Philips - Lumea - фотоепилация

  • 645 378
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 330
Здравейте, купих си Lumea BRI950/00. Четох книжката, но не пише колко време след бръснене да се ползва уредът. Същият ден ок ли е или трябва да се изчака 1-2 дни?
Изненада ме, че пише и че може да се ползва кола маска преди процедурата, да се чакат 24ч преди процедура, за да се успокои кожата, но за бръснене нищо не пишеше като време за изчакване.

# 1 291
  • Мнения: 23 014
Може веднага след бръснене, най-много на следващия ден.

# 1 292
  • Пловдив
  • Мнения: 2 797
Аз знам, че и след бръснене е хубаво да се изчака един ден, защото кожата все пак малко се раздразнява

# 1 293
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Няма нужда от чакане след бръснене.Аз святкам веднага след баня.

# 1 294
  • Мнения: 4 275
Давам отчет за гърба на МП: 17 минути Confounded Направо ми изпива енергията това фотоепилиране, бавно ми е, досадно ми е...

# 1 295
  • Мнения: 29 476
После по-рядко, споко! Но пък няма да имаш косми.  Peace

# 1 296
  • Мнения: 4 275
Да, да, стискам зъби и святкам Grinning Оредяват вече Simple Smile

# 1 297
  • Мнения: 1 138
Имам въпрос. Ползвах фотоепилатора, минах 2 ръце и 1 крак и го изключих да си почина. След 30мин. го пуснах пак, тъкмо тръгна и изведнъж ми светнаха и 5-те лампички с цифрите горе и започнаха да мигат. Изключвах-включвах не се оправи и го прибрах. Някой има ли идея какво може да е станало?

# 1 298
  • Мнения: 23 014
Имам въпрос. Ползвах фотоепилатора, минах 2 ръце и 1 крак и го изключих да си почина. След 30мин. го пуснах пак, тъкмо тръгна и изведнъж ми светнаха и 5-те лампички с цифрите горе и започнаха да мигат. Изключвах-включвах не се оправи и го прибрах. Някой има ли идея какво може да е станало?
От прегряване.И моя прави така понякога.Оставям го да почине още малко и светкам като го повдигам, не с приплъзване.

# 1 299
  • Мнения: 731
Мишее, герой си за търпението 🏆🏆🏆

# 1 300
  • Мнения: 4 275
Хмм, при мен или това не се случва, или се случва, но не го забелязвам. Минавам ръце, крака, бикини зона и подмишници

Мишее, герой си за търпението 🏆🏆🏆

Joy

Твоя мъж пърлихте ли го? Grinning

# 1 301
# 1 302
  • Мнения: 4 275
То си иска да се настрои психически човек Simple Smile Моя приятел все пак се съгласи да му мина гърба с бръснач... А след това минах бенките с белия молив. Утре съм аз наред. Мързи ме, но се успокоявам с това, че си е домашна процедура и че не ми се налага да давам луди пари или да губя време в пътуване до салони. Къде къде по-удобно е Simple Smile

# 1 303
  • София
  • Мнения: 1 476
Мишелин, а ти със слайд функцията ли се святкаш или натискаш бутончето за всеки импулс? Аз със слайд функцията не успявам да мина и двата крака /само под коляно се святкам/...последния път загря почти на края на втория крак. Като ползвах бутончето предните процедури нямах проблем с прегряването. Но ти пишеш че минаваш много повече зони и не ти загрява...

# 1 304
  • Мнения: 4 275
Моя приятел го минах, повдигайки епилатора. А при мен - различно, понякога с повдигане, понякога с приплъзване. Но не мога да кажа как точно, защото го правя несъзнателно Sad Но да, досега не ми е прегрявал уреда, а минавам крака - цели, бикини зоната, корем, ръце до лакътя у подмишници. Освен да правя несъзнателни паузи ли... Rolling Eyes Следващия път ще обърна по-голямо внимание на целия процес. За гърба на МП - трая 17 минути общо и не е загрял.
Сега се сетих още нещо, евентуално не правя много застъпването на зоните, с което се намалява времето.
А ти с коя приставка се минаваш? Да не е тази за лице? С нея наистина загрява бързо и спира да работи. Затова, гледам да си мина първо мустака и едва след това тялото...

Общи условия

Активация на акаунт