Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 501
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 2 820
  • Мнения: 22 879
Не са нужни очила и гел за Лумеа ,иначе
щеше да е упоменато в упътването.

# 2 821
  • Мнения: 29 339
Не ползвам такива. Единственото,  което знам е,  че трябва да се светкаш в добре осветена стая.

# 2 822
  • Мнения: X
Гел и очила не съм ползвала. Очилата бяха в комплект, но така и не ползвах много, много. Мисля, че са безсмислени геловете в дом. обстановка, поне първо пробвайте как влияят степените, търпите ли, тогава се решавайте на геловете. Simple Smile

# 2 823
  • Мнения: 2 166
Аз съм с 1997 и се святкам в интимната зона, но за сега само отпред.   
Значи за целия интим не става, така ли да разбирам?

# 2 824
  • Мнения: 22 879
Гел и очила не съм ползвала. Очилата бяха в комплект, но така и не ползвах много, много. Мисля, че са безсмислени геловете в дом. обстановка, поне първо пробвайте как влияят степените, търпите ли, тогава се решавайте на геловете. Simple Smile
Вие Лумеа ли ползвате, не трябва гел и очила за този уред!!!
Аз съм с 1997 и се святкам в интимната зона, но за сега само отпред.   
Значи за целия интим не става, така ли да разбирам?
Става без никакъв проблем, писано е вече .

# 2 825
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Други момичета са писали, че става за пълен интим, просто аз все още не го изпозлвам за цялата област.

# 2 826
  • Мнения: 1 670
Момичета, извинявам се, че нарушавам правилата. Спешно продавам Лумеа 1997, ползван е 4 пъти, още е в гаранция. Забременях и спрях да го ползвам, а сега много спешно ми трябват пари Confused
Снимки и информация на лично.

# 2 827
  • Мнения: 32
Рискувам да ме линчувате, но съвсем се омотах. Чета упътването на Лумеа 1994/00 - този от Метро. Проблемът ми - не виждам колко светвания е животът на лампата. По изчетеното уж знаех за 250,000. Тук обаче не го намирам...

# 2 828
  • Мнения: 2 166
След процедура може ли да се бръснете в същия ден?

# 2 829
  • Мнения: 12 740
След процедура може ли да се бръснете в същия ден?
Процедурите са на избръсната кожа, след тях какво има за бръснене в същия ден?

# 2 830
  • Мнения: 22 879
След процедура може ли да се бръснете в същия ден?
Бръсне се преди процвдура, не след!

# 2 831
  • Мнения: 8 883
Тотално се обърках ,от много четене .....разбирам ,че много от вас ползват филипс ,а някой имал ли е браун фотоепилатор? Да направи сравнение? Или за да не спамя -има ли тема за Браун? Чудя се все пак Филипс са лидери в производството и ползвам техен епилатор(не фото) от над 16 години.Доволна съм.Искам фотоепилатора за дъщерята.На подмишниците е голяма мъка.Стандартния епилатор я предразполага към много подкожни пъпки.Получиха се гадни тъмни петна от раните под мишниците.Сега се мъчи с восък ,ама гадно си е и боли.Пъпките са по малко ,но си има пак.Мисля да пробваме с фото ,не съм сигурна заради петната до колко ще е ефективен и не смея да заложа на най -скъпите модели.До 400лв ми се струва разумно.

Позволявам си в този случай да дам препоръка за лазерна епилация в тази зона. Бюджетът ще стигне за комплект процедури, коит са напълно достатъчни и се правят по 1 брой месечно.

Иначе от въпросния Филипс аз лично съм доволна за конкретни зони, но далеч не за всички.

# 2 832
  • Мнения: 22 879
Аз бих взела фотоепилатор пред комплект процедури със съмнително качество( в някой козметичен салон!)

# 2 833
  • Мнения: 2 166
След процедура може ли да се бръснете в същия ден?
Бръсне се преди процвдура, не след!
Нали се бръсне денят преди процедура. Питам дали може няколко часа след самата процедура, защото за един ден те пак набождат Grinning

# 2 834
  • Мнения: 22 879
След процедура може ли да се бръснете в същия ден?
Бръсне се преди процвдура, не след!
Нали се бръсне денят преди процедура. Питам дали може няколко часа след самата процедура, защото за един ден те пак набождат Grinning
Ааа...така написано разбрах друго:)))
Може, разбира се, след процедура.Аз и преди самата процедура си се бръсна, не предния ден:)

Общи условия

Активация на акаунт