаристите , започнаха да правят сериала откровено смешен .
Е какъв мъж трябва да си , за да не можеш да удариш по масата и да кажеш едно просто  "Искам развод!!!" , ами сигурно трябва да си точно като Кузи , човек на високия морал , благородните намерения и решителните действия , тоест голям "наивник и глупак"  , е как пък Сами и Хандан точно от всички други успяха да  възпитат такова добро и жертвоготовно  дете , направо не е истина  ooooh!
 
И ми е много странно сега какво ще правят със Зейнеп , след като я вкараха , основно за да повиши рейтинга , а тя в крайна сметка не успя да си постигне задачата, така че и с нея и без нея , все едно  , поне присъствието и дава възможност на Джемре да се прояви като стойностен и добър човек , близък довереник на Кузей .
С него имат и едно много добро и чисто приятелство , и каквито и други чувства да проблясват от време на време , в основата е приятелството им и това на този етап ,  точно по-средата на сезона на сериала , поне за мен е по-добро като изживяване от "любовта" между Кузи и Зейнеп  , която поне засега не съм видяла да се основава на нещо друго освен на физическо привличане и толкова .
А да не забравяме и факта , че Зейнеп е опознала Кузей най-вече чрез това което Джемре и е разказвала за него докато той е бил в затвора , Зейнеп може би в голяма степен вижда Кузей през очите на Джемре , и като се има в предвид начина по-който Джемре продължава да и го описва , май Зейнеп ще се влюби още по-безнадеждно в него .
Но истината е някъде другаде , и само времето ще покаже , коя е истинската и силна любов способна да устои на времето и разстоянието и кое е просто поредното краткотрайно увлечение . До края на сериала , аз ще съм си от отбора на Кузей и Джемре , пък каквото ще да става нататък   Heart Eyes


# 707
  • Toronto
  • Мнения: 683
Превод на анонса и трейлъра - http://www.kivanc.ca/viewtopic.php?f=33&p=3906#p3906

# 708
  • Мнения: 75
А може би това ,че дадоха  Кузей как разваля сватбата не се случва, а си го представя че иска да се случи Peace
И според мен ако убият Кузей накрая ще е заради Джемре Peace

# 709
  • Мнения: 2 282
Добро утро! Laughing Успешна седмица! Благодаря на дтерзийска и Тупарова за новините.  bouquet
Финалът на фрагмана искрено ме разсмя. Да очакваме последващ бой между сватбарите.
Пия кафе и ще взема отношение. Laughing

# 710
  • Мнения: 2 282
А може би това ,че дадоха  Кузей как разваля сватбата не се случва, а си го представя че иска да се случи PeaceИ според мен ако убият Кузей накрая ще е заради Джемре Peace

Да, има нещо нереално в сцената. Струва ми се, че кадансът е забавен, фонът е много светъл, фигурите ми изглеждат малко неестествени. И няма и дума в анонса за това събитие.

# 711
  • Мнения: 186
Момичета, отдавна не съм писала,затова първо да ви пожелая една много щастлива и успешна Нова година. Hug


За серията - иска ми се всичко да е сън.
Във всеки случай, необяснимо е длъжностното лице отново да ги пита дали искат да встъпят в брак, защото те ИМАТ брак, а междувременно няма развод.
Но не видях свидетели. Може  да е само част от сватбената церемония, ама все пак ми е странно. Всъщност, сега, като си потвърждават клетвите , поне по филмите съм гледала, пак си казват "да", знам ли . Rolling Eyes
С тоя цирк сватбата, всъщност нищо не се променя, освен това, че Кузей ще я сдобри с техните и да може после да я отпрати по-лесно.Пък и да си дадат чеиза на момичето  Wink
Иначе, той си е женен мъж, със и без сватба.
Не ми се искаше толкова главна роля за Симай. Артистката играе чудесно, но образът й ми е върло противен. Мисля си, че тази сватба е само ускорител по-скоро да я разкарат Симай, дано.


Хубав ден на всички ви !

# 712
  • Мнения: 186
А може би това ,че дадоха  Кузей как разваля сватбата не се случва, а си го представя че иска да се случи PeaceИ според мен ако убият Кузей накрая ще е заради Джемре Peace

Да, има нещо нереално в сцената. Струва ми се, че кадансът е забавен, фонът е много светъл, фигурите ми изглеждат малко неестествени. И няма и дума в анонса за това събитие.


И аз мисля, че е сън реакцията на Кузей. Но иска ми се и цялата сватба да е сън.
Този хубав, благороден мъж, така прекършен, жал да го гледаш.

# 713
  • Мнения: 165
Здравейте дами!  Странно наистина тази сватба по никакъв начин не се вписва в събитията, не е възможно пак да ги питат и да се подписват... newsm78 Че и като Кейт я спретнали #Crazy...
Бях изтеглила 3-4 еп. от Богат-беден, но май няма да го гледам, сериала е от 1976г. и са ми много остарели обстановката, модите, актьорите ми се виждат по възрастни отколкото си ги представях и вероятно не е и точно по романа, по-добре да прочета книгата. От това което видях обаче ми направи голямо впечатление, че Киво копира 1:1 Ник Нолти от сериала, същите физиономии, по същия начин се разхожда с ръце в джобовете, чупи и събаря, крещи. Или сценаристките са искали от него да се държи по същия начин или той сам е гледал този сериал и е решил да копира героя, но ми е доста странно...прекалено много са приликите в поведението, че дори и стаите им си приличат. Shocked Предпочитам този сериал, защото е съвременен, но не ми хареса това копиране. Thinking

Последна редакция: пн, 09 яну 2012, 10:17 от bib 11

# 714
  • Мнения: 2 282
Според мен, твърдо е сън. Не може да фона на тая драма да вкарат такъв комичен момент. Това е типично за латиносериалите, въобще за бозите. Би било  издънка на сценаристите. Прекаляват с К. Питам се, това мъж на честта ли е или наивник и глупак. Въпрос на чест ли е да се съгласиш с този цирк. Олеква като образ. С. иска да легализира брака пред семейството си, явно. Но защо К. се е съгласил. Заради слуховете за него и Зейнеп. Щом и фотографът е разбрал.
Ако не е сън, скандалът ще бъде повод да извадят С. от сериала. Остава си в Мерсин да ближе рани. Битката ще е между З. и Джемрето. В случая ще бъда раздвоена. Най-напред избрах З., но
и Дж ми е много симпатична. Симай започна да ми досажда с нейните номера. Очаквах друга политика, защо ще го насилва за тая сватба, като си знае положението.

# 715
  • Мнения: 165
Според мен, твърдо е сън. Не може да фона на тая драма да вкарат такъв комичен момент. Това е типично за латиносериалите, въобще за бозите. Би било  издънка на сценаристите. Прекаляват с К. Питам се, това мъж на честта ли е или наивник и глупак. Въпрос на чест ли е да се съгласиш с този цирк. Олеква като образ. С. иска да легализира брака пред семейството си, явно. Но защо К. се е съгласил. Заради слуховете за него и Зейнеп.
Напълно съм съгласна, така става голяма боза.

# 716
  • Мнения: 2 282
И ми е много странно сега какво ще правят със Зейнеп , след като я вкараха , основно за да повиши рейтинга , а тя в крайна сметка не успя да си постигне задачата, така че и с нея и без нея , все едно  , поне присъствието и дава възможност на Джемре да се прояви като стойностен и добър човек , близък довереник на Кузей .
С него имат и едно много добро и чисто приятелство , и каквито и други чувства да проблясват от време на време , в основата е приятелството им и това на този етап ,  точно по-средата на сезона на сериала , поне за мен е по-добро като изживяване от "любовта" между Кузи и Зейнеп  , която поне засега не съм видяла да се основава на нещо друго освен на физическо привличане и толкова .
А да не забравяме и факта , че Зейнеп е опознала Кузей най-вече чрез това което Джемре и е разказвала за него докато той е бил в затвора , Зейнеп може би в голяма степен вижда Кузей през очите на Джемре , и като се има в предвид начина по-който Джемре продължава да и го описва , май Зейнеп ще се влюби още по-безнадеждно в него .
Но истината е някъде другаде , и само времето ще покаже , коя е истинската и силна любов способна да устои на времето и разстоянието и кое е просто поредното краткотрайно увлечение . До края на сериала , аз ще съм си от отбора на Кузей и Джемре , пък каквото ще да става нататък   Heart Eyes



Според мен, З. я вкараха, защото смениха в движение сценария. От 2-ма братя влюбени в една жена, в две жени влюбени в един мъж. С. е горница.  Laughing

# 717
  • Мнения: 0
Привет,на всички дами HugОтдълго време не съм писала,но ви следя из късо,и преживявам всичко с Вас  bouquetДа кажа и аз няколко думи.Във филма ,вече взе да ми идва в по-вече издевателствата над моето момче #Cussing outЗейнеп не я харесвам,нито артиската,нито героинята и.И с тази черна коса ,още от Малки тайни ,ч оприличавам на Майкъл Джексън.За мен Зеънеп много нахално,още от начало някък се като ,че ли се натрапи.Един път го видяла и вече взе да го сънува,да му се обясняваи да се тика ,като к...аАз,определено съм фенка на Дж.,за сега,тя наистина показва,че обича К.и гледа да му помага всячески.Али ,за мен е истински приятел и много го харесвам.Чудя се,обаче,дали Гюлтен,разбрала за чуствата на Дж ще и помогне по някакъв начин,и заради издевателствата над К.Струва ми се ,че тя взе да го харесва това момче.Другите няма да коментира сега,че стана мн дълго. ooooh!

# 718
  • Мнения: 2 282
Сега ще си вдигнем ниския рейтинг? Сън ли е или не?
Няма да има такъв момент,  но че ще има друга драма съм сигурна.

# 719
  • Мнения: 0
Нещо в анонса ме озадачи newsm78Как подаръка на Дж ще накара К да направи крачка към З?Някой има ли предположения Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт