Спамо-чат:Първите дни на ново начало/02.01-08.01.2012г./

  • 30 023
  • 2 340
  •   1
Отговори
# 2 325
  • Мнения: 1
 Joy Joy Joy

Тя :скъпи ,искам нещо малко дето за 5 секунди вдига 100
Той:скъпа ...ами да ти купя кантар

# 2 326
  • София
  • Мнения: 819
- Скъпи, имам нужда от нов килим!
- О, я си карай метлата и не ме занимавай!!!

# 2 327
  • София
  • Мнения: 819
В самолет на съседни седалки седят господин и момиченце. Господинът казал: - " Какво ще кажеш да си поговорим за да мине по-бързо времето? - " Добре, казало момиченцето, затваряйки току що отворена книга, за какво искате да говорим? -" Ами, нека да поговорим за нещо интересно... например за атомната физика..." - казал мъжът подсмихвайки се надменно... - " Съгласна съм, но първо искам да попитам нещо: Една крава, един кон и една овца ядат една и съща храна - трева , но имат различно ако... Овцата прави топчета, кравата голяма купчина, а конят сушени топки... Как си обяснявате този феномен? -"Идея си нямам.." - казал господинът изумен от интелигентността на момиченцето - " Тогава как искате да говорим за атомна физика като Вие дори от лайна не разбирате нищо? " отговорило момиченцето.

# 2 328
  • Мнения: 15 619
 hahaha
Последният тресе.  Mr. Green

# 2 329
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Хареса миииииии... hahaha Joy Joy Joy

# 2 330
  • Мнения: 1 446
Мари,избира си от www.sportsdirect.com и ми давате линкове тук на лични,заедно с номер и цвят.
После Ви пращам сметка,на която ми изпращате паричкииииииииии. И те така. След седмица идват.

# 2 331
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Мерси Ред. Hug Heart Eyes

# 2 332
  • Мнения: 230
...диаметрално различно ми е,без привкус на телекенеза Crazy


 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
...ко се чешеш????
                Низ от обърканости ми шари из главата......нито пура с мак пуших,нито съм пила Thinking


п.п.,,,влизайки в Пд ме посрещна  голям развят триколЬор и почувствах гордост Crazy

# 2 333
  • Мнения: 6
Мацки, в Сряда/Четвъртък ще пускаме поръчка в Спортсдирект.

 newsm44 newsm44 newsm44   dancing dancing dancing kiss kiss kiss

# 2 334
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
То ся нещо няма много оферти в спортсдайрект. И аз все дебна. Някой ме излъга, че януари са най-големите разпродажби, ама курец.

# 2 335
  • Мнения: 230
Ред,караш ме да харча париииииииииииии......майко що со 'аресах....шЪ мЪ линчуват вече.....за едни галоши,що пари дадох...и ся Crazy

# 2 336
  • Мнения: 2 070
Ред, я кажи 44 номер на коя европейска номерация отговаря?

# 2 337
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Ъ, тя май почнала джануарската ве, баси аз оня ден гледах

# 2 338
  • Мнения: 230
Ред,ами 38 на кое отговаря...да знам....каВко да ти лисна на ЛС Mr. Green

# 2 339
  • Мнения: 15 619
Ред,ами 38 на кое отговаря...да знам....каВко да ти лисна на ЛС Mr. Green
РЕД, дай тука номерацията наша и тяхна, че да не те питаме през постинг...  Crazy И аз взех да се чудя, кой размер парцалки и кой номер пътъци на коя от ония цифри отговарят...
Па ако някой друг е наясно, да не се стеснява, да сподели с нас!  Grinning
П.П. Марче, казах ли ти аз...  Crazy Това диване загря.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт