Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 398
  • 3 051
  •   3
Отговори
# 990
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Правя го със страх Blush

# 991
  • Мнения: 2 114
Аз и със страх ходя на кола, много ме боли. Пълен интим си е най-деликатни места, какво повече...Ще се престраша да се светна, дано да има ефект само.
А някой купувал ли е от Амазон /немски или английски/, как стои въпросът с гаранцията? И от английския амазон с какъв щепсел пристига, със сигурност трябва приставка за нашата мрежа...

# 992
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Моя е от английския.Не те подстрекавам да пробваш .Аз говоря за себе си и ако усетя болка не бих го правила.Наистина прочетох,че не се препоръчва само и единствено  на ануса.

# 993
  • Варна
  • Мнения: 126
Аз си го ползвам на цял интим ( в моята книжка пише , че не се ползва само около ануса). От 4 процедури са останали броени косъмчета. Много съм доволна, огромно улеснение

# 994
  • Мнения: 2 114
Щом няма и ограничения от самия производител, това е добре.
А все пак от английския амазон с какъв щепсел пристига, за нашата мрежа ли е или се купува допълнителна приставка?

# 995
  • Мнения: 731
Добре де.. извинявам се за въпроса. Аз имам Филипс Лумеа 2005 , пише и Престиж... не знам каква серия се води това. Та, за цял интим става последно, така ли? Обърках се вече с тоя фотоепилатор  Joy Joy Joy Joy

# 996
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Щом няма и ограничения от самия производител, това е добре.
А все пак от английския амазон с какъв щепсел пристига, за нашата мрежа ли е или се купува допълнителна приставка?
С английски идва естествено. Аз съм си купила допълнително преподници към бг стандарт

# 997
  • Мнения: 22 865
Имам Лумеа 1997, много съм доволна, лампата му е по-силна от 1995, който имах преди, с повече импулси.Кабелът на 100% е по-добрия вариант.Отделно, че батерията има някакъв живот и няма да се учудя да сдаде багажа ако уредът не се ползва много интензивно.
И със стария фотоепилатор/1995 , който беше без приставки, и с новия/1997, който е с такава за лице, се щракам навсякъде; пълен интим, лице, корем....Бръсна и веднага светкам.Брада и мустаци нямам, точно обратното- косъмчетата изчезнаха.
Най-слабо ми се повлияха мишници Всички останали части са почти без окосмяване.
Позвам фотоепилатори вече 3г., имах голям проблем с окосмяването, враснали косми, сега съм повече от щастлива, защото тази машинка направи чудеса(а бях мн.скептична).
Лятото не правя прицедурите и нямам растеж , започвам октомври, защото съм тъмна и тенът ми държи дълго време.
Ползвам апликацията , която ми следи графика , но в началото , когато си купих първата машинка, направих 10 процедури през 2седмици, вместо 8, защото окосмяването ми бе засилено, повече от нормално за жена.

# 998
  • Мнения: 135


Каква е разликата между тези два продукта? Защото в спецификациите пише, че във втория има 3 приставки. И кой е по-добър?

# 999
  • Мнения: 9 865
Аз имам 2009, има три приставки, една без стъкло - за тяло, една за лице и една за интимна зона. Този с розовкото е по-новият модел.

# 1 000
  • Мнения: 29 324
Като гледам, цената е добре, преди година бяха над/около хиляда лева.

# 1 001
  • Мнения: 4 275
Специално потърсих тема, и разбира се, че се оказа, че има Grinning Гледам в амазон днес е на добра цена Philips 1997SC модела: https://www.amazon.de/Philips-Haarentfernungsger%C3%A4t-SC1997-d … 7018&sr=1-129

Отделно, че може да се купи от склада, с 20% отстъпка от цената, но се притеснявам да поръчам оттам, че може да има липсваща част, евентуално. Обувки си поръчвам без проблем, но за такъв уред, и то за не малко пари, се притеснявам

# 1 002
  • Мнения: 29 324
Специално потърсих тема, и разбира се, че се оказа, че има Grinning Гледам в амазон днес е на добра цена Philips 1997SC модела: https://www.amazon.de/Philips-Haarentfernungsger%C3%A4t-SC1997-d … 7018&sr=1-129

Отделно, че може да се купи от склада, с 20% отстъпка от цената, но се притеснявам да поръчам оттам, че може да има липсваща част, евентуално. Обувки си поръчвам без проблем, но за такъв уред, и то за не малко пари, се притеснявам

А колко излиза доставката? Понеже в Кауфланд с намалението от точките на Филипс излиза 480 лв., което си е добре.  Peace Не е чак като с играта на Шел на 380, но пак си е намаление.

# 1 003
  • Мнения: 4 275
Натали, поръчах чрез посредник. Ако е макс два килограма, до БГ ще излезе 7-8 лева.

Иначе не удържах на изкушението и поръчах от склада. Цената му беше 156 евро и като сложиш отстъпка от 20% за стоки от Warehouse deals, ми стъпи на 125 евро. Остава да се моля да няма липсващи части или приставки Simple Smile

# 1 004
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
Не е чак като с играта на Шел на 380, но пак си е намаление.
Здравейте, бихте ли споделили каква игра на Шел. Потърсих в интернет, но нещо не откривам информация. Шел винаги ме затрудняват с техния сайт Sweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт