"Новата Година ЮНЧЕ посрещни с песни, танци, весели игри"

  • 24 523
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 411
Иси, тук съм  Hug
Бях днес на фризьор. Вече съм подкастрена. На косата ми й направиха маска с ботокс, та съм и готина на всичкото отгоре. Било много полезно, да видим. Истината е, че много ми се е изтощила косата. Фризьорката каза, че по принцип от това, което е виждала - пълно възстановяване чак след 2-рата година някъде. Ама и доста съм побеляла. Сега като ме издуха и те излязоха отгоре. На пролет ще се боядисам, че сега кой ме гледа под шапката.
После пък ходих да пия кафе, че да си разходя и новата прическа. В общи линии оставих Марти и Йоана да се отглеждат сами днес.

Накри, според мен е по-опасно за неваксинираните деца да са сред ваксинирани. Аз единствено мога да каже, че откакто почнаха на Йоана ваксините тя се промени. Преди нямяхме проблем с вечерното заспиване, а от деня на първата ваксина дойде ли време вечер да си ляга........... Може просто да е съвпадение.

Ичката, дали са ти много идеи за мухъла. Ние от миналата зима имаме хубава дограма навсякъде. Преди това в кухнята беше доста проветриво, но пък нямаше капка конденз никъде. Сега постоянно проветрябвам (особено след къпане) и одушника на банята е винаги отворен. Вентилатор още нямаме там, защото това е едно от ония довършителни неща, които ще станат другата седмица  Laughing

Честити месечинки на всички порастнали деца. Днес са доста.

Вова, честит рожден ден. Много здраве, щастие и късмет ти пожелавам.

# 751
  • София
  • Мнения: 169
Добър вечер и от мен Hug
Докато влезна да ви почерпя за месечинката на Крисчо и то стана време за лягане, ето все пак една закъсняла почерпка:


Благодаря за пожеланията Hug Честити месечинки и на другите пораснали бебоци днес Hug

На мен ми се стори студено днес и излезнах сама Mr. Green Оставих Крисчо с баща му и отидох на кафе с приятелки малко Mr. Green Като се върнах, той изобщо не беше спал, съответно го нахраних и си поспахме двамата почти 2 часа Twisted Evil
Преди малко му направих чай на Хип за добър сън и си пийна повече от 10 мл, явно му хареса...като не иска да пие вода изобщо се принудих с чая #Crazy

Утре едни колежки ще ми идват на гости, та до сега оправях тук и приготвях разни неща Laughing
Деска, честита прическа Hug За изтощението, аз пия витамини + си правих маската с тривитаминол и косата ми е екстра (да чукна на дърво) Praynig Grinning

Уффф и ние имаме мухъл, писна ми от него #Cussing out Това е трета зима на къщата, не знам защо все още има.....
Стана време за къпане, изчезвам, лека за сега Hug

# 752
  • Мнения: 4 370
Ние изпразнувахме РД на племенника. Много весело се получи, нищо че по раничко приключихме. То с бебета няма как!

Никола като види че ядем и независимо дали е сукал малко преди това си иска.  Crazy Чудя се какво да му давам в такива ситуации. Засега спасявам положението с краставица и коричка хляб. То така направо си вечеря, но какво да го правя. И краставицата не е сезонна... но не ми се иска на бисквити да кара. Ако имате идеи , казвайте!

# 753
  • Мнения: 84


Накри, според мен е по-опасно за неваксинираните деца да са сред ваксинирани.

Aми защо не ги ваксинират тогава? newsm78
За мухала, Деска, нас ни спасява само тази машина дет дърпа мухал. Всеки ден се събира сумати вода, но ние сме до морето и е ужас. ooooh! Ето днес свършиха да боядисват и вече по друг въздух. Искам снимки на прическата. Crossing Arms Аз се чудя дали кестенява да се направя и да спра с боите. newsm78
Зверче ха дано и тази нощ поспите така хубаво. Hug
Бг тати много разходки правите, как ви завиждам само. Rolling Eyes
Цвети, сигурно сте излезли вече, но аз все пак приятна вечер с МТ ти желая. Hug
Днес всички скиторите много. Laughing И аз излизах обаче. Party Ходихме да поръчаме тортата за Криси и всичко останало. Всичко ми е готово вече, само да изчистя от ремонта остана и всичко е ТОП. Sunglasses А липсват цели 10 дни... Mr. Green Но аз така харесвам всичко рано, рано да си приготвям и да не чакам последния момент.

# 754
  • Мнения: 90
Здравейте,момичета!
Да не натоварвам темата,че сме и без друго на 51стр...
Вова,честит рожден ден,мила  Hug Много здраве и хубави емоции!
Гледам,изтървали сме Пеперудата  Grinning Честито,мого любов и разбирателство ви желая!
Честити зъбчета на озъбените бебчета  Hug
За мухъла - ние също имаме.Вече съм убедена,че колкото повече се изолира дома(дограма,изолации инт),толкова повече мухъл има.
Иначе набързо - Надя е с ужасна влажна кашлица и много сополи.От вчера е на АБ,а днес вече и аз съм сополива,ама то с помпата що нейни сополи влязоха в мойта уста...само се моля тази одисея с болестите да приключва,че незнам на кой свят се намирам вече.
Хубава и спокойна вечер от мен   bouquet

# 755
  • Мнения: 4 411
Накри, то не е специална прическа де. Постригано изслишното и издухана. Все пак е по-различно от всекидневното  Hug
Иначе не ги ваксинират някои деца, защото ваксините са си тежички. И когато някое дете има проблем много трудно понася ваксините, а се случва да има и доста неприятни странични реакции.
А пък такава машина имат нашите и наистина им върши чудесна работа за влагата. Тук все още не ми е потрябвала, но ако видя,че става наложително ще купуваме.

Лека и спокойна вечер и от мен.

# 756
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ (все още сме днес Simple Smile 14.)

Честити зъбчета!

ПЕПЕРУДКА, честито, слънчево момиче- бъдете влюбени и много щастливи, живейте в разбирателство, доверие и уважение!

ВОВА, честит рожден ден, бъди много щастлива!

МИСИ, мила, ужасно е, дано скоро се оправят нещата!

ДИДОЛИНКА, дано Надето скоро оздравее и повече да не се разболява никой вкъщи Praynig

ДЕСКА, честита прическа!

За всички останали-  Hug Heart Eyes

ЦВЕТИ, много голяма тази госпожица, бре  bouquet Не знам и ти как издържаш все без МТ Hug

# 757

Общи условия

Активация на акаунт