Philips - Lumea - фотоепилация

  • 645 941
  • 3 051
  •   2
Отговори
# 1 275
  • София
  • Мнения: 423
Ако бръсненето правеше космите гъсти и дебели, всяка жена щеше да се прежали поне няколко пъти да си обръсне главата...
По-груби се усещат защото са отрязани след бръсненето, не е тънко връхче. Отделно че с след изскубване никога не поникват 100% едновременно и създават илюзия че са по-редки. Това не значи че човек ако си избръсне космите и вече край, ще станат необратимо гъсти и дебели и маймунски и забравих какво още беше...
Всеки си решава за себе си, в крайна сметка.

Жените не си го причиняват, но все още постригват нула номер деца и то не не само в бебешка възраст, да им се сгъсти косата Confounded  ...бебешка, мека косичка Close

Аз също съм от доволните от покупката на Филипс. Ползвам приложението за Андроид, но само първия път ме подсети, следващите 2 не, и третиранията ги забавих с 2 дни. Има ли някакъв допустим диапазон в дните между святканията, който сте усетили че не прави проблем? Където 2 седмици, там и 16 дни или..?

Последна редакция: пн, 15 яну 2018, 09:07 от Mime-to

# 1 276
  • Мнения: 29 618
Където 2 седмици, там и 16 дни или..?

Споко, няма проблем. След 3-4 месеца се почва по веднъж месечно, още повече няма значение.

# 1 277
  • Мнения: 23 065
Ако бръсненето правеше космите гъсти и дебели, всяка жена щеше да се прежали поне няколко пъти да си обръсне главата...
По-груби се усещат защото са отрязани след бръсненето, не е тънко връхче. Отделно че с след изскубване никога не поникват 100% едновременно и създават илюзия че са по-редки. Това не значи че човек ако си избръсне космите и вече край, ще станат необратимо гъсти и дебели и маймунски и забравих какво още беше...
Всеки си решава за себе си, в крайна сметка.

Жените не си го причиняват, но все още постригват нула номер деца и то не не само в бебешка възраст, да им се сгъсти косата Confounded  ...бебешка, мека косичка Close

Аз също съм от доволните от покупката на Филипс. Ползвам приложението за Андроид, но само първия път ме подсети, следващите 2 не, и третиранията ги забавих с 2 дни. Има ли някакъв допустим диапазон в дните между святканията, който сте усетили че не прави проблем? Където 2 седмици, там и 16 дни или..?
Коста н двцата се променя с възрастта и без това действие.Моите деца не са бръснати, а от бебешка коса се сдобиха с гудта.Бръсненето само премахва тъничките краища на косичката , а отдолу сси расте по-плътната коса, която така и така ще се покаже с или без бръснене на главата.
Това са градски легенди!
Спирам темата, защото е безкрайна!

# 1 278
  • Мнения: 230
През какво разстояние се прави самото светкане? Реално площта на прозорчето ли ми е ориентир? Как мога да си разграфя, за да не пропускам?

# 1 279
  • Мнения: 731
При натиска леко се отбелязва и после направо цъкаш до него. Понв на моя 2005 е така

# 1 280
  • Мнения: 3 118
През какво разстояние се прави самото светкане? Реално площта на прозорчето ли ми е ориентир? Как мога да си разграфя, за да не пропускам?
Прозорчето е 4см /1 см. Така че, плъзгаш или през 4 или през 1 см в зависимост от това как държиш машинката.

Аз вчера правих първа процедура.
Да ви питам, на вас загрява ли машинката? Имам предвид дали през десетина минути не започват да светят всички степени последователно за около минута и после пак е в режим на готовност.

# 1 281
  • Мнения: 23 065
През какво разстояние се прави самото светкане? Реално площта на прозорчето ли ми е ориентир? Как мога да си разграфя, за да не пропускам?
Прозорчето е 4см /1 см. Така че, плъзгаш или през 4 или през 1 см в зависимост от това как държиш машинката.

Аз вчера правих първа процедура.
Да ви питам, на вас загрява ли машинката? Имам предвид дали през десетина минути не започват да светят всички степени последователно за около минута и после пак е в режим на готовност.


Да, загрява, по-често в режим плъзгане.Затова аз повдигам и светкам, не го плъзгам и не задържам бутона.Мислех, че моя уред е проблемен, но явно доста са такива.

# 1 282
  • Мнения: 3 118
Да, загрява, по-често в режим плъзгане.Затова аз повдигам и светкам, не го плъзгам и не задържам бутона. Мислех, че моя уред е проблемен, но явно доста са такива.
Май и не е само тази марка, вероятно фотоепилаторите като цяло имат нужда от по-сериозно охлаждане.
Аз имам Silk n Glide също. И той така увисваше, та мислех че е дефектен, но други момичета потвърждават такъв (д)ефект и при тях. Но понеже успях да му отлепя стъкълцето от зор да го изтъркам да е чисто, а и не бях особено доволна от резултатите, за разлика от многото доволни тук момичета, та реших да взема Филипс.
Еми разлика си има и то голяма, говоря за силата на импулса, за ефект още няма как да кажа, но съм сигурна че ще има. Мога да сравня Silk n Glide-а по сила с приставката за лице на Лумеата. Ефект има, но не достатъчно задоволителен след две години употреба.
Може би единствения плюс на Silk n Glide е по-компактната форма и по-лесното плъзгане.
Та ще споделям по-натам за резултати.

# 1 283
  • Мнения: 4 275
Пит, успех! Дано с Филипса имаш по-добри резултати.

Аз вчера се минах за четвърти път. И приложението ми насрочи следващото минаване за след 4 седмици. А аз искам да се мина пак след 2 седмици, понеже първото минаване беше на първа степен и не го броя Grinning Този път се прежалих и си минах ръцете с бръснах преди да се насвяткам Simple Smile По принцип с бръснач си минавам само подмишниците, бикини зоната и краката до коленете (от коленете нагоре ги минавам с машинка за постригване, но може и тази зона да прежаля и да я мина с бръснач Simple Smile)) ) Засега най-голям ефект има при подмишниците - може би са опадали около 50%.

И днес купих бял молив. Малко по-късно ще минавам гърба на приятеля ми. Първо с молива, после с фотоепилатора Simple Smile

# 1 284
  • Мнения: 29 618
Първо с молива, после с фотоепилатора Simple Smile

Според мен - обратното. Първо го минавай с фотоепилатора и очертавай къде си минала. Мисля, че няма да влияе, ако светнеш върху молива. Нали с точно такъв се очертават бенките. Peace

# 1 285
  • Мнения: 4 275
Аз го взех за бенките точно, че има доста... и ми е някак неудобно да ги заобикалям. А доколкото разбрах, като ги мина с белия молив, после не нужно да ги пазя?

# 1 286
  • Мнения: 731
Аз го взех за бенките точно, че има доста... и ми е някак неудобно да ги заобикалям. А доколкото разбрах, като ги мина с белия молив, после не нужно да ги пазя?
Мише, чакам  да пишеш как е минала процедурата на приятеля ти, че и аз рия дни ще я правя на мъжа ми.. 😉😉

# 1 287
  • Мнения: 4 275
Ще пиша Simple Smile Този път ще се опитам да го убедя да му мина гърба с бръснач преди процедурата. Да видим дали ще се съгласи... Иначе на него май му е втора или трета процедура, но не мога да преценя все още дали има резултат

# 1 288
  • Мнения: 731
и още нещо -колко време ти отне докато му минеш целия гръб? Simple Smile Да знам дали ще изкара батерията на моя или ще го рпавим на 2 пъти Simple Smile

# 1 289
  • Мнения: 4 275
Хмм, не съм засичала, ама може би 20 минути, плюс/минус 5 мин. Дано не съм те излъгала. Иначе нашата процедура остава за утре. Господинът е на кръчма тази вечер...

Общи условия

Активация на акаунт