КГБ=Клуб на Готините Баби - 118

  • 53 926
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 77

Здравейте!  Hug
То няма никой, ама да поздравя възпитано! Laughing
Къде ли сте в този студ!
Темата ще отиде на втора страница!
При нас ТВ-то показва, че навън е минус 6 градуса, има не много силен вятър, но поне не вали! Mr. Green

Диляна отиде на кафе, наблизо в приятелка, обеща да отидем до магазина на СВА , в квартала ни, хем малко да на пазарим, хем и да хапнем по една пица "между хората", но не е много сигурно, зависи кога ще се прибере, те сладките приказки нямат край!!! tooth
Така, че може утре, понеже съм на репетиция, да на пазаря туй-онуй! Joy

Чао, до после! 55


Аааааа, докато съм писала, има "кацнали на клона"! ДОБРЕ ДОШЛИ, ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!  Laughing
 

# 676
  • София
  • Мнения: 16 198
Тук съм, подстригана съм вече.
Ходих при Ани, после се помотах из Студ. град. По обяд тук беше слънчево, приятно та използвах времето. После докато хапнем с Пламен и денят мина.
Сега той спи, аз подпуках Езел на Нова плей. Нали вечер са по едно и също време със сериала на БТВ и няма как.
Яжке, хареса ли ти филмчето?

# 677
  • Мнения: 7 473
            Танче,нас ни няма , ама гледам на черешата новички! Laughing Хайде,момичета,скачайте! Wink
            Айша,даде ми добра идея за Езел,че и аз през ден мога да поглеждам на плюсовете!Завиждам за прическата и честито!Добре,че си имаш коафьор та нямаш поне тази грижа.Аз съм за подстригване и боядисване,ама в тоя студ не мож ме изкара от дома,та какво остава до фризьор да отида.Явно ще стане през март с магаретата! Mr. Green
         

# 678
  • София
  • Мнения: 16 198
Дидиа, като решиш ще запишем час при Ани. Не, че е реклама - умее си детето.

# 679
  • Мнения: 7 473
           Айша, и аз искам при Ани и нека стане по-топличко и ще се разберем.Последния път така ми развалиха  прическата,която обикновенно си нося,че се бях подстригала на 2 см. LaughingТа сега не смея да отида там където си ходех и съм решила при Ането.
          Янче,ЩО повися на клона пък не писа! Laughing Не ни каза Анджи какви ги е наприказвала  и как се гледате с нея!Да я нацелуваш от мен! Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 77

Айша, честита прическа!  Hug
Аз вчера изгледах Езел, че нали съвпада времето на излъчване с Пепел от рози, но не го намерих озвучен на български, а преведен, та го четох. Ама нали съм свикнала с първия начин, докато прочета, сменила се картината и направо казано- не ми беше кеф!
Не те помолих за линк, че ми беше неудобно да те заангажирам, обаче, като прочетох, че го гледаш и ти, ако е озвучен на български, срам-не срам ще те помоля за линка! Heart Eyes
Изгледах четири серии, хареса ми.

Дидия, нови-стари, избягаха от клона!!! Laughing
Май Янушка е била допусната за кратко на компа, та и тя не се обади!
А с Мимито какво стана, сигурно се е прибрала от Бургас? newsm78


Дилянка се прибра, отивам да се приготвя за СВА и пица! eat

Чао, до после!
  55

# 681
  • Мнения: 2 099
Ефоооо! Ами аз дори подремнах! С мъка си отварям очите и си затварям устата от прозявки. Сега отивам да правя банички с пиле и с гъби, за утрешния скромен купон.

 cook cook

# 682
  • София
  • Мнения: 16 198
Танита, влизаш в сайта на Нова тв, там има секция Нова плей - качват доста предавания и филми.
Иска регистрация, но може и да се влиза с Фейсбук профила.
После вътре намираш филма и се абонираш за него. Качват ги след излъчването и се пази 1 месец.
http://play.novatv.bg/.
а това е линк към самия филм, но не знам дали при тебе ще се отвори - нали е с моята регистр.
http://play.novatv.bg/play/263545/?autostart=true
Ако гледаш Любов и наказание по Диема - има го също.

# 683
  • София
  • Мнения: 2 675
Ето съм. И аз бях планирала да поспя, но не ми се удаде, не мога. А и се занимавах къде, къде с по-приятни неща. Като подпуках едни ми ти филми, стари от вчера още. А днес гледахме с Влади "Приключенията на Лукчо" - много готини филмчета от детството на моето дете. И им се кефим и аз с внучето.  Laughing А после, после пак филм - Стъпки в пясъка - български, много ми хареса. Решила съм да изгледам всички по-нови български фирми. Ами, те никак не са лоши се оказва. Пък и да ги видя младите актьори - много от тях само в театър съм ги гледала.

Гледам, че за фризьори си говорите. И аз съм за подстригване и съм си заплюла един ваучер, ама ще видя кога ще го ползвам. Айша, честита ти прическа, сигурна съм, че си докара добре. Трябва пак да ми обясниш къде точно е Ани, че аз нали сега работя близо до Студентски град, та като се затопли може да я посетя и аз.  Heart Eyes

И аз не съм си показвала днес носа, по обяд грееше едно слънчице, ама ние с детето и деди вкъщи. Нали е болничко и не смеем да го водим. Затова пък тук му угаждаме каквото си пожелае.

Здравче, пак измисля нещо по-така извъртяно. Давай рецептите за тез хубавини и ние да ги правим.
Апроро, изгледах с кеф и Калоянчев. Голяма скица!

Хайде, със здраве.  Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 1 250
Привет и от мен.При нас навън беше топличко и приятничко, вътре студенко, но с климатика е добре. Най сетне всички, да чукна на дърво, се върнаха на работа, училище, ДГ. Днес големите си получиха първите свидетелства, ами освен да се поизфукам нищо друго не ми остава, да са ни живи и здрави слънчицата.

Здравче,  така се смях на разказа на Калоянчев за немския, че ме заболя плешката JoyТа покрай този клип разгледах и други подобни, голям, разтоварващ смях падна.Видяхте ли във Феисбук клипа "Извинение", пратих го и по меилите на тези които нямат ФБ.Напишете си имената на латиница и се наслаждавайте Hug Hug

# 685
  • София
  • Мнения: 2 675
Eй, Каролинче, забравих  Embarassed. Много ти благодаря за Извинението и за рисуванетоHug Него (рисуването, де) съм го оставила за утре, деди ще занимава Влади.  Heart Eyes

Аз продължавам с матарона гледане на ТВ - в момента съм на концерта на Пинк Флойд (любими).

# 686
  • Мнения: 1 250
Момичета да ви попитам, преди време писахте как се прави жито.Днес имаше в магазина на промоция и аз да ме се мина купих, но като не знам как се прави EmbarassedЕдно време работех над църквицата до попското и от там колежките купуваха и го хвалеха.Изобщо какво се прави от жито освен сладката версия newsm78 newsm78

# 687
  • Мнения: 7 473
            Каролин,аз не съм специалист по житото,а и не съм му фен във никакъв вид освен смлян и на тестени изделия! Laughing Ще ти кажа какво дават в ДГ /по програмата за здравословно хранене/ - в някои от супите заменят ориза с жито.Напр.супата със сирене и праз,ориз - сега е сирене праз и жито.Между другото е по-хубава от тази с ориза.Също така правят нещо като макарони на фурна,но вместо макарони е сварено жито  и след това е заляно с яйца и мляко и е запечено във фурна.Пак е вкусно стига да убедиш децата да го хапнат ,защото те и макарони на фурна не ядат.Във всички супи съм виждала замяна на ориза с жито,както и в някои ястия.Това от мен за житото. Laughing

# 688
  • Мнения: 1 250
Дидия Simple Smile и аз съм така със житото.Не е било никога в менюто Embarassed.Но и за супа не става, че моите си знаят само прословутия пилешки бульон където се разрешава за поднасяне само морков ( за най малкия)картоф за най големия и парченца пиле за средния и само фиде,другите зеленчуци предварително дискретно изчезват  Simple Smileднес преди поднасяне хвърлих и шепа ситно нарязан магданоз, но не изреагираха, мина номера newsm78.А ориз никога, ама никога не слагам в супа, като дете бях в болница и от тогава супа с ориз е абсолютно табу Close Sick

Но сега видях рецептите на Янка и Рамона и ми харесаха Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 4 179
Айша, честита ти прическа. Не се и съмнявам в способностите на Ани.

Относно житото го ям само сварено. Не мога да си представя да го заменям с ориз, но всичко е въпрос на навик.

Общи условия

Активация на акаунт