Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 073
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 90
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
На мен ми е време за процедура, но все още няма нищо поникнало  Thinking Мисля какво да правя, но ще прескоча и ще гледам кога ще се появи нещо  newsm78 Rolling Eyes

# 91
  • София
  • Мнения: 3 797
Аз разбрах,че процедурите се правят профилактично и без да има нещо поникнало. Аз правих преди два дни първата си процедура. Чакам резултати. След 2 седмици пак.

# 92
  • Мнения: 22 815
Аз разбрах,че процедурите се правят профилактично и без да има нещо поникнало. Аз правих преди два дни първата си процедура. Чакам резултати. След 2 седмици пак.
Да,така пише.Аз не пропускам процедура дори да няма растеж.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 500
Да питам, че се чудя.  Simple Smile
Ако се избръсна предния ден преди процедурата дали ще е проблем или трябва да е поне 3 дни преди това?  newsm78

# 94
  • Мнения: 22 815
Аз се бръсна предния или същия ден.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря ти, че сподели.   bouquet

# 96
  • Мнения: 2
Здравейте! Интересувам се от този Philips Lumea 2008. Спрямо другите уреди за домашно ползване, колко е ефективен? Например с този Silk'n? Опитвам се да намеря в интернет, но нищо не мога да разбера. Другото, което е, започвам с процедурите, ок, винаги ли трябва да се бръснат косъмчетата? Това редуциране в какво се изразява? Тотално спират да изникват или след някакво време ще се върне към старото им израстване.
Досега съм ходила на кола маска, но не съм доволна от никоя от козметичките и някак си само си давам парите, защото ми ги късат, от епилаторите имам проблем с врастнали. Затова искам да се насоча към някой от тези уреди. Ще ви бъда много благодарна ако помогнете :/  newsm78
PS: И още един въпрос, между процедурите мога ли да ги бръсна косъмчетата на подмишниците примерно или трябва да изчакам до следваща процедура?

Последна редакция: вт, 09 юни 2015, 11:36 от danipen

# 97
  • Мнения: 3
Лазерния Rio x60 модел, не е ли по - добър от този ? При фото епилаторите не се ли изхабяват лампите? Забелязах, че на този му дават, че няма консумативи, но все пак какво мислите?

Cotton4e, ако решиш да го купуваш, горе долу колко ще ти се върже с доставката?

Рио-то не става за нищо. Купих си го и е ад. Няма ефект и е изключително бавно и болезнено.

# 98
  • Мнения: 431
Момичета, споделям едно видео, на което попаднах днес -- доколкото разбрах е за Lumеa Precision на цена 999 лв:
https://www.youtube.com/watch?v=kj2EVytQWUk

Мацката споделя само първите си впечатления от уреда, но обещава да заснеме и по-нататъшни отзиви/резултати.  Peace

Ако правилно съм разбрала, на този епилатор не му се сменя нищо, "животът" му е 5 години, но през това време можеш да го ползваш на практика неограничено? Звучи доста съблазнително, ако е така Peace (Моя приятелка ме зарибява да пробвам лазерна, при нея има страхотен ефект, но като ми каза сумите, които е дала дотук за цяло тяло, свят ми се зави. Ако трябва да се сравнят по този показател, фотоепилаторите печелят и то с много, ако ще и да работят само в посока разреждане -- и на това ще съм доволна! Laughing)

# 99
  • София
  • Мнения: 973
Като говорим за "живот" на фотоепилатора и изникнаха следните въпроси:

1. Някъде на фотоепилатора има ли индикация колко импулса сте изхабили / колко Ви остават ?
2. Колко импулса горе долу стигат за обезкосмяване на един човек - крака, ръце, бикини, подмишници ?

На последния въпрос то е ясно, че за всеки човек е индивидуално, но все пак виждам, че има фотоепилатори които са с 80 000, 100 000, 250 000 и нагоре импулса и затова се зачудих, ако някой може да сподели неговото виждане по тези въпроси.

 Hug благодаря на споделилите

# 100
  • Мнения: 1 713
1000 имп на сеанс

# 101
  • Мнения: 2
След всичко , което прочетох не бих инвестирала в домашен фотоепилатор, тъй като няма как да знам със сигурност дали ще има ефект. Цените в студията вече не са така високи , а и улеснението , че някой друг ще ми прави епилацията определено си струва , вместо да превирам гръб да се мъча сама и да се чудя после в мен ли е проблема или в епилатора. Стигат ми годините досадно бръмчене с нормален епилатор. Най-лесно е за мен да отида в студио , да легна , да си платя и да си тръгна , а ако не съм доволна да сменя студиото .

# 102
  • Мнения: 1 713
Щом можеш да си го позволиш...
А и зависи кой колко проблемни зони има.
За сравнение - направих 6 или 7 процедури на цяло лице през 40 дни между тях. Това ми е коствало около 500 лв. В крайна сметка няколкото групички от упорити косъмчета продължаваха да се появяват и докато се чудя какво да правя, започнах да следя темите за фотоепилаторите.
Сега съм дала 800 лв, но минавам всички зони (крака, цял интим, ръце, корем, кръст, врат подмишници и лице - колко ли щеше да ми струва при козметик, а и врата на мъжа ми) за час и половина. Не ми е нито тежко, нито досадно, нито скучно, не бръмчи, не боли, както ме болеше в салона, а резултатът най-сетне е налице.
Като прибавя и колко болка съм изтърпяла от скубане, за мен това е най-разумната покупка на живота ми.

# 103
  • Мнения: 71
Добър ден на всички дами в темата! bouquet Чета, чета, разглеждам и все още съм в състояние на колебание! Бих желала да си закупя подобен уред, за мен и дъщеря ми.Притеснява ме единствено факта със подмяната на лампи.За един модел пише ,че е се сменят лампите (една лампа е около 70 лева и стига за 1,5-2 процедури на цяло тяло), на другят модел пише че няма нужда от резервни части та съм чуденка, защото както казах  идеята ми е да го ползваме със дъщеря ми .Споделете ако обичате .Предварително да се извиня ако вече е дискутирано,но малко време не ми достига да изчета всичко! Приятен ден Ви пожелавам.

# 104
  • Мнения: 2
До момента съм дала 220 лв.за 6 процедури (по 1 в месеца) на цели крака, пълен интим и горна устна и почти нямам косми на тези места. Всъщност, с бръснене веднъж седмично се поддържам много бързо, лесно и удобно. Ще продължа процедурите и с други по-малки зони. Смяната на консумативите нека си остане за собствениците на апаратурата.

Общи условия

Активация на акаунт