Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 279
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 630
  • Berlin
  • Мнения: 11 250
Защото забравих да си увелича степента. Simple Smile

# 631
  • Мнения: 308
Аз пък там където в началото минавах на 4-та и 5-та (ръце и подмишници) и имаше невероятен ефект...сега минавам на 3-та. Причината е, че единият път с 4-та получих няколко изгаряния на ръцете, а на подмишниците ми се увеличи много болката от по-висока степен. И сега...ефектът намаля драстично...на подмишниците се показват през 2 дена 60 %, а на ръцете около 40% са се появили на 4-ти ден... Shocked #Crazy

# 632
  • Мнения: 11 667
Аз съм на обратно. Първите три процедури правих на 3-та степен. Това ми беше максимума, след това ми пареше. След това минах на 4-та степен, а даже краката последната процедура минах на 5-та  Peace

# 633
  • Мнения: 29 321
Всичко правя на 5-та степен. Най-голям ефект видях след 2 и 3 процедура. Сега имам чувството, че изобщо няма повлияване. Имам 20-ина косъма по краката и така си седят, не падат... newsm78

# 634
  • Мнения: 378
Момимета, забелязвате ли по време на овулация някаква промяна? Хормоните се променят и май повечко боли и по-бързо растат..
Даже по едно време си мислех, че съм бременна, но се оказа ПМС.
Предните месеци не ми се отрази, сега, заради смяната на сезоните ли... newsm78
И аз в началото започнах на слаба степен, после увеличих.

# 635
  • Мнения: 22 842
Всичко правя на 5-та степен. Най-голям ефект видях след 2 и 3 процедура. Сега имам чувството, че изобщо няма повлияване. Имам 20-ина косъма по краката и така си седят, не падат... newsm78
Няма уред, който да повлияе на всички косми , така че 100% да изчезнат.Дори и професионалните.За супер резултат се счита ако изчезнат 90% от твх!

# 636
  • Мнения: 29 321
Всичко правя на 5-та степен. Най-голям ефект видях след 2 и 3 процедура. Сега имам чувството, че изобщо няма повлияване. Имам 20-ина косъма по краката и така си седят, не падат... newsm78
Няма уред, който да повлияе на всички косми , така че 100% да изчезнат.Дори и професионалните.За супер резултат се счита ако изчезнат 90% от твх!

Ясно.  Peace Ще се стараем, пък каквото стане!  Heart Eyes

# 637
  • Мнения: 240
Отчаяна съм. От края на януари си чакам уреда и всеки път като се обадя ми обясняват да чакам края на месеца и ако не го получа, тогава да им звъня. Писна ми и съм бясна.

# 638
  • Мнения: 22 842
Отчаяна съм. От края на януари си чакам уреда и всеки път като се обадя ми обясняват да чакам края на месеца и ако не го получа, тогава да им звъня. Писна ми и съм бясна.
Нали го поръчахте с ясното уточнение,че доставката е до края на февруари?Не виждам какъв в проблема, хората изрично го бяха написали.Ще дойде Simple Smile

# 639
  • Мнения: 240
ДХ3 да така е, но не разбирам как поръчки направени след моята са изпълнени вече. Всички пишат, че пристига до 2 седмици а при мен вече повече от месец е в процес на обработка. То аз съм такъв карък, че няма да се учудя ако въобще не дойде. Simple Smile

# 640
  • Мнения: 5 820
Всичко правя на 5-та степен. Най-голям ефект видях след 2 и 3 процедура. Сега имам чувството, че изобщо няма повлияване. Имам 20-ина косъма по краката и така си седят, не падат... newsm78
Няма уред, който да повлияе на всички косми , така че 100% да изчезнат.Дори и професионалните.За супер резултат се счита ако изчезнат 90% от твх!

   Съгласна съм с мнението ви. Още не е измислен такъв електроуред или крем, които да премахнат напълно окосмяването завинаги!

# 641
  • Мнения: 39
Здравейте,колко време след като ви смениха статуса на поръчката на изпратена,пристигна фотоепилатора?

# 642
  • Мнения: 978
Момичета , след фотоепилация мажете ли се с крем ?
Чакате ли 24 часа да не се мокри минатата кожа ?
Бръснете ли зоните на лицето преди да ги минете?
И как почиствате стъклото , има една черна точка и не мога да я махна  Cry

Последна редакция: вт, 28 фев 2017, 18:29 от let_it_shine

# 643
  • Мнения: 6 549
Момичета , след фотоепилация мажете ли се с крем ?
Чакате ли 24 часа да не се мокри минатата кожа ?
Бръснете ли зоните на лицето преди да ги минете?
И как почиствате стъклото , има една черна точка и не мога да я махна  Cry


1. Аз не.
2. Не, трябва ли? Rolling Eyes
3. Минавам с тримерче.
4. Навлажнявам кърпичката съвсем леко - с няколко капки вода и с нея почиствам. До сега не съм имала проблеми, но някои път наистина изисква повече търкане. Laughing

# 644
  • Мнения: 978
Благодаря Вип  Hug, моя е ремингтън и така пише в инструкциите , не знам при филипса как е .

Общи условия

Активация на акаунт