Иийт Озшенер в "КРАЙ" и "Езел" * Yiğit Özşener / SON / Ezel - тема 102

  • 39 255
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 234
Бланка, Лакуна, Късметче, с един замах разчупихте леда  bouquet Heart Eyes

# 662
  • Мнения: 3
Бланка, Лакуна, Късметче, благодаря ви!  bouquet

# 663
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060

Еххх каква добра новина.Бланка , Лакунка , Късметче искрени благодарности.Да сте живи и здрави и благодаря за положения труд  newsm20 newsm20 Hands Clap Hands Clap

# 664
  • Мнения: 6
Момичета,благодаря ви,че не ни изоставихте и споделяте с нас този невероятно интригуващ филм!

Току-що изгледах 2 епизод и съм пълна с въпроси.Байрактаров и компания надминаха и Агата Кристи - толкоз мистерия ,толкоз нещо.Да не говорим,че смяната на годините ме ошашави и май трябва да си направя хронологична подредба на епизода,та белким нещо ми просветне.Не че се надявам ,де!Май в голямата мистерия са замесени всички с изключение на Айлийн.Само че каква е загадката?!

# 665
  • Мнения: 712
Огромно Благодаря за преведените серии на SON !  bouquet  bouquet  bouquet

# 666
  • Мнения: 0
момичета, прекрасни сте! newsm51

# 667
  • Мнения: 534
Благодаря за преведения 2-ри епизод на SON   bouquet

# 668
  • Мнения: 0
Лакуна , Бланка , Късметче Благодаря много , много  Hug Heart Eyes

SON - Marie Claire Photo Shooting (February 2012)

">#![/video]

# 669
  • Мнения: 0
Son 4.Bölüm Fragmanı



Патрона и той по иранските сокаци  newsm78

# 670
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
dajoan мерси за фрагма  bouquet
Боже имам чувството че вместо с всяка изминала серия да се разплита кълбото то все повече се заплита.Изникват все повече и повече въпроси  newsm78.Как ще оправим всичко само за 25 серии не знам

# 671
  • Мнения: 1
Да , Селим се разхожда по иранските сокаци , обаче , това е станало през 2004г. , след като е заминал  за там , да помага на пострадали от земетресение (заради това се карат с Айлин в трети епизод  Wink ) .
Селим и Лейля , явно там се виждат за първи път и  се запознават   Sunglasses
Там се е запознал някакси и с Маджид

То май в този сериал  ще се окаже , че всеки познава всеки по- един или друг начин и всичко е навързано по странен начин  #Crazy  Laughing

# 672
  • Мнения: 0
Сигурно е така както казваш , но аз няма от къде да го зная поне за сега  Rolling Eyes  По късно ще гледам втори еп. с превод  Hug

Не разбирам от фрагмана , коя е бременна , и дали това е реплика  в миналото  Thinking Thinking Както и възрастната дама , кога и защо казва на Айлин да се откаже от бебето  и от Селим  Thinking ако съм разшифровала правилно  Mr. Green

# 673
  • Мнения: 267
Благодаря и от мен ! Труда ви е безценен!  newsm10 smile3501 smile3525

Какво ли щяхме да правим без вас. Ако един ден ни оставите на дублажите и епизодчтата по 42-44 минути на скапаните ни родни телевизии.....наистина ще бъде "КРАЙ" newsm45 smile3511



Еххх каква добра новина.Бланка , Лакунка , Късметче искрени благодарности.Да сте живи и здрави и благодаря за положения труд  newsm20 newsm20 Hands Clap Hands Clap

# 674
  • Мнения: 234
Първо да не забравя да благодаря и на anna3com и на  seleya, видях,че са помагали, за да можем ние да сме в час.   bouquet
Вярно всички са навързани като свински черва.Какво имаме:

Асъм ,жена му Айшен и дъщеря им Селин.
Селин ,приятелка на Айлин'
Селин връзка с Маджит в Аанкара.
Маджит -среща с Кудрет 2010 в Иран , оттам Кудрет среща с Лейля и детето.
Асъм среща с Али аби  1995 и после-1999- разговор за Кристина.
Асъм среща с Джевдет -уж колекционер.
Али аби среща с Нихат(който дал кръв за жена му)1999, след срещата с  отива в болницата.Защо се ядоса Нихат, с чайовете!!!
Фериде, - найстина ли е загубила детето, не се споменава в кой месец е.
Музо, разговор с Алев- Ако не успееш да намериш Селим ще видиш зор--защо!!!
Алев към Халил- Много добре знаеш защо, не се прави на ударен! - Какво крият?!
Косата, отрязана от детето- ясно ще се изследва.Въпросът е защо се търси съвместимост и с  каква цел.За момент ми хрумна нещо за донорство ,освен бащинството, но едва ли
Разбира се колите.- видяхме в 3 еп. още една.

Това е хронологията в общи линии.Може би в 3 еп. са дали някои пояснения.

 

Последна редакция: чт, 26 яну 2012, 18:02 от nikita1

Общи условия

Активация на акаунт