Philips - Lumea - фотоепилация

  • 643 518
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Варна
  • Мнения: 2 262
Играта беше миналата година по това време.Събираха се талони на Шел и с тях цената падаше с 50% на модел 1997.Даже я удължиха, защото имаше хора като мен с талони, за които наличността беше свършила и чакахме да получим фотоепилаторите.Беше много изгодно защото цената беше само 380лв. с талоните, а този модел беше с импулси колкото този, който се продаваше и без кабел, т.е. над 250к импулса.
Сега май най-изгодно идва с точките на Кауфланд.

# 1 006
  • Мнения: 29 254
Натали, поръчах чрез посредник. Ако е макс два килограма, до БГ ще излезе 7-8 лева.

Иначе не удържах на изкушението и поръчах от склада. Цената му беше 156 евро и като сложиш отстъпка от 20% за стоки от Warehouse deals, ми стъпи на 125 евро. Остава да се моля да няма липсващи части или приставки Simple Smile


Ми, много добре излиза като цена. Бравус и да се похвалиш!  Peace

# 1 007
  • Бургас, София
  • Мнения: 216
Smiley
Играта беше миналата година по това време.Събираха се талони на Шел и с тях цената падаше с 50% на модел 1997.Даже я удължиха, защото имаше хора като мен с талони, за които наличността беше свършила и чакахме да получим фотоепилаторите.Беше много изгодно защото цената беше само 380лв. с талоните, а този модел беше с импулси колкото този, който се продаваше и без кабел, т.е. над 250к импулса.
Сега май най-изгодно идва с точките на Кауфланд.
Благодаря за отговора. Останах с впечатление, че е нещо актуално. Дано имат промоция и тази година Smiley

# 1 008
  • Мнения: 14 770
Мацки,имам модел 1992 и го ползвам от лятото. Вече не знам колко процедури направих,поизтъня косъма,но този ефект,който си мислех,че ще постигна го няма. След седмица пак си трябва махане по един или друг начин. Не знам аз ли не правя нещо както трябва,на какво може да се дължи този незадоволителен резултат според вас? Разочарована съм честно казано.

# 1 009
  • Мнения: 29 254
При мен ефектът си е доста добър. Да не казвам голяма дума, но поне 90% от космите не растат. И то, като се има предвид, че не съм много стриктна в графика, защото забравям кога точно съм си правила процедура. Първо 2-3 месеца се светках на 14-20 дни, после по веднъж в месеца.  Peace

Даже не ми изтъняват, просто не растат. Пробвай първо обикновена епилация и след 4-5 дни с фотоепилатора. Според мен тогава е оптимален ефектът.  Peace

# 1 010
  • Мнения: 14 770
Ами точно така правя на ръцете и краката. Мишниците бръсна и на сутринта светкам,има участъци без косъмчета,но не е изцяло. Пробвах и на по-висока степен последните пъти,но пак същото.

# 1 011
  • Мнения: 29 254
Колко процедури си направила? Не се получава от първия път и трябва да си спазваш да не е често, т.е. минимум на 10 дни май беше, най-добре след 14 дни.

# 1 012
  • Мнения: 14 770
В началото правех през седмица или 10 дни,сега през две седмици или повече.Направила съм доста вече,не съм ги броила,но поне 3 месеца го ползвам.

# 1 013
  • Мнения: 12 586
Дават го че по-често от веднъж на две седмици е излишно, това за в началото, не когато вече само се поддържа.

# 1 014
  • София
  • Мнения: 6 129
Момичета, имайте малко търпение. Уредът не е чудотворен все пак. При мен дори с професионален ефектът се видя чак след 10тата процедура. Освен това става постепенно, т.е. не изчезват всички косми изведнъж. Просто като се понатрупа ефект и става видно. Очевидно  при всеки човек действа и различно, та не бързайте да се разочаровате.

# 1 015
  • Мнения: 1 743
Имам Лумеа 1997, много съм доволна, лампата му е по-силна от 1995, който имах преди, с повече импулси
Импулсите са им еднакви -250 000, а за силата на лампата никъде не намирам информация, за който и модел да търся. Peace

Аз съм с две процедури за сега, най-голям ефект имам на интим и мишници, доволна съм .Party

# 1 016
  • Мнения: 4 275
Чета ви и се надъхвам все повече. Нямам търпение да ми пристигне епилатора Heart Eyes

# 1 017
  • Мнения: 82
Здравейте, обмислям покупката на фотоепилатор.  Спряла съм се на модел Sc2005. Имате ли наблюдения върху този модел? Благодаря

# 1 018
  • Мнения: 731
Здравейте, обмислям покупката на фотоепилатор.  Спряла съм се на модел Sc2005. Имате ли наблюдения върху този модел? Благодаря

Здрасти, аз купих същият миналия месец. Направила съм по 1 процедура на мишници и триъгълник и 2 на крака. Има ефект, но най-вече на краката се вижда. ММ също се възползва - на ръцете и на мишници. Честно ти казвам на ръцете му сигурно 30% ги няма, едни големи петна без косми има и отделно са по-тънки и не излизат по 2 от пора. Доволна съм засега, ползвам приложението, което ми напомня коя зона кога. Ще пиша след около месец за повече резултати. Взех го от емаг- беше намален на 610 лв, което е добра цена за модела, Щях да купя 1995, но разликата им беше 100 лв, а този е без кабел (което е голямо предимство) и има приставка за по-големи зони като крака, ръце..

# 1 019
  • Мнения: 794
Момичета, иска да ви попитам заслужава ли си тази покупка (защото и аз определено ще си правя коледен подарък) или е по-добре да си ходим на лазерна епилация и да плащаме. Т.е има ли такива от вас ,които могат да ми сравнят ефекта от лазер и IPL. Изключвам удобството вкъщи да си светкаш когато ти е кеф.

Общи условия

Активация на акаунт