СПАМО-ЧАТ (02.01.2012-08.01.2012) - Ре-Ре-Анимираща тема

  • 5 323
  • 321
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 21 507
Ирисче, моето дете играе предимно и основно с колички. Лятото бяха 106 броя, ама от тогава сме купували много нови, само за Коледа са десетина (общо баби, лели и от нас) и сигурно вече има към 150. Има един шкаф с 4 чекмеджета, от които две са съвсем пълни с коли, а едното - до половината Laughing



  Сладурка Hug

  Бубе Flutter

# 61
  • Мнения: 1 081
Бубс  Heart Eyes

Па като минаваш барем кажи добър ден  Mr. Green  Hug

Аморе, мишката е трепач  Crazy

 Whistling  Mr. Green

Дейзи, супер яко това с пижаменото парти. Simple Smile Мен още ме боли стомахът, аз вчера цял ден се мъкнах у нас мрънкаща и крива. И изгледах де що можахме да свалим детски.  Whistling  Привечер се разходихме до Технополис ей така - на зяй пазар и се оказа, че хората сериозно са яхнали следновогодишните намаления и пазаруват, не се шегуват.


Яко е, да.. отдавна не ми се беше случвало да се мотам така цял ден  Mr. Green
Хареса ми  Joy

Ще ти мине стомаха.. промивай го  Whistling  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 35 997
добър да ви е денят, спамърки  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 081
И твоят, господарке  Mr. Green

Ним, не забравяй - никви цигари!  Naughty

Аморе, пуши ли ти се?
Сипни си едно тогава  Mr. Green

# 64
# 65
  • Мнения: 35 997
плъх лае по куче   Shocked hahaha

# 66
# 67
  • София
  • Мнения: 3 249
бЕл ден не видЕх заради вас. Така де - за да не запаля на обяд, реших да не излизам изобщо.
Доръфвам един пакет солети и после едно кисело мляко и после ако не изтрещя от никотинов глад и не си изтрепя колегите до края на деня, значи се справям добре.

Фурио, коремът ще го промия хуууууубаво довечера. За назидание на белия дроб - ще си го отнесе черният. Twisted Evil Laughing Joy

Почвам да изтрещявам... Whistling

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Аморе, пуши ли ти се?
Сипни си едно тогава  Mr. Green

Вчера така прекалих с всичко, че днес нищо не ми се прави- не ми се яде, не ми се пуши, ... доскоро не ми се и пиеше, в момента взе да се появява плахо желание  Whistling Mr. Green

Днес тук времето е много приятно, слънчево и почти топло... Разходихме се хубаво с детето, купих му поредната книга, баси маниака е станал ... ама се радвам де, умен и книголюбител като майка си се очертава  bowuu Joy и доста по-скромен  Mr. Green

Ним, като стана дума за колички, моят син си играеше с тях докато беше съвсем малък -около 1-2 годишен. От тогава какво му стана не знам, не ги отразява изобщо  Thinking Crazy

Ним, ти какви проблеми имаш със стомаха, че така те боли - гастрит или някаква друга екстра?

добър да ви е денят, спамърки  Mr. Green

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green И вашия, уважаема  Hug Hug Hug

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
За назидание на белия дроб - ще си го отнесе черният. Twisted Evil Laughing Joy


И аз такива подозрения имам  Mr. Green

Първите няколко дни/седмици/или пък месеци  Thinking са най-трудни споко  Mr. Green След това няма да е чак толкова зле  Whistling

# 70
  • Мнения: 1 081
 Joy Joy Joy

Кой квот има ще си го отнася и тва е.. важното е да ни е гот, нали така  Whistling

Месеци казваш... ми да зема и аз да пропуша, че и да ги спирам после, та да ги заместя с пиенЙе, мм  Whistling  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 081
Вчера така прекалих с всичко, че днес нищо не ми се прави- не ми се яде, не ми се пуши, ... доскоро не ми се и пиеше, в момента взе да се появява плахо желание  Whistling Mr. Green

 Shocked  Whistling  Mr. Green

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ай ся ще пропушваш  Joy... ти и така добре се справяш с пиенето  Mr. Green... освен това обеща да ги спреш заедно с нас  Naughty Whistling Whistling Whistling

# 73
  • Мнения: 1 081
Спрях ги.. още вчера  Tired Whistling Mr. Green

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Вчера така прекалих с всичко, че днес нищо не ми се прави- не ми се яде, не ми се пуши, ... доскоро не ми се и пиеше, в момента взе да се появява плахо желание  Whistling Mr. Green

 Shocked  Whistling  Mr. Green

добре де  Joy Joy Joy  почти с всичко Wink

Общи условия

Активация на акаунт