ФЕВРУАРСКИ рожден ден наближава, голям купон се очертава (40)

  • 24 304
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 818
Добър ви ден!   bouquet
Коте, благодарско за темичката   bouquet
Танче  Hug
Теди  Hug
Далче, честита ти коледна придобивка! Радвам се, че са ви били недобре светнати обирджийте, че иначе лошо...  Rolling Eyes Дано не ви се случва никога повече  Hug
Мери, аз бих добавила и името Рада. Може да е старо, но на мен много ми харесва. Така де, като гледам лентичката, имаш едни 3 месеца да се преправиш още 24 пъти  Hug И на мен много ми харесва Радост, така че... абе ако искаш, спрете се с миОто на две имена. Аз така направих с Калина и като я погледнах реши на какво ми прилича повече  hahaha Другият ми избор беше Анна.  Peace
Веси, добре сте си дошли в БГ  Hug
Ника, съжалявам, че не можахте да го прескочите АБ. При нас никой не се спаси, и аз, и Софи и Калинка пихме. Калинка днес ѝ е последен ден, Софи мисля да го попие още, че не ме кефи как кашля, а на мен - утре ми е последния ден. Не ми пречи на новогодишното и коледното пиене - мама ми позволи чаша вино, защото засилвало концентрацията на Аугментина в кръвта  Mr. Green Та ако на някого му се налага да пие на фона на Аугментин, да знае какво се случва.  Whistling
По Анкетата - не гласувах, не знам, не мога да преценя. От една страна всичко, което исках постигнахме, от друга - ми аз си бях вкъщи и сякаш кой знае какво за постигане нямаше  Thinking Но да кажем, че съм доволна, да не го удрям на песимизъм и на максимализъм  Laughing
Пухи, дано шефката ти ти даде полагащата ти се по закон отпуска. Стискам палци, все пак за 2 години са си 40 дни, а това са си още 2 месеца със Сисето  Hug
На нас, пък,  ни се спука кранчето на едната батерия на мивката.  Crazy МиОто скокна до мосю Бриколаж да купи кранче, имаше, ама се оказа, че трябвало някакъв специален ключ, за да стане, та сега отиде повторно пак до там. Вече движението е сериозно, кой знае колко време ще кисне в задръстването. Поне благодаря на Бога, че е сръчен и не се налага спешно да търся водопроводчик, че това последното, ако беше факт, щеше да ме докара до бясна лудост и отчаяние!  #2gunfire
Момичета, ако не се засечем утре - весело посрещане на Новата 2012! Нека ви донесе много здраве, много успехи и сбъднати мечти! Наздраве!  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Относно равносметката за годината - и аз като Слънч не правих нищо особено, висях си вкъщи. не съм имала никакви конкретни цели, съответно не мога да определя като успешна или не годината.  Thinking Хубавото е, че позаслабнах леко.
Слънч, Калина си е Калина отвсекъде, в никакъв случай не би и прилягало Анна!  Crazy Аугументин казаха, че е най-подходящ и за Бо в случая, ама пустата алергия към него, та ся е на някакъв друг, Седакс,  на 24 часа еднократно, поне 7 дни.
Дано се справите с батерията, аз също не мога да си представя да викам майстори за квото и да е вкъщи, мъжо може да поправи и развали на практика всичко.  hahaha Майтапче, но ток, ВиК, плочки, шпакловка, замазка, тапети, боядисване, гипсокартон, монтаж на мебели... са все неща, които ги правим семейно и не ползваме платени услуги.  Peace


Неща да чувам за правене на палачинки тая година!  Joy И за яденето им също!  Joy От вчера май само това правя.
За НГ решихме пържолите да ги направим по предложения от вас начин в гювеча. Никога не съм ги правила така, но при тия продукти няма кво да се обърка мисля.  newsm78 Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 818
Ауу, Ника и Калина е на Седакс. МноУ съм впечатлена, това е първият и единственият АБ, който Калина понесе без разстройство, обриви, неразположения. На втория ден ѝ избистри сопола, абе супер е, майка ми каза, че е някакъв нов.  Peace

Аууу, Ника, как не те беше срам да кажеш, че не си постигнала кой знае какво! Ако бЕх отслабнала колкото тебе, щЕх да си ударя СССР-а в тавана, честна пионерска!  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
 Laughing
Да, тоя Седакс и на мен мноо ми го похвалиха, че никое чаве не се било продрискало от него и бил чистак нов.  Peace Бо принципно е запечен, тъй че не би ме уплашило малко разлабване мен.  Laughing И да съм го бухала отзад в долната страна на дроба с ръка, направена на "паничка", да излезнел секрета.  Crazy Crazy Ей ся, братче, ни знам дека е дроба, ни как да бухам - ще взема да му докарам някаква бъбречна криза от престараване... та това няма да го прилагам.

# 19
  • York
  • Мнения: 826
Здравейте мацки!
Да се сещате някоя изпитана рецепта за справяне с ухапване от комари? Снощи направо са изяли краченцата на Анетка  ooooh!

И аз не съм свършила кой знае какво тази година, за мое огромно съжаление. Догодина до амина повече  Whistling

Поздрави на всички от слънчева Доминикана!  Heart Eyes

# 20
  • До Балкана
  • Мнения: 100
  bouquet

# 21
  • Мнения: 70
Коте,Мери,мерси за темата и заглавието  bouquet

# 22
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
За комарите аз мажа с псило-балсам, но там едва ли ще има от къде да намериш, спирт също помага, поне да не я сърби.

Момичета пожелавам ви весело посрещане на новата година(ако немога утре да се включа, пък ако мога пак ще ви пожелая) айде и да не се напиете много  Laughing че децата на другия ден кой ще ги гледа.

Лека ви нощ!

# 23
  • Мнения: 219
 Heart Eyes Flowers Bouquet lovekiss

Чета ви, но нещо не смогвам да пиша...Добре сме, поне да не ни мислите.
Отивам да лягам, че вече нямам грам сила, всичко ми тежи, и ще пиша повече тия дни  Hug.

Ако не успея утре - весело посрещане на Нова година!!! Обичам виии!

# 24
  • София
  • Мнения: 110


Честит рожден ден на Калата! Да е здрав и много щастлив през следващата година! Кристинче, весел празник!  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 818
Добро утро Simple Smile

Честит рожден ден на Калата! Да е жив и здрав, много щастлив и да дава много поводи за гордост на мама и тати!


МиОто оправи кранчето, поне не тече  Peace
Юхче, благодарско за кафенцето  Hug
Понякога, ако имаш фенистил за мазане. Намалява сърбежа, по-бързо се разнася пъпката. Но се продава с рецепта и ако не си носиш, може да не успееш да го купиш. Репелентите също вършат работа, облекчават сърбежа - тука в БГ са познати Аутан, ОФФ! и на Чико има Занза но. Ментолов спирт също би ти свършил работа, а и отблъсква комарите. Дано намериш нещо от посочените  Hug
Ника, как е Бо? Аз чак тази сутрин стоплих какво питаш с биенето по гръбчето  Crazy Значи - гушваш го Бо да легне по коремче в/у теб - може да е седнал, може да е легнал. И барабаниш по гръбчето му. По принцип е хубаво да не е съвсем лекичко, нали не да го биеш, но малко натам отива работата. Crazy Това се прави, за да може секретите да се "откъснат" от дроба и по-леко да ги изкашля, при деца особено под 3 г е хубаво да се прави. Нямат толкова сила да изкашлят секрета и се мъчат, миличките.  Crazy
Рали, не се презорвай да стягаш празника! Полека, на почивки, а ако може и Емо да включиш - най-добре!  Hug
Аник, весело посрещане и на теб  Hug
Теди, как си днес?  Hug След всяка тъма следва изгев, нали знаеш Simple Smile Целувки за двете красавици! А за теб много  Hug Hug Hug Hug Hug
На всички ви желая весело посрещане на Новата година! Нека тя ни донесе много здраве, успехи, сбъднати мечти и много професионални успехи!
П.П. Вчера се чух с Мяу, добре са! Мяу каза, че ще се появи догодина, ама то ей го колко остана  Laughing

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро !

Кристинче,честит рожденник и тук !  Hug  Gift

Понякога
,ако не можеш да се сдобиеш с лекарства,аз препоръчвам изпитаното (от мен) мазане с вода+сол - облекчава бързо  !  Hug

Мъж ми няма да го съдят (засега  Rolling Eyes ) ,с дружни усилия онзи си погасил задълженията, сега почваме да го следим дали всеки месец си плаща кредита. А ние сме на НУЛА, цялата заплата на Жоро отиде при онзи.  Thinking Confused Та Новата година ще я посрещнем с празни джобчета  Mr. Green , дано да не ни върви така през цялата година.  Whistling

Весел празник!!!

# 27
  • Мнения: 307
Кристинче честит рожден ден на Калата!Да е здрав,много щастлив и много успял в живота!
Съни Hug Тоя няма ли да ви върне парите  #2gunfireКакви нагли хора има само #Cussing out Дано наистина нямате повече проблеми през Новата година Peace

Ако не успея после да пиша-Весело посрещане на Новата 2012 година! Hug Целувки за всички!
Тук вали страхотен сняг и вън е толкова красиво.Точно като по поръчка за празника! Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 6 011
ДУ!  Grinning
Честит рожден ден на прекрасния Калоян, да е здравичък и щастлив!   bouquet



Слънч, мерси, че питаш - ми добре е Бо. То добре, че го заведохме да го чуят, иначе съвсем не ми изглежда задръстен - мноооого малко кашля /5-6 пъти за целия ден/ и то влажно, но очевидно не може да изкашля всичко. Лигавиците и гърлото му също не показват някакво заболяване. Иначе лекарката ми показа как точно да го тупам, тя бая го поступа на място и доста изкашля там в кабинета, но честно казано туй не е за мен.  Mr. Green Гледах го тоя метод преди време по ТВ-то, тупаха така недоносени и други мънички бебчета, които основно лежат.
Я кажи за оная манджа - начукали сме кило пържоли със сол. Купила съм сметана за готвене 500 мл. Чудя се дали цялата сметана да я слагам? Взела съм топено сирене с подправки някакво.
Понякога, май всичко за след-комаро-ухапване ти е изброено, ма аз да си кажа, че баш в тоя момент неам нищо против да ме ядат комари, не студ!  Mr. Green Hug
Съниии, нямам думи, много ме е яд за вас!  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 818
Ами Ника, сложи я цялата Simple Smile Ама аз обичам да има повечко сос, а и така увира месото и стават по-крехки  Peace

Съни, ти ми напомняш за една ситуация, около моята леля. Тя е супер добър човек и всички ѝ се качват на главата по тоз повод. Та беше тя станала поръчител на колежка, както и още няколко нейни колежки, там колкото са се искали. Въпросната дама отишла на работа в Гърция и съвсем пропуснала да си плаща кредита. Разбира се, от банката хващат поръчителите. И им удържаха 1-2-3 месеца. Накрая, съпругът на едната от другите поръчителки, до такава степен вбесен, издирил из града за тия 3 месеца родителите на въпросната - възрастнни хорица, при които се оказа, че настанено за отглеждане и детето на въпросната. Та тоз човечец, се обадил по телефона на възрастните и помолил да ѝ предадат, че ако до 2 седмици кредита не е изцяло погасен, то да знае, че ще си получи детето разфасовано на части. Едва ли е щял да направи нещо такова, но е факт, че след 2 дни въпросната набързо намери пари и им възтанови всичко до стотинка, включително и на банката. Не одобрявам подхода, но явно има изключително нагли хора, които са си разчитали, че друг ще им плаща заемите. Та Съни, ако се налага и по-крути мерки ще трябва да се вземат при вас. Дано не се налага, де!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт