Получихте ли Коледна премия?

  • 9 119
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 465
Не за първи от път от 12 години насам, но взехме аванс за декември и заплата за ноември на 27.12, така че има светлина в тунела Mr. Green.
Всъщност сме изработили маса пари, но възложителите "забравят" да ги платят с месеци, така че и шефовете ми в чудо са се видяли....цъкащата бомба около болшинството от фирмите....

# 16
  • Мнения: X
За първа година не ни дадоха нищо допълнително по Коледа. И парти нямаше. Затова пък шефовете ни дадоха "свободно" от 23-ти и това няма да се брои към годишния отпуск . Или поне така казаха. Платиха ни и заплатите за декември, което трябваше да направят през януари.
Нищо не се е променило във фирмата за последната година, но този път така. Побългариха се и те.  Confused

# 17
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Да, още една заплата  Simple Smile

# 18
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
 И при мен за Коледа 13-та заплата (8 500Е ) Wink . Обаче яко бачкане по празниците.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да.
Но отговорът ми го няма в анкетата.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 024
Не за съжаление и освен това оставам скоро без работа. Годината завършва лошо, дано през следващата имам доста късмет - ще ми е нужен.

# 21
  • Мнения: 6 993
Не, но не съм и очаквала, съответно не съм разочарована.
Получих обаче изненадващ страхотен личен подарък от фирмата за около 400 лв.

# 22
  • София
  • Мнения: 903
Да, 13-та заплата + още 200 лв. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 416
Абе хора в кои сектори работите,че и по 13-та заплата + още пари.....

# 24
  • София
  • Мнения: 4 253
Взех 13. заплата, премии/бонуси се дават по друго време и и не на всеки.

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Абе хора в кои сектори работите,че и по 13-та заплата + още пари.....
Аз работя в образованието, но това не означава, че всички в тази сфера са получили нещо. Зависи от ръководителя, от бюджета, изпълнението и управлението на средствата през годината.

# 26
  • Мнения: 4 841
Получих. Очаквано, винаги в края на годината има премии. Сумата не е обвързана със заплатата, а с личните постижения на всеки и с позицията, която заема - някои получават 100-200 лв, други - много повече. Важното е, че всеки получава според приноса си.

Работя в реална икономика, частен сектор.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 269
Не, но получих намаление на отпуската за 2012 г. След НГ очаквам и намаление на общия си доход.

Весело посрещане на новата година на всички Simple Smile

# 28
# 29
  • Мнения: 192
Аз съм още по майчинство, но мъжо.... Не са му дали още заплатата за октомври, та изобщо и не мислим за надбавки. Е*ана работа си е нашата мила родина...

Общи условия

Активация на акаунт