Моля за отзиви за агенция Натали травъл

  • 8 000
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
Със семейството ми пътувахме /безпроблемно при това/ с тази агенция през април - 04.04 -09. 04. Движеха се по програма, техните ангажименти си бяха изпълнени, но...още тогава ми направи впечатление не добрата организация, пристигнахме в Кавалино /не точно Лидо, ама това не е проблем/, много рано и трябваше да обикаляме плажа няколко часа, докато ни почистят стаите. Имаше дребни недостатъци, но то не е възможно всичко да се планира, пък и ние сме си оправни. Нова е агенцията и вероятно има проблеми, защото иска с цени да се наложи на пазара.
Съчувствам на всички с провалени пътувания, задължително трябва да ви върнат парите и дори да платят обезщетение за пропилени надежди. Италия е прекрасна!!! отидете, начини има много, имам снимки от екскурзията, ако някой иска мога да покажа. 

# 16
  • София
  • Мнения: 1 832
И аз да се запиша в графата на чакащите пари - за Великден трябваше да сме на о. Закинтос с Натали травел. Отложиха екскурзията заради стачките в Гърция. До момента ме мотаят вече почти месец и не ми връщат парите. Не бяха ми се обадили и на мен. Аз им звъннах да попитам за телефон на екскурзовода и за автобуса и тогава ми казаха, че няма да има екскурзия. Като ми предложиха алтернатива, но не ми хареса.

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте, ние пътувахме на скоро до Халкиди с тази фирма и сме много доволни. Лятото на 2011 също ползвахме една от техните оферти до о-в Кефалония с моето семейство и мога да кажа, че е прекрасно място за почвка. До колкото разбирам от някой съфорумци тази екскурзия на 04.05 не се е провела незнайно защо...
може би са възникнали някакви проблеми по самата екскурзия, но това би трябвало да ви го съобщят по рано.

Пожелавам ви успех и всичко да е наред  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 1 832
Сега е време да похваля Натали травел. Както ми обещаха вчера по телефона, днес си получих парите за несъстоялата се екскурзията  до о. Закинтос за Великден, заради стачката на гърците.

# 19
  • Мнения: 0
И аз се включвам   Wink Аз и моят съпруг  пътуваме с тях, вече втора година . Миналата 2011 бяхме с ваучери за  Гърция о-в Кефалоня . Дамата в офиса така ме нави че не можех да откажа  Laughing и в интерес на истината прекарахме  страхотно а островът е невероятен .... хора .. там е прекрасно !!!  Hug имаше допълнителни екскурзии .. естествено срещу заплащане но разгледах целия остров че и Закинтос  Praynig  останахме доволни . Тази година пътувахме отново с тях за Италия 12.04  бяхме с голям автобус около 45 човека... и всичко беше точно с изключение на ужасното време .... не спря да вали .. А аз дори се бях подготвила за плаж ... Mr. Green . Според мен са точна фирма ....  и цените са им приемливи което е много важно  Simple Smile ... Пожелавам успех на всички  тук ...  !

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте ! И аз съм от тези на които по-най гаден начин беше провалена екскурзията до Италия за 04.05. Ние трябваше да пътуваме трима от семейството, при това бяхме заплатили цялата стойност на екскурзията дори и здравните застраховки. Сега чакам отговор от туроператора, да видим кога. Предлагам все пак, излъганите да влезем в контакт едни с други и да си търсим правата.   

# 21
  • Мнения: 387
Някой от групата за Италия успя ли да си върне парите? Аз все още се боря, тъй като нямам никакво желание да ходя във Венеция през зимата (както ми предложиха като алтернатива от фирмата)....

# 22
  • Мнения: 3
Здравейте,никога не използвайте услугите на Натали травел,семейна измамническа фирма. Закупихме си ваучери за почивката в Бенидорм от 3.09- 10.09. Самолетните билети ние трябваше да си осигуряваме до Валенсия и до последно ни уверяваше да не бързаме да ги купуваме защото в края на август ще ги вземем много евтини,това е подвеждане защото тя много добре знае в този период как стои въпроса с самолетните билети. Даниела една от собственичките дори до последния ден преди полета ни не се поинтересува кога,как и с какво ще се предвижваме.Оказа се,че от Валенсия до Бенидорм ако нямахме близки там нямаше как да се оправим.Второ в пакета имаше включени екскурзии,които не ги осъществихме защото тя не е платила на представителката която е във Валенсия. В договора е записано,че през цялото време ще има представител на български ,но тя също и затова не е платила.Искам непременно да се свържа с другите хора от Плевен,които също бяха измамени със самолетните билети и те в последния момент решиха да пътуват с Ивкони. Още много мога да пиша,но нека всички потърпевши да ги изобличим тези некадърници.

# 23
  • Мнения: 0
 Привет и от мен ! Случайно исках да вляза в сайта на " Натали Травел" за да си прегледам за последен път програмата по която ще пътувам за Нова Година и за съжаление се натъкнах на тези абсурдни публикации. Хора, това е една прекрасна фирма и страхотен екип, семейство което видимо прави невъзможното да удовлетвори желанията на клиентите си. Пътувала съм за Италия с тях миналата годинa, лятото бях на почивка на о-в Закинтос, беше прекрасно а сега отивам отново с тях за да посрещна Нова Година. И ако някой от екипа чете тези абсурдни, гадни и грозни публикации ще Ви кажа, давайте в същия дух, страхотни сте и Ви благодаря че ме правите част от Вас, създадохте страхотни спомени за мен и близките ми. Надявам се и сега да изкараме една незабравима Нова Година в Лутраки . Благодаря Ви че ви има !!!  Hug

# 24
  • Мнения: 10
Не пътувайте никога с Натали Травел! По-непрофесионална и по-некомпетентна туроператорска фирма не съм виждала никога досега! Пълна аматьорщнина на група случайни хора, събрани на роднински принцип. Бяхме на нова година с тях в Лутраки - Гърция. Цялото пътуване и целият престой бяха съпроводени с една камара неточности и неуредици. Нямаше никаква организация, нито програма. Всичко се променяше в последния момент. Настаняването по хотелите отне няколко часа. Тези хора идея си нямаха кой в кой хотел трябва да отседне. Всичко се преговаряше на момента и както се случи. Никой нищо не обясняваше и не знаеше. Очевидно и двете екскурзоводки бяха със сериозни вербални, комуникативни и всякакви други проблеми... Разбира се, за всеки има място под слънцето - но такива хора да ти организират екскурзия е истински кошмар и късане на нерви!
Върхът на безумието беше новогодишната нощ! Ресторантът (таверната) беше като огромен хамбар - около 500 - 600 човека, натъпкани плътно един до друг като сардели в кутия. Човек нито можеше нито да се обърне, нито да мръдне от мястото си. А за менюто да не говорим - представете си новогодишната вечеря без безалкохолно, без шампанско и без десерт!!! Виното пък не приличаше въобще на вино - и най-долнопробните кръчми у нас не си позволяват да предлагат подобно нещо! Освен това нямаше салата за всеки човек. Две чушки и едно парче сирене се  падаха на четирима души!!!   
Пътуването обратно за България отне 10 часа! Оказа се, че двама души са забравени в курорта!
Така че не се лъжете да ползвате услугите на тази фирма, ако искате да отидете някъде и да си прекарате добре!
Разбира се, с тях човек може да се забавлява само ако съумее да погледне от смешната страна на нещата! 

       

# 25
  • Мнения: 0
Супер си изкарахме на нова година в Лутраки и съм доволна. Хотела беше на ниво и страхотен, в стаите с камина и всички удобства. Новогодишната вечеря беше добра, можеше повече, но от таверната това меню предоставят.
До колкото за организацията, имаше малко разминаване, но това е нормално, като се има в предвид огромната група туристи и най вече, че е нова година и имаше малко напрежение, но пак казвам, това е нормално и се случва. Важното е, че си прекарахме добре Simple Smile
Направи ми впечатление, че голяма част от групата туристи бяха пълни селяндури, постоянно мрънкаха и искаха всичко да стане на момента и да им се угоди, ама това сме българите.......

Мога да кажа едно за Натали Травел, агенцията си е добра и се стараеше Simple Smile

Между другото, тези две госпожици, които са били ''забравени'', не бяха забравени, а просто те не искаха да тръгват и бяха заспали.... Добре че се качи шефката на хотела до стаята им, за да ги накара да се качат в автобуса : ))))

Последна редакция: пт, 04 яну 2013, 14:12 от Камелия75

# 26
  • Мнения: 10
Явно преждеговорившата клиентка на Натали Травел или е от самата агенция, или просто много рядко е пътувала в чужбина, за да има такива минималистични и занижени изисквания.
Неуредиците бяха изключително, ама изключително много! Но явно нямате никаква база за сравнение, което всъщност е доста тъжно...
И може би като цяло страната ни е на това дередже - защото хората като вас, които се примиряват с всякакви идиотщини, неуредици и най-вече  - с огромната некадърност - са прекалено много.
А колкото до селяните, които били мрънкали и били недоволни - помислете дали селското не е в това да се примиряваш с всяка идиотщина и с всяко безумие...
Всъщност, хората бяха прекалено толерантни към туроператорите. Защото ако това беше станало в някоя наистина европейска държава, щяха да ги вдигнат във въздуха.
Пожелавам ви да попътувате малко повече по света и да си разширите кръгозора, за да не говорите повече такива глупости! 

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам и аз да изкажа мнението си за Натали-Р-Травел. Пътувахме за Нова година в Гърция до Олимпийската Ривиера с посещение в Солун и екскурзия до Метеора. Пътувахме с бус със затъмнени стъкла, така че нито успяхме да се насладим на гледката, още по-малко пък да я документираме с фотоапарат. Офертата беше All Inclusive пакет в 4-звезден хотел Grand Platon, който обаче се оказа затворен. Настаниха ни в 3-звезден Giannoulis, в който се оказа, че няма ресторант, така че All Inclusive автоматично отпадна. Въпросният хотел беше още в строеж, но като цяло нямаме оплакване от обслужването там - оплакването ми е, че не за това бяхме платили. Храниха ни в близката таверна, където сами се сещате, че нямахме право на избор в менюто. На 31.12.2012 ходихме до метеора като ни дадоха "суха храна", която в последствие се оказа зелена салата и пиле с ориз - остатък от снощната вечеря. На всичкото отгоре не бяха ни подсигурили прибори, с които да се храним. Екскурзоводката Г. П. беше тръгнала като турист, не беше подготвена за екскурзията, нямаше координати на хотела, в който трябваше да ни настани, снимаше повече от нас, чакахме я да си напазарува от супермаркетите, изобщо не си мръдна пръста да се погрижи за менюто, въпреки че знаеше, че някои в групата не ядат месо, дори не подсигури прибори за обяда, та се наложи да ядем с ръце. На въпроса "Как се хранихте на обяд?" - тя с гордост заяви: - "С големия кокал от пилешкото си вземах ориз!". По непрофесионално отношение досега не съм срещал. На пук на всичко като цяло си изкарахме добре и то само защото не сме дребнави хора, а и местата които посетихме си заслужаваха. Натали травел не успя да ни развали празника, но НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПОЛЗВАМЕ УСЛУГИТЕ Й!

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте на всички, и аз се вмъквам тук. Искам да кажа че за първи път ползвах услугите на "Натали Травел" с екскурзия до Солун и  Метеора на Нова година и съм изключително доволна, всичко беше организирано, много спокойно и видях изключителни неща. Аз лично се запознах с шофьора и водачът на групата, много мили и приятни хора, на мен ми хареса и най вече Метеора, приказно място. Та ще кажа на всички....ХОРА,  ПЪТУВАЙТЕ, ЖИВЕЙТЕ, БЪДЕТЕ БЛАГОДАРНИ, И СЕ РАДВАЙТЕ НА ЖИВОТА, СПРЕТЕ ДА СЕ ОПЛАКВАТЕ, ТУРИСТИЧЕСКИТЕ АГЕНЦИИ В БЪЛГАРИЯ НЕ СА ПРЕСТЪПНИЦИ А СЕ ОПИТВАТ ДА ПОКАЖАТ НА БЪЛГАРИНА ХУБАВИТЕ МЕСТА ОТ СВЕТА И "НАТАЛИ ТРАВЕЛ" ОПРЕДЕЛЕНО СЕ СТАРАЕ КЪМ ТОВА . ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ !  Hug

# 29
  • Мнения: 0
Българинооооооо СПРИ ДА МРЪНКАШ А СЕ ОПРАВЯЙ С ДЪРЖАВАТА И С ПО ГОЛЕМИТЕ ПРОБЛЕМИ че Ви насади толкова злоба и омраза  че и на една екскурзия не може да се насладите . А НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ ТУКА, КОЙ ЯЛ ВЕГЕТАРИАНСКО И КОЙ ЯЛ ( С КОКАЛ , ОРИЗ ) ХАХАХА . Зле сме и зле ще си останем Българите Т'ва е !!!  На " Натали Травел " Много успехи от сърце от Камен и Илияна Георгиеви .  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт