Моля ви, помогнете - как да отпуша тоалетната

  • 22 377
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 312
Махаш маншона на тоалетната чиния и ароматизатора е заседнал на края на тоалетната чиния.А за 120 лв направо нов моноблок човек ще си купи.
Два пъти съм го прилагала сама-също докато чистих тоалетната падна вътре ароматизатора.
И двата пъти успешно.
Сега сме с вградено казанче обаче и не ми се мисли какво ще правя ако се запуши.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 742
Сега само имаш 2 гайки да развиеш ако случайно се запуши тоалетната чиния.

# 17
  • Мнения: 4
Хммм това си е проблем newsm78 #Crazy
Тоалетна се отпушва най-лесно с пиратка ....

# 18
  • Мнения: 448
Или ръчна граната.

# 19
  • Мнения: 7 803
от опит знам, че най-лесно и безпроблемно става като викнеш фирма. всеки неуспешен твой опит може да утежни положението, независимо дали става въпрос за тоалетна, сифон или канал. след прилагането на какви ли не магийки, канала ми се запуши още повече  #Cussing out обаче останах очарована колко бързо и лесно го направи майстора. за отпушване на канали си имат разни инструменти, а и са го правили по-често от мен. та моя опит е с фирма Дитрос. канализация

# 20
  • Мнения: 0
Аз и баща ми веднъж се опитахме с подръчни средства да отпушим нашата тоалетна - нищо не стана Sad После се разрових из интернет да потърся някоя качествена фирма и се спрях на тази: http://avariq.com/ Хората се отзоваха сравнително бързичко и ми отпушиха тоалетната. Оттогава не съм имала проблеми с нея и много се радвам

Общи условия

Активация на акаунт