Philips - Lumea - фотоепилация

  • 644 087
  • 3 051
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 254
Много благодаря за отговора,просто взех да се обърквам от различните модели и приставки.Имах нужда от положително мнение,за да се хвърлям и аз в дълбокото Laughing

Модел SC1997 е супер за целите ти, аз съм с него и съм много доволна като цена-качество Simple Smile и това, че е с кабел си е +

# 1 411
  • Мнения: 731
Аз взех Филипса 1997. Става за това, което си писала. Имаше промоция в Емаг и излезна 620 лв.

# 1 412
  • Плевен
  • Мнения: 714
Има намаление в Техномаркет,не съм проверила на другите места как са цените

Фотоепилатор PHILIPS SC1995/00 за 359лв

https://www.technomarket.bg/fotoepilatori/philips-sc1995-00-09146564

# 1 413
  • София
  • Мнения: 3 833
И в Емаг е толкова SC 1995/00

# 1 414
  • Мнения: 70
Здравейте,аз се възползвах от промоцията на PHILIPS SC1995/00 в Техномаркет,но сега ме мъчи мисълта дали трябваше да доплатя за удължаване на гаранцията до 5 години.Не прочетох за дефекти и повреди на модела,та сега съм в чуденка заслужава ли си да доплащам.

# 1 415
  • Мнения: 1 377
Колко е доплащането?

# 1 416
  • Мнения: 70
За допълнителни три години-40 лева

# 1 417
  • Мнения: 3 372
Здравейте,аз се възползвах от промоцията на PHILIPS SC1995/00 в Техномаркет,но сега ме мъчи мисълта дали трябваше да доплатя за удължаване на гаранцията до 5 години.Не прочетох за дефекти и повреди на модела,та сега съм в чуденка заслужава ли си да доплащам.
И аз му се чудя на този епилатор, но понеже пише, че не става за лице... Тук в темата прочетох, че някои го ползват и за лице и сега съм в чуденка. Сравнявах го в други модели на които пише, че са за лице - разлика не виждам в характеристиките newsm78 Дали няма да ми изгори лицето например newsm78

# 1 418
  • София
  • Мнения: 1 476
Здравейте,аз се възползвах от промоцията на PHILIPS SC1995/00 в Техномаркет,но сега ме мъчи мисълта дали трябваше да доплатя за удължаване на гаранцията до 5 години.Не прочетох за дефекти и повреди на модела,та сега съм в чуденка заслужава ли си да доплащам.
И аз му се чудя на този епилатор, но понеже пише, че не става за лице... Тук в темата прочетох, че някои го ползват и за лице и сега съм в чуденка. Сравнявах го в други модели на които пише, че са за лице - разлика не виждам в характеристиките newsm78 Дали няма да ми изгори лицето например newsm78

Разликата в моделите е само в различните приставки, които са различни по размер...Силата на импулсите можете сама да си зададете, според типа кожа, т.е няма да ви изгори лицето заради приставката за тяло.

# 1 419
  • Мнения: 22 824
Приставката за лице има сензор, който да предотврати изгаряне.Ако се внимава и се пробват различни степени с акуратност, няма проблем и без нея.Аз си го ползвах на лицето без проблем, както и на дълбоки бикини.
Сегашния ми , модел 1997, мн ме дразни с тези сензори, защото често не дава импулс заради някакви си съображения(тъмна кожа на места), а именно с него успях да се изгоря! Някак 1997 ми се струва мн.по-силен.

# 1 420
  • София
  • Мнения: 3 833
Може и така да е. Аз с 1995 не мога да си представя да се изгоря, независимо на коя степен, вижда ми се слаб. Но може би е по-добре така, ако човек няма опит с такъв тип уред.

# 1 421
  • Мнения: 140
Serpentine,а иначе въпреки,че е слаб според теб,доволна ли си от ефекта.За цената на,която е в момента 1995 много му се чудя.Другият вариант,който аз гледам е по-скъп модел,който да взема на безлихвено изплащане за 10 месеца по 84,90.Bri 953 е модела.Аз не съм със светла кожа,имам 1-2 бани по рождение.Някой,ако може да даде съвет,моля да се включи.

# 1 422
  • Мнения: 29 311
Някъде имаше схема за кои цветове кожа и косми е подходящ фотоепилаторът. Като съм го ползвала лятото, когато съм с тен, леко ми пари и се зачервявам, затова се препоръчва лятото да не се правят процедури.

# 1 423
  • Мнения: 22 824
Serpentine,а иначе въпреки,че е слаб според теб,доволна ли си от ефекта.За цената на,която е в момента 1995 много му се чудя.Другият вариант,който аз гледам е по-скъп модел,който да взема на безлихвено изплащане за 10 месеца по 84,90.Bri 953 е модела.Аз не съм със светла кожа,имам 1-2 бани по рождение.Някой,ако може да даде съвет,моля да се включи.
Аз също съм мургава.Идеални резултати добих с 1995, смених го с 1997 , защото му се счупи една част ( може и без да искам аз да го направих)и ми върнаха парите от фирмата по гаранция, защото нямаха наличен и трябваше да чакам мн.време за замяна.Използвах ги, за да си купя новия модел, който тогава пак беше на промоция.Иначе нямаше да го сменям 1995

Последна редакция: чт, 29 мар 2018, 14:46 от ДХ3

# 1 424
  • Мнения: 140
Natali_,ДХ3,много ви благодаря момичета.

Общи условия

Активация на акаунт