Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 160
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 29 316
 newsm78

Да не би да са ти по-светли на цвят косъмчетата?!?

Не се отказвай. Трябват си няколко процедури, за видим ефект. Аз спрях да ги броя моите колко са, но са десетина може би.... newsm78

# 811
  • Мнения: 378
Да не се повтарям, но в книжката пише минимум 6 месеца ползване. Защото за половин година в тялото може да настъпят промени. Ако се епилирате с механичния и космите растат светли, няма как да има ефект. Моите и при бръснене, и при епилиране пак са тъмни. Освен това и някои лекарства влияят. Хубаво е да пишете малко повече подробности, за да помогнем по-успешно.

# 812
  • Мнения: 667
Lumea-та не е панацея все пак. Явно има и случаи не несработване и липса на желания ефект.
Аз за 3 процедури, като за втората бях избързала, направих я на 10 дена май беше-имам ефект на 70%. Доволна съм, скоро ще правя 4-та процедура, вече спазвам график точно. Дори се фотнах на лице, без приставка за лице и ефекта е повече от задоволителен.

# 813
  • Мнения: 5
Здравейте, някой знае ли дали  мога да проверя колко импулса остават през приложението?

# 814
  • Мнения: 6 549
Не мисля, че има такава възможност. Rolling Eyes

# 815
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Аз не ползвам приложението, но мисля, че май не може да се провери остатъкът от импулсите.Имам моделът с кабел от Шел, там са над 250К импулса, според другата тема за Лумеа тези импулси стигат за доста дълго време.

Аз вчера правих 3-та процедура.Преди нея, т.е. след 2-рата краката ми бяха с опадали на доста места косъмчета.Направо на места нямаше никакви, на други си имаше.Обаче си имам доста забавяне на растежа.На триъгълника и подмишниците, само забавяне има, но не и опадване като по краката.На ръцете, обаче имаше опадване на места.Лице не правя.
Мисля до 5-тата процедура да спазвам 14 дни интервал, после ще разредя на 3 седмици да видим как ще е.Някои косъмчета самата кожа си ги избутва и като ексфолирам в банята като се къпя и си падат сами.

# 816
  • Мнения: 5
Ясно, благодаря. Някъде,  из друг форум видях коментар, че може да провериш бр. Оставащи импулси. Два дена се ровя, но не мога да го намеря.

# 817
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
При Лумеа няма как да провериш оставащите импулси.
Или коментарът на другото място е писан от някой некомпетентен, или става дума за друга марка.

# 818
  • Мнения: 5
Беше Philips, но не съм сигурна дали е бил lumea. Поне разбрах, че не lumea ме става.

# 819
  • Мнения: 527
Здравейте! И аз от днес съм в клуба на Филипс Лумеа. Взех си BRI950/00- в момента са на промоция:) Тази вечер се обръснах, утре стартирам. Имам въпрос- понеже имам много червени пъпчици от дългогодишно бръснене на триъгълника, мога ли да минавам отгоре или трябва да ги заобикалям? Това ми е една от основните причини да си купя уреда, за да се отърва от тях като спра да бръсна интимна. Ама , ако не мога да минавам наред, не знам дали ще има ефект. Някой с подобен проблем- съвети?

# 820
  • Мнения: 8
Здравейте, дами! Някоя от вас използвала ли е този фотоепилатор? Понеже гледам е на добра цена и се използва навсякъде http://technogermany.eu/za-zhenata/18-fotoepilator-silkn-flash-go-khl-25000.html

# 821
  • Мнения: 159
Ами уж всичко правя както трябва, спазвам интервала, нямам хормонални проблеми и не приемам никакви лекарства. Кожата ми е светла а косъмчетата черни, т.е. би трябвало да са идеални за уреда. Знам, че може да не подейства, но това не пречи да съм натъжена и разочарована. Тъй като всички тук са супер доволни и -70% окосмяване след втората процедура едва ли не, реших че би било полезно да се знае че не е панацея и не винаги действа  Peace

Здравейте, дами! Някоя от вас използвала ли е този фотоепилатор? Понеже гледам е на добра цена и се използва навсякъде http://technogermany.eu/za-zhenata/18-fotoepilator-silkn-flash-go-khl-25000.html
Има друга тема, където се обсъждат различни фотоепилатори  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=482848.735;;20

# 822
  • Мнения: 5 820
Ами уж всичко правя както трябва, спазвам интервала, нямам хормонални проблеми и не приемам никакви лекарства. Кожата ми е светла а косъмчетата черни, т.е. би трябвало да са идеални за уреда. Знам, че може да не подейства, но това не пречи да съм натъжена и разочарована. Тъй като всички тук са супер доволни и -70% окосмяване след втората процедура едва ли не, реших че би било полезно да се знае че не е панацея и не винаги действа  Peace

   Четох коментар за жена, която е недоволна от фотоепилатор Philips Lumea. Разбрах, че не си струва парите за покупка на такъв епилатор.

# 823
  • Мнения: 159
Ами уж всичко правя както трябва, спазвам интервала, нямам хормонални проблеми и не приемам никакви лекарства. Кожата ми е светла а косъмчетата черни, т.е. би трябвало да са идеални за уреда. Знам, че може да не подейства, но това не пречи да съм натъжена и разочарована. Тъй като всички тук са супер доволни и -70% окосмяване след втората процедура едва ли не, реших че би било полезно да се знае че не е панацея и не винаги действа  Peace

   Четох коментар за жена, която е недоволна от фотоепилатор Philips Lumea. Разбрах, че не си струва парите за покупка на такъв епилатор.

Аз реших да вложа и за сега бих казала че сгреших, но продължавам да се светкам, ще видим след препоръчаните 6 месеца какво ще е положението Simple Smile дано имам успех

# 824
  • София
  • Мнения: 6 140
Pif_4e, имай търпение и не се отказвай. Аз започнах да ходя на фотоепилация преди доста години, при професионалисти. Обещаваха,  че след 8 процедури няма да имам косми. Ами не стана точно така. Процедурите са ми доста повече, изгубила съм бройката отдавна. Но ефектът го има, макар и по- бавно- подмишниците нямам косми, на интим са опадали около 90%, на подбедрици също, мустаци също. Купих си Лумеа, за да се справя с бедра и ръце, но не очаквам чудеса- там космите са доста по- тънки и борбата ще е дълга. Честно казано, аз пък се чудя на хората, които казват, че след 2рата процедура почти нямат косми, но това е положението- явно при всеки е различно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт