Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 478
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 305
  • София
  • Мнения: 1 476
С тази за тяло, но може би застъпвам повече...Въпреки това едва ми ми отнема повече от 15мин за двата крака, бързо става...следващия път ще опитам пак без слайд и ще засека и колко точно време отнема..

# 1 306
  • Мнения: 38
Като гледам колко са доволни всички, сериозно започвам да се замислям дали да не си го купя

# 1 307
  • София
  • Мнения: 803
За мен си заслужава инвестицията, определено намаляват космите, променят се - стават по тънки и незабележими. Доволна съм Simple Smile

# 1 308
  • София
  • Мнения: 736
Здравейте!

Дойде моят фотоепилатор днес, насвятках се цялата. Снощи предвидливо махнах оксмението по зоните, по които ще се фотоепилирам.
Изключвайки едната ръка, минах всичко останало, вси-чко 😝

Следващото ми минаване ще е на 05.02

Минах се почти навсякъде на 5та степен, бикини зоната я минах на 1, че иначе не беше много приятно усещането.
Крака, ръце - на 5, подмишници - на 4.

Усещане по краката и ръцете - никакво. Само на подмишници ме понабоцка неприятно, както и бикини зоната, докато сваля на 1ва степен.

# 1 309
  • Мнения: 250
Joykiller, и аз недоволствах от усещанията в бикини зоната, но пък неочаквано там много се разредиха и вече минавам на 5та степен. Трай бабо за хубост Grinning

# 1 310
  • Мнения: 73
Здравеите момичета имам един въпрос имам няколко по големички косми по гърдите и искам да ги махма и да светна с фотоепилатора но незнам дали не е вредно за гърдите ???

# 1 311
  • София
  • Мнения: 6 249
Щом няма проблем за триъгълник/ интим, не би следвало да е проблем за гърди.

# 1 312
  • София
  • Мнения: 562
Хех, нямам търпение да се похваля и аз и да се присъединя тук. Тези дни се поразчетох за фотоепилаторите и снощи си поръчах Phillips Lumea SC1995  Bowtie В голяма приключение съм се видяла с това обезкосмяване; търпя епилатор, но не и това после ВСИЧКИ косми да се пръкват първо като подкожни. Залагам големи надежди, в понеделник трябва да ми го донесат и се почвам, тъкмо има време и до лятото.
Парите не са малко, реших да е по-базов модел, защото на лицето, слава Богу, нямам проблем, а приставки.. прежалих да няма, но наистина се надявам да остана доволна. Чуденката ми беше между този Филипс и на Silk'n Glide, в крайна сметка реших да заложа на марката и по-голямата площ, разбира се.
Благодаря на всички пишещи тук! Wear Crown

# 1 313
  • Мнения: 1 137
Здравеите момичета имам един въпрос имам няколко по големички косми по гърдите и искам да ги махма и да светна с фотоепилатора но незнам дали не е вредно за гърдите ???
В книжката пишеше, че не е добре на гърдите ( най-вече зърната). Но, ако е на светлата част на кожата, би трябвало да не е проблем.

# 1 314
  • Мнения: 1 329
Rolling EyesУтре трябва да ми е втората процедура на краката. Още от първата съм изумена, на 50% космите ги няма. Едната ми мишница също е така, а другата не Astonished Astonished 
Днес за първи път се престраших и на лице, обаче не знам дали стана нещо.......Не третирах преди това космите, а направо върху тях.....минах по 2 пъти, с идеята, първо да се опърлят, а после да достигне и до косъма им, е не стана точно така.......Не знам как да процедирам там Rolling Eyes Rolling Eyes

# 1 315
  • Варна
  • Мнения: 2 263
В книжката и в другата тема, където имаше представител на Филипс пишеше, че не може на гърдите / при жени/, не си спомням точно защо, но мисля че може би по-скоро е свързано с млечните жлези.

# 1 316
  • Мнения: 135
Ако не съм доволен от обезкосмяването с фотоепилатора в определена зона след 5-те процедури през две седмици, да продължавам ли третирането отново през същия период до постигането на задоволителен резултат или както ми показва приложението - след един месец?

# 1 317
  • София
  • Мнения: 803
Продължаваш на 2 седмици докато станеш доволен -аз поне така процедирах

# 1 318
  • Мнения: 22 878
Аз направих поне 8-10 процедури през 2 седмици

# 1 319
  • София
  • Мнения: 562
Да си кажа и аз - ами доволна съм. Вчера пристигна уредчето, обръснах зоните и  почнах. Не знам аз ли съм дебил или какво, но си се насвятках навсякъде на 5 и си ми беше супер. Болка нямаше,само малко ма много малко боцване - мишници, бикини зона, крака от коляно надолу. И супер бързо-20тина минути с четенето на упътването  Laughing
Сега, ако ми и подейства кът си требе, щастието ще е пълно.

Общи условия

Активация на акаунт