Нова Година - нов късмет ! Клюки - зимни , снежни , но не безнадеждни - 25

  • 17 359
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 214
Нашият щеше да я гледа от вчера на обяд до днес вечерта. Сутринта пак искала мама и вече я доведе. Какво да го правиш. И да му кажа какво мисля по въпроса по-зле става.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 477
diani81, зависи колко е голяма дъщеря ти. Ако е 4-5 годишна тръшкането е зловещо погледнато отстрани. И затова БНД по най-лесния начин ти я води.
При нас е добре, че БНД не я взима при него за цял ден....мисля, че новата му жена никак не гори от ентусиазъм да й идват на гости. А и моята дъщеря не искала да гледа някаква си мащеха, която нищо не можела да й каже  Grinning Grinning Grinning
Та затова при нас се ходи при баба/дядо и баща й ако иска остава там за един ден....Тръгнаха вече и сега един час ще съм на тръни докато разбера, че са пристигнали  ooooh! ooooh!

# 17
  • Мнения: 6 214
diani81, зависи колко е голяма дъщеря ти. Ако е 4-5 годишна тръшкането е зловещо погледнато отстрани. И затова БНД по най-лесния начин ти я води.
При нас е добре, че БНД не я взима при него за цял ден....мисля, че новата му жена никак не гори от ентусиазъм да й идват на гости. А и моята дъщеря не искала да гледа някаква си мащеха, която нищо не можела да й каже  Grinning Grinning Grinning
Та затова при нас се ходи при баба/дядо и баща й ако иска остава там за един ден....Тръгнаха вече и сега един час ще съм на тръни докато разбера, че са пристигнали  ooooh! ooooh!
Да, сега ще направи 4.
Тя и на мен ми се тръшка, но аз си намирам начин да я успокоя. За него и за майка му най-лесно е "много ми е свидно, не мога да го гледам така детето". Чувствителни го играят, сети ли се те. На мен малката като ми каже "искам тате да е при нас", питат ли ме как се чувствам.

# 18
  • Мнения: 897


Ех нашата шейна май няма да влезе в употреба тая зима.
То не, че беше за шейна на този склон по леда. Но пък детето се нарадва много. Попързаляхме се, отидахме на гости, където дойде една негова наборка и с девете деца излязахме на вън. Няма такъв кеф.

Гледам за татковци си говорите. Ние с малкия решихме, че нашия вече не съществува. Т.е. аз го реших, след като от три месеца не се е обаждал. Че и аз на тях. Съответно и свекърва ми дори не изяви желание да го види, освен да ми звънне по телефона да ми каже да не се притеснявам, не била забравила детето. И за него била приготвила "подаръчно пликче", както за всички други деца. А... и да ми се похвали къде ще води внуците си да посрещнат новата година. Тя май и затова се обади, де. Та повече не звънна.  Laughing Живи из драви, аз приключих с тази история, освен финансовата част. И да ви кажа сега ми е доста по-леко да приемам нещата. Йок тати и рода.

Дано новата година е успешна за мен. И си уредя така забатачените неща.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 477
diani81, значи сте си точно във възрастта на манипулациите....Ама остави ги разните БНД+роднини....Като върнат детенце, благодариш и караш БНД да затвори вратата от външната страна! Laughing Laughing Laughing
Моята щерка е пристигнала, мама се успокои...и е време да помързелува с 2 гигабайта, дръпнати филми  Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 910
Честита нова година, момичета
Желая ви много щастие, здраве и късмет

# 21
  • Мнения: 1 931
Добро утро. Нашият БНД вчера се обади да честити.  Донесе подаръци към 16.12, но вече са забравени, на същият ден ги сложиха в кашона  със всички играчки. Децата са вече големи и не им са нужни такива подаръци, но както и да е . Казах му го и ще видим за следващият път.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 349
Добро утро и от мен! Днес отното е слънчев и усмихна ден!


# 23
  • Мнения: 54 436
Добро утро ! Grinning
Голям студ беше сутринта , добре , че поне грее слънце ! Heart Eyes

Нашия БНД се обади вчера .
Оказа се , че бил пратил смс на детето , но тя си е сложила телефона на вибрация и изобщо не го е погледнала .
Но не я взе , защото тя каза , че имаме гости и не може .

# 24
  • София
  • Мнения: 1 124
Честита Нова 2012 Година, дано тя бъде по-благосклонна към нас от към здраве, пари, щастие и любов.

Happy mama, супер тема а заглавието е  Heart Eyes

Сутринта и аз брах студ брррррр

Моите деца се върнаха от БНД на 29 и от него ни кост ни вест, камо ли да честити новата година  hahaha. Но, да Ви питам Вашите деца като се върнат от БНД и те ли са толкова хипер активни, мрънкащи и цупещи се за всичко, а малката реве за всяко нещо, ей луднах  Crazy. Нямат респект към мен и родителското ми тяло след всяко завръщане у дома, тамън си станат пак добрички и послушни и като ги вземе, ареее всичко пак наново. А и друг проблем, нашия БНД се е родил с компютъра в ....... и всеки път като ги вземе, Ева ми се хвали, че тати има нова игра, и после у дома само на компютър иска да виси и игри да и търся. А като кажа не, няма, получавам отговор - Това е най-гадния ми ден с вас, само ми се карате  ooooh!. Ох оплаках се  Embarassed. Само моля за съвет как се справяте с емоциите от връщането им от БНД  Crazy.

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Честита Нова 2012   Hug
Ние се завърнахме в София, аз съм отпуска тази седмица. Laughing
Децата са добре, доволни и щастливи - много подаръци, много чудо.
Очаква се БНД да ги вземе утре, те чакат с нетърпение.

# 26
  • Мнения: 931
Здравейте и за много години. Започна и работната седмица за съжаление. Толкова хубаво ми беше вкъщи - разходки с малката, правене на сладки, мързелуване. newsm53 newsm53 newsm53.
Е, трябва и да се работи, няма как. Аз искам да се похваля - този месец със сестра ми ще си направим агенция за преводи. Омръзна ми да работя за някого и да ме цакат, стискайте палци да ни потръгне.
Между другото веднага след регистрацията ще търсим преводачи на хонорар, така че ако някой има желание да работи това нека да ми пише на лични. Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 6 477
Furia, дребната като се върне от другите баба/дядо ми трябваха преди поне 5-6 дни докато я вкарам в режим. Непрестанно ми повтаряше как там можело това или онова, а тук - защо да не можело....Сега вече е по-голяма и правилата вече са й ясни.

Казвате днес студ било....аз само за малко отворих вратата на балкона да пусна чистия въздух, та не разбрах колко е зимно Wink Wink Wink
А и продължавам с гигабайтите неизгледани филми и непрочетени книги....до утре имам ваканция и от дребната, та бързам да наваксам с мързела Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 1 128
Furia, мен ме чака същото. Дребната утре най-после се връща след 10 дневен престой при БНД, така се затъжих за нея, и хем ми е едно еуфорично, хем ми е напрегнато, защото знам какво ще е - инати, тръшкане за всяко нещо, цупене, реване с повод и без повод ....  не знам и аз как ще се оправям.

# 29
  • Мнения: 931
При нас е същото - дори и след еднодневно посещение при БНД малката се връща раздразнителна и капризна. Аз си го обяснявам със стреса от смяната на обстановката. Очаквам да дойде и момента, в който ще започне да казва неща от рода: ама татко ми позволява, а ти защо не ми позволяваш?

Общи условия

Активация на акаунт