Philips - Lumea - фотоепилация

  • 645 717
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 080
  • София
  • Мнения: 1 476
Получих си и аз фотоепилаторчето, което купих благодарение на споделения линк на Мишелин, за който много благодаря Simple Smile :*

Имам обаче питане...модела е 1997...на приставката за тяло няма стъкълце, каквото има на по-малката приставка...това нормално ли е? Може ли някой, който има този модел да погледне дали е така...Че се "насвятках" аз, но като тръгнах да го почиствам забелязах че нещо липсва сякаш Flushed

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 11:11 от jijibiji

# 1 081
  • Мнения: 731
По-назад се коментираше модел, който е без стъкълце. Не съм сигурна кой беше. Ако искаш провери, за да си спокойна Simple Smile така или иначе си се насвяткала Wink Важното е да върши работа без поражения Simple Smile Със здраве да си го ползваш Simple Smile

# 1 082
  • Мнения: 29 543
На приставката за тяло няма стъкълце.  Peace

# 1 083
  • София
  • Мнения: 1 476
Ms. M, много благодаря Simple Smile Изчетох последните поне 20 страници и помня че четох нещо такова, но сега не успях да го открия, а с новия облик на форума не намирам търсене в определена тема, а само в целия форум Neutral Face

Natali_, супер, успокоих се, много ти благодаря Simple Smile

Поръчван е от склада на амазон и затова имах притеснения дали всичко ще му е наред...Изглежда като нов, с всички аксесоари и приставки си дойде, торбичката за съхранение и кърпичката си бяха неотваряни...Само кутията личеше да е отваряна, по нищо друго няма никакви следи Simple Smile Доволна съм, сега очаквам резултати Simple Smile Simple Smile

Ще мога да направя и сравнение с лазерна епилация в салон и ще пиша, като видя с това как ще е. Изключително съм доволна от лазерната епилация, от 4 процедури почти нищо не е останало, но за крака сумата не мога да си я позволя за момента и силно се надявам и с домашната епилация да получа гладка, обезкосмена кожа Grinning

# 1 084
  • Мнения: 29 543
Космите намаляват доста, но не очаквай да е съвсем на 100%. При мен има сигурно не повече от десетина, като при следващото светкане смятам, че ще изчезнат.

# 1 085
  • Мнения: 12 970
При мен точно на краката ефектът е много близък до 100%, буквално по няколко единични косъма на крак са останали да растат. Карам си поддържащи процедури на месец и половина - два, де. За няколко косъма няма да почна пак през две седмици, та кой знае кога ще ги уцеля в подхдяща фаза при поддържащите... не ми пречат толкова, те и растат бавно.

# 1 086
  • Мнения: 23 039
Космите намаляват доста, но не очаквай да е съвсем на 100%. При мен има сигурно не повече от десетина, като при следващото светкане смятам, че ще изчезнат.
Няма метод, професионален или за домашна употреба, който да премахва на 100%  обезкосмяването.

# 1 087
  • Мнения: X
По-лошото е, че когато спра за месец-два заради море и тена, всичко се връща все едно никога не съм си правила процедури. Тествано и на мъжа ми същата работа Sad според мен въобще не обива космите а само им изгаря повърхността, но може би на по-дълбоко, и когато спреш .... хоп всичко от начало. Моя си седи за това не ползван от февруари.

# 1 088
  • Мнения: 23 039
По-лошото е, че когато спра за месец-два заради море и тена, всичко се връща все едно никога не съм си правила процедури. Тествано и на мъжа ми същата работа Sad според мен въобще не обива космите а само им изгаря повърхността, но може би на по-дълбоко, и когато спреш .... хоп всичко от начало. Моя си седи за това не ползван от февруари.
Много странно, да не би да не правите нещо както трябва?!
Аз лятото също правя пауза, от май до октоври даже , и окосмяването не се появява отново.

# 1 089
  • Варна
  • Мнения: 2 265
И аз бях спряла за лятото и от началото на октомври почнах пак да се святкам, бяха почнали пак да си излизат косъмчетата, но бях на петна.Обаче моите са си много / хорм. проблеми/, но след първото святкане още голяма част си изпадаха.
Мисля, че на два месеца беше минимума за поддържаща процедура, ако не ме лъже паметта, но все пак всичко е индивидуално.Аз не бях се святкала от юни до октомври и на места изобщо не излязоха, но на други почнаха да си излизат.Но иначе за месец -два и според мен не би трябвало сякаш да излизат или поне не всички със сигурност.
За самият епилатор пише, че действа на фазите на растеж на космения фоликул и без поддържащи процедури през определено време е нормално да почнат пак да излизат косъмчета.Аз бях спряла, защото цяло лято си ходя на плаж, в седмицата по два-три пъти и хващам бързо тен.Като почнах пак октомври, още си имах тен и се правих на 3 степен, следващия път на 4-та и сега преди няколко дни на 5-та вече/ аз съм със светла кожа/.И почти нищо не излиза пак, само на интим са ми малко по-упорити, но и те са малко.

Някой беше споменал миризмата на изгоряло, мирише така, ако някъде има косъмче, което е останало неепилирано или не е обръснато.Светлинния импулс вместо да действа навътре се поглъща от косъмчето.

Последна редакция: сб, 02 дек 2017, 12:13 от Море!

# 1 090
  • Мнения: 4 275
Трябва да има шум от вентилатора.

Светлината отзад светва, когато го сложиш плътно до кожата в перпендикулярна позиция. Това е защита, за да не си светнеш, когато не трябва.

Иначе - Честита покупка, няма да съжаляваш!

Натали, да си жива и здрава. Чудих се 5 минути защо не святка и се сетих, че по-напред в темата се обсъждаше. Kissing Heart

Обаче май изтеглих късата клечка с този warehouse deals...Приставката за тяло си работи перфектно, но ей, богу! тази за лице свети един път на десет и то ако я доближа до краката примерно, но като я опра до лице/брадичка не ще и не ще Sad

# 1 091
  • Мнения: 23 039
Трябва да има шум от вентилатора.

Светлината отзад светва, когато го сложиш плътно до кожата в перпендикулярна позиция. Това е защита, за да не си светнеш, когато не трябва.

Иначе - Честита покупка, няма да съжаляваш!

Натали, да си жива и здрава. Чудих се 5 минути защо не святка и се сетих, че по-напред в темата се обсъждаше. Kissing Heart

Обаче май изтеглих късата клечка с този warehouse deals...Приставката за тяло си работи перфектно, но ей, богу! тази за лице свети един път на десет и то ако я доближа до краката примерно, но като я опра до лице/брадичка не ще и не ще Sad
Много зависи на коя степен си го сложила.В тази приставка има сензор за цвета на тена, за да предпази фината лицева кожа от изгаряния.Опитай на по-ниска степен да светнеш.

# 1 092
  • Мнения: 4 275
Пробвах на първа и на втора степен Sad

# 1 093
  • Плевен
  • Мнения: 715
Аз на лицето трудно светкам, но при мен е по-скоро заради неравната повърхност.

# 1 094
  • Мнения: 23 039
Пробвах на първа и на втора степен Sad
Не трябва да имаш козметика , кремове по лицето.Може би не успяваш да фо долепиш добре до повърхността.
Светкай си се с обикновената приставка за тяло, аз го правех със стария фотоепилатор, а понякога и с новия, който има такава приставка, но често ме мързи да я сменям)))

Общи условия

Активация на акаунт